0 oy
184 göst.
Diğer kategorisinde (3,527 puan) tarafından
Kızlar doktorumuz mama önermişti post açmıştım sütün yetmiyor dedi ama bebeğim emdiği zaman bazen kusuyor bazen kusmadan süt çıkarıyor ağzından bu fazla sütü çıkardığı anlamına gelmiyor mu ben mi yanlış biliyorum? 

4 Cevaplar

0 oy
(5,913 puan) tarafından
Once emzir canim baktinki huysuz mama yap ver direk mamayi verme
(3,527 puan) tarafından
Canım daha mama hiç vermedim 2 gündür eşim arıyor şimdi yine gitti mama aramaya
(5,913 puan) tarafından
Netten siparis ver canim bulamazsaniz
(3,527 puan) tarafından
Şimdi aradı sma bulmuş almış canım çok şükür Bi deniyim de olmazsa dediğin gibi netten sipariş vereyim
(5,913 puan) tarafından
Once emzir ama canim snra 30cc hazirla siringayla yada kasikla ver biberon kullanma
(3,527 puan) tarafından
Sağol canım öyle yapayım
-Reklam-
0 oy
(6,858 puan) tarafından
30 cc mama yeterli cnm. Gazını muhakkak çıkar oda yapar
(3,527 puan) tarafından
Ya sağol canım ben internetten bakmıştım o şekilde diyordu
(6,858 puan) tarafından
Yok kuzum benimki 19 kuvezde kaldı dedm Ya hemşirelere aram iyiydi baya bilgilendirdiler cnm. Mesela sütünü sagdin oda ısısında 3 saat kalabiliyor. Buzdolabının rafında 3 gün. Buzlukta 3 ay kalıyor cnm. Dereotu bol süt yapıyor aklında bulunsun tahin pekmezde helva da
(3,527 puan) tarafından
Çok sağol canım helva rezene dut suyu falan tüketiyorum şimdi emzirdim 50 ml mama yaptım 30 ml içti çocuğum demekki doymuyormuş dimi o kadar içtiğine göre
(6,858 puan) tarafından
Yenidoğan 30cc emzirme sonrası verilebilir cnm. Bu sefer diğer öğünü mama ver sütünü sağ bakalm ne kdr çıkıyor cnm. Boş gelse bile sağ bı 15 dk birini sonradan tazyikli geliyor cnm
(3,527 puan) tarafından
Çok sağol canım bu geceyi böyle atlatalım sabah dediğin gibi yapayım Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Aç olunca huzursuz olur zaten karnına bak mesela tok olduğunu anlarsın 20 dk emzir en az yutkunuyosa sütün vardır pes etme benim oğlum prematüreydi ilk hafta hiç kilo almadı yoğun bakım dan çıkıktıkdan sonra doktor mama yazdı eşim ben almam durumum yok dedi humanna anne çayı içtim her gün 1 yumurta yedim,kavrulmuş fındık,kuru üzüm yedim,roka yedim su içtim bolda salata 1 hafta da 300 grm aldı ayda 1 er kilo alırdı doktor protein değeri yoksa sütte kilo yapmaz dedi bende protein beslendim kilo aldı yavrum dene mutlaka eğer yine olmazsa mama verirsn
(3,527 puan) tarafından
Çok sağol canım denicem

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 64 göst.
15 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ruveydacacan (909 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 65 göst.
2 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 49 göst.
25 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mervebykdg (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 148 göst.
27 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Nehirrr (781 puan) tarafından soruldu

383,095 soru

11,466,622 cevap

35,069 kullanıcı

...