0 oy
256 göst.
Diğer kategorisinde (264 puan) tarafından
Kızlar 4 yıldır baktığım köpeğimiz bugün başka aileye vericez bütün gece uyuyamadım çok ağladım evde bakıyoruz ben artık bakamıyorum çok ilgi istiyor bebeğim olduktan sonra onu çok boş bıraktım kızım 18 aylık ikisi çok iyi anlaşıyor aslında ama günde 2 kez dışarı çıkması gerekiyor banyosu fln çok yoruldum eşimde yardım etmiyor Bi yere gideceğimiz zamn sıkıntı oluyor vs vs ama ben nasıl vericem bugün bilmiyorum vicdan azabı çekiyorum resmen şuan bile gözümün içine bakıyor onu aldığımızda 2 aylıktı

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Esimin de varmıştı 5 sene önce falan hala adını sayıklar benden habersiz vermişler die kızar bambaşka bi bağ oluyo demekki aranizds
(264 puan) tarafından
Gerçekten öyle bende nasıl atlatıcam bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gocekte birine ver arada gör ya çok üzüldüm
(264 puan) tarafından
Dalamana vericez yakın yine giderim inşallah
tarafından
Yakın evet cnm arada görürsün
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Eşin biraz yardımcı olsa hiç gerek kalmaz vermeye köpeğin için durum daha da zor olucak depresyona bile girebilir Canım
(264 puan) tarafından
Evet oda bizsiz nasıl yapıcak bilmiyorum oda çok mutsuz olucak
0 oy
tarafından
Yaaa kiyamam "(( insan evladından ayrılır gibi oluyor ya çok zor inşallah gittiği yerde rahat eder mutlu olur için bir hos oldu 
(264 puan) tarafından
Aynen öyle bebek gibi bakıyordum onu ben hep kucağımda taşıyordum şimdi çok zor olucak inşallah gittiği yerdede iyi bakarlar
0 oy
(344 puan) tarafından
Canım tabiki üzücü bir durum ama güvenilir bir yere veriyorsanız üzülme iyi bakılır inş 
(264 puan) tarafından
İyi insanlara benziyorlar inşallah iyi bakarlar
0 oy
(202 puan) tarafından
2 kopegimiz var. Bizimkiler bahcede tabi. Bi husky miz vardi onu cftlestirip bi de oglunu aldik 2 oldular. Bakimlari zor evet hele evin icinde cok daha zordur. Cikarma isini oglum olduktan sonra esim üstlendi tamamen. Biz bu sekilde idare ediyoruz. Zor tahmin ediyorum ama yerinde olsam asla veremezdim. Az buz zaman degil onun ailesi olmussunuz siz. O ****** bu saatten sonra baskasina alisir mi saniyorsun.. Cok iyi bakarlar belki ama asla sizi unutmycak o ******. Bebegim brz daha buyuyunce onunla birlikte kopeklerimizi gezdirmenin hayalini kuruyorum ben. 11 aylik simdiden deliriyo onlari gorunce cama gidip onlarla konusuo.. Vazgec derim biraz daha sabret sonrasinda cok keyifli olucktr onu dsarda brlkte gezdrmk bile. Bebisin de ****** sevgisyle buyusun onunla oynarak dokunarak. Yapma bence :(
(202 puan) tarafından
Hizimi alamadim ya lutfen bi kez daha dusun cok uzuldum o kopus adina sizsiz yapamaz o 4 yilin ardindan :(
(264 puan) tarafından
Çok ağlıyorum zaten onun içinde çok zor olucak benim içinde ama çok zorlanıyorum artık off
(202 puan) tarafından
Sizin karariniz ne diyim.. Ama cok uzuldum gercekten..
0 oy
(1,084 puan) tarafından
Lütfen sözleşmeli ve takipli sahiplendirin 
0 oy
(119,263 puan) tarafından
cinsi ne merak ettim bi foto atarmisin

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 322 göst.
26 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 180 göst.