0 oy
295 göst.
Diğer kategorisinde (253 puan) tarafından

Kaynanam çok değişik bi kadın aynı binadayız onun evi duplex ama küçük kayınpederiminde durumu iyidir şimdi Allah var havalar soğuk olunca kaynanama eve geldiğinde ev soguk kombiyi aç der açık olmayınca kızar adam haklı olarak çocuğumla ona inerim evi buz gibi olur kaynanam neyin cimriligini yapıyor anlamıyorum kayınpederim evde yokken petekleri kapatır girişte oturuyor altı boş buz gibi oluyo evi kendide halbuki normalde çok üşüyen biri ben yakarım peteklerimi kimine yani bize gelir ay eviniz çok sıcak bu kadar açma Merve yakma Merve sanane yani kocam da eve gelir soguk der petekler yanmıyomu der:D herneyse başka bi konu daha var ya gerçekten analarımız gibi kimse olamaz kaynanan hele öz anan gibi hiçççç olamıyo onlara indim geçen yemek falan yaptım neyse bişey dokundu bana heralde eve çıktım affedersiniz sürekli lavaboya gittim durdum sonra baş ağrısı tuttu vücudum karnım falan ağırmaya başladı ertesi gün iştah falan sıfır sırf emziriyorum diye zar zor bi çorba içtim bitki çayları vs geldi bize hastayım çok kötüyüm dedim sanki kemiklerim kırılıyordu ya hımm dedi sadece bu kadar neyse akşam kocam evdeyken de geldi kocamında başı agrıyordu işte ona oğlum annem nasılsın falan iyimisin merve oğluma bi nane limon kaynatsana sen böyle olunca üzülüyorum dedi böyle üzgün tavırlar falan ben ben kocamdan daha kötüyüm yahu kalkta sen kendin birşey yap hem çocukla da uğraşıyorum o halimle gerçekten bazen beni çok sinir ediyor kendi annem günde 50 kere aradı beni nasıl oldun kızım diye o hiççç gitti sonra kocama dedim valla ben senden daha kötüyüm annem bana nasılsın iyimisin diye hiç sormuyor etmiyor dedim anca seni düşünüyor ben anneme dedim kocam da çok başı agrıyor diye benim annem böyle durumlarda onu da arar sık sık sorar nasıl oldun oğlum diye neyse artık oda annesine söylemiş mi ne ertesi gün kaynanam arayıp Merve hastaymışsın nasılsın diyor dedim tövbe bu kadın benle dalga geçiyor heralde bende dedim ki e söyledim ya gördün ya dedim şuan iyiyim dedim neyse kızlar kusura bakmayın uzun oldu gerçekten böyle düşüncesiz samimiyetsiz insanları hiç sevmedim gelmiyor 

8 Cevaplar

0 oy
(800 puan) tarafından

Yarışına kadar okuyabildim gücüm yetmedi geri kalanına ama kananalar kötü:D

(253 puan) tarafından
Ahahah anladın zaten canım önemli değil :))
-Reklam-
0 oy
(1,265 puan) tarafından
roman yazmissin kız resmen yarısını okudum. 
(253 puan) tarafından
Canın sağolsun canım :)
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Kaynanadan anne olmaz gelindende kizi gibi olmaz yani beklentiye girmiceksin beklentiye girdikce uzuluor insan sen ona yapma oda sana yapmasin sahsen ben elimi ayagimi cektim bana yapmasin bnden de birsey beklemesin diorum
(253 puan) tarafından
Aynen öyle aslında benim ki aşırı bi beklenti değil sadece diyorum ki oğluna benim yanımda hal hatır soruyor ya ben neyim insan bunu gelinine sormaya neden tenezzül etmez bu bekliyor insan bundan sonra öyle oda benden bişey beklemesin
0 oy
tarafından

Kiz okumaya usendim sonuna kadar kaynana kaynana kizilca kazana atilmali:D

(253 puan) tarafından
Olsun sorun degil canım :)
0 oy
(660 puan) tarafından
Ay benim kaynanada cimri okonuda aynilar hasta olsam arar sorar çorba yapim der ama ben istemem lezzet anlayisimiz uyusmaz cunku sende takma kafa kendi kendi hallet hç kimse analarimiz gbi olmaz bende onun kızı gbi olamam kafalar uyuşmuyo biyere kadar yani
(253 puan) tarafından
Çok şükür kaç kere hasta olduysam kendi işimide kendi çorbamıda kendim yaptım kimseye minnet duymadım kaynanamdan da beklemedim ama bi hal hatır sormak zor degil oğluna sorarken bana sormaması tuhaf o kadar
(660 puan) tarafından
Adi ustunde kaynana cnm bi de yaş alinca herseyi dusunemiyolar yaslandim diyep kenara cekilyolar
(253 puan) tarafından
Aynen öyle kaynanam düştü kolu kırıldı nasıl düştüğünü bilmiyor hatırlamıyor bile dr lar beynine baktı ems hastası olduğunu söylediler bazen bazı şeyleri çok iyi hatırlıyor bazı şeyleri de hatırlamıyorum diyor
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Yanı ağlarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar misali doğrudur yemin ederim 24 haftalik hamileyim 3 aydır canım  yağlı ekmek yani bazlama istiyor 3 defa yap dedim belim ağrıyor dedi yapamam dedi bende çok değil 15 tane kadar beraber yapalım ateşin üstünde hepimiz yeriz tmm dedi sonra dedi yapmışken bir leğen dolusu yapalım dedi sırf beni vazgeçirmek için nerden baksan bir leğen dolusu 60 70 tane oluyor bende o kadar oturamam sırtım ağrıyor dedim vazgeçtim sonra tava da cat pat yapıp yedim ama kendi çocukları istese sabahında hemen kahvaltıya yapar anam yakın olsaydı oda bana yaparrdi
(253 puan) tarafından
Düşüncesiz anca kendine müslüman olan insanlar başkasını hele gelinini hiç düşünmez sormaz canım
(1,287 puan) tarafından
Valla o gün oğlu börek istemişti iki tepsi yapmış eşim bi tabak getirdi tadına bile bakmadım oğlu yedi hepsini bende söylendim geçenlerde dedi kahvaltı hazırla gelelim dedim 3 defa dır bazlama yap diyorum yok diyorsun bende kahvaltı hazırlayamam eşşek gözüyle bakıyorlar resmen
(1,287 puan) tarafından
Kendi çocuklarıma derslerine bu halde zar zor yetisiyirum onlara da hizmet edemem
(253 puan) tarafından
Yaaa boşver canım benim sen çocuklarınla ilgilen kimse için onları boş bırakma kendileri hazırlasın kahvaltılarını yesinler eli ayakları tutuyor dimi yanii sen bişey isteyince yapmazlar ama senden isterler şunu bunu yap diye oldu canım ne güzel dünya büyüklerimiz falan diyor tamam saygısızlıkta yapmak istemez kimse ama herşey bi yere kadar sen yine saygını bozma sadece söyle güzelce ben yapamam edemem diye onlarda daha beklemezler
(1,287 puan) tarafından
Aynen şimdiye kadar ne istemişlerse de yapmisimdir her işi ne yardim ederim ama ekmek için öyle yaptı bende kahvaltı isteyince ona kısas yaptım nede olsa el kızıyız boş ver
0 oy
(6,859 puan) tarafından
:) sende o hastalanınca hmmmm yap cnm :D
(253 puan) tarafından
Bundan sonra öyle zaten beni düşünmeyeni bende düşünmem
0 oy
tarafından
Bi keresinde ben üşüttüm tezgaha nane toplamış yanına limon koymuş nane limon yapta iç diye bende yapmadım üşendim açıkçası sonra dedi niye yapmadın bende annem olsa yapar verirdi dedim :D ama benimki çok da ayırt etmez oğlu yapamaz diye belki kendi yapardı. 
(253 puan) tarafından
Şimdi ters bi cevap versem ben kötü olurum senin dediğin gibi annem olsa yapardı desem falan kaynanamın sağı solu belli olmaz oda dik bi cevap verir iyice sinir olurum

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 240 göst.
31 Ekim 2022 Aile kategorisinde Bakiderya (1,125 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 408 göst.
15 Mart 2022 Aile kategorisinde K.g038 (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 294 göst.
15 Haziran 2021 Aile kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 249 göst.
27 Mart 2021 Aile kategorisinde Kadersiz (2 puan) tarafından soruldu

374,716 soru

11,208,562 cevap

34,515 kullanıcı

...