0 oy
391 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar linç etmeyin agrda elstrmeyin lütfen ama doymuyorm inanki yemekten sırf esimden utandım için artik devam etmiyorum ama bu arada baya yiyorum meselA bir ekmek yerim rahatlıkla ama yemeği fazla yemem her yemeği ekmekle yiyorum tatli aşırı düşküum 14 aylik oglum var emio ama sabah altı gibi resmen bulantıyla uyanıyorum acliktan yatmadan yiyorum kilom iyi 76 hamile kaldgm kilodan daha zayfm bu yememe ragmen kilom sabit ama doymuyorm sürekli bişi yeme ihtiyacı duyuyorum piskoljk demeyn bulantı oluyor yemeyince doktora da gitmedim ama ekmeğe Asiri düşüklüğüm var:'( varmı benim gibi eşim ekmek yeme senn için diorum dio meyve doldryi eve inann ziyan oluo çöpe gdyo meyve kesnlkle yemem 

Napmm gerek kilolu durmuyorum ondan yana sknti etmiyorum ama devamli yeme istegi uzuo beni

16 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Şekerine baktır derim..sürekli acıkma hissi tatlı yeme isteği bunlar belirti
tarafından
Korktum simdi kiz
tarafından
Şeker olmasa bile herşeyin fazlası zarar cnm kilo almıyprsun ama başka hastalığa sebep olur bilmeyiz emzirirken çabuk acıkman normal..ben de ekmeksiz yemek yemezdim pilav yanında bile ekmek yerdim..baktım ki kilo alıyorum hareketi kısıtlıyor ekmeği azalttım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız ben de yerim bı ekmek ne olack 
tarafından
Oda sıcak sıcak ne gider haa:))
(238 puan) tarafından
Kız valla köye gidiyorum büyük yuvarlak ekmek 2 dilim kesiyor ama fırın ekmeği asla kesmiyor hep yiyorum hamileyim bi de yarım dünya olurum ben bu gidişle size söyliim arada gelin beni yuvarlayın :D
tarafından
Valla hiç kisamam doyana kadar yerim dediğin gibi herşeyi ekmekle yerim makarna dahil ekmek olmazsa doymam ben :D işyerinde de bana sinir olurlardı o kadar ekmeği biz yesek kapıdan sigamayiz diye .bide ekmeği kime aldın derlerdi kendime derdim :D ekmek candır ya :) ❤️
tarafından
Kız yemin ederim makarnayi bende ekmekle yerim ben markette calsyodm markete musteri az gelrdi bizde marketten yerdik ekmk bı tek bana cikardi mutfaga ben Ayrildm işten ziyarete gittim müdür bana ekmk giderimiz düştü sen gidince dedi:D çok gülmüştm bnda esimin yannda dedi:))
tarafından
Canımı cektirdiniz mutfağa gideyim de biseylere ekmek banayim :D
0 oy
(5,366 puan) tarafından
Benim bebiş de 14 buçuk aylık sürekli peşindeyim yoruluyorum bende gece uyanıp bişeler yiyorum aynı durumdayız
0 oy
tarafından
Kilo almıyorsun tamam ama o yediğin beyaz ekmek çok Zararlı, Allah korusun ilerde sıkıntı çıkarabilir
tarafından
Evet canim esimde dio hata ben bı ara ekmek
 Yemicem dedim esimde bana destek olmak icin eve ekmek almadi halbuki kendi zayf sonra bana ekmek almion diye ağladım:)
tarafından
Haklı eşin meyve almış ne güzel ne var beyaz ekmekte. Onu yedikce doymazsin zaten yedikçe yiyesin gelir. Ya kepekli ya da tam buğday ye bari
0 oy
tarafından

Bu aralar bende aşırı yiyorum eşim gece gece yemek mi yiyon diyo bana kaç gündür ama emiyo bebek napim, 

0 oy
tarafından
yo men yeyirem doyuram :))))))
tarafından
Nispet mi yapiyon bacım:D :))))
tarafından
yox vallah.yeyirem doymuram yazmisan.sizde belesiz deye sual verdin.mende yox yeyirem doyuram yani men ele deyilem dedim.
:)) niye nisbet edimki deli kiz
tarafından
Şaka kuzu şaka aman benim gibi olmada midem cuval gibi olmuş içine giren kaybolyo doyma hissi glmio:D sen öyle kal
tarafından
Ay Allah seni gukdursun kiz :))))
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Canım bu ne yazık ki seni küçükken oyle alıştırdıkları için öyle oluyor eşim de senin gibi. Emzirmek de çok yediriyo ben ekmek yemiyorum ama ben de hiç doyamıyorum. 
tarafından
Bugun karar verdim yarın yemicem ekmek çok az belkide sağlıklı degl hiç:((
0 oy
tarafından
Bende aynısıyım sıkıntı yok
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Evet evet bende öyleyim doymuyorm:(
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Bir ekmek dedigin ne ki yavru ;)) ben bir ekmekten tost yaparim ;))
tarafından
Ahaa bı esimi daha buldm
(4,152 puan) tarafından
;))) normal zamnda ekmek cok yemem ama kahvaltida affetmem ;)
0 oy
(612 puan) tarafından
Ben de sen gibiyim hiç de takmıyorum. Sen de tadını çıkar yiyip kilo almamak ne güzel çok şanslıyız bence :) 
tarafından
Kız öylede eşime karşı utaniom artık tatlı aliom yannA ekmek yokmu dio
0 oy
tarafından
Emziriyosun diye normaldir canm bnde oyleyim bazen yiyorum yiyorum doymuyorum sabahta midem kazinarak uyaniyorum
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Bende öyleyim emziriyorum.  Daha az önce yedim misal.  Ama ben ekmeğe düşkün değilim öyle. Olsa da olur olmasa da olur yani . Tatlı şeyleri evet bazen canım cekiyo geçiştiriyorum aparatif şeylerle. 
0 oy
(196 puan) tarafından
Ne var bunda istahliysa vucudunun ihtiyacı vardır yiyorsundur bunun altında bı sebep arama ye gitsin beni de aciktirdin bende biseyler yiyeceğim :))
0 oy
tarafından
Keşke bende iştahlı olsaydım akşama kadar yemesem canim hiçbişey istemiyor sabah kahvaltıda ceyrek ekmek tostu zor yiyorum onla akşama kadar dururum akşamda biraz yerim o kadar:(

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 460 göst.
0 oy
9 cevap 179 göst.
11 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Es25 (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 115 göst.
17 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Damla... (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 642 göst.
11 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu