0 oy
400 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

image

Sabah sabah sinirlerim bozuldu suyum ayri gelmiş 100 elektrikte 200 yakin zammi geldi anlamadim 

Gündüz güneş girdukleri gbi kapatıyorlar fazla acmadilarda bu neyin aidati bende bilemedim 

Merkezi sistem bu arada

9 Cevaplar

0 oy
(3,276 puan) tarafından
yakıt olması lazım canım onlar kapattigina göre merkezi sistem 
(3,276 puan) tarafından
Doğalgaza zam geldi ya canım ondandır bize normalde doğalgaz hep 30 40 arası gelirdi 5 ay 40 hiç geçmedi geçen geldi 75  lira dogalgaz faturası bakalım yakıt ne kadar gelecek binay
tarafından
Benm dogalgaz 70 tl geldi dun inada zam demk
(3,276 puan) tarafından
100 lira zam yaptılar ya çalışanlara ağzından burnundan getirecekler artık millet zam neyde istemiyor tek gıdalara zam ne gelmesin yağlara 5 lira daha zam gelmis
tarafından
Aa inanmıyorum sok oldum daha nekdr olsun allah askina zaten yetwri kadr zam almıştı
(3,276 puan) tarafından
Bu kadar zamları nerelerine sokuyolarsa arkadaşım markette çalışıyor o dedi zam geleceğini biliyorduk zatende 5 lira eklemişler
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yakıt ve aidat beraber mi geliyor 
tarafından
Evet canm site gderi işte bu ay ilk defa bu kadr fazla geldi
0 oy
(169 puan) tarafından
Bina yöntemiyle görüşseniz merkezi sistem kullanan bir arkadaşım var onlarda çok şikayetçi çok geliyor diyor 
tarafından
Yonetimlw gecen ay esim konustu ama ne fayda onalr bildigini okuyor onlarin cebinden cikmiyor ya
0 oy
(6,750 puan) tarafından
Daire başımı bu fiyat canimm ohaa diyorum ksb
tarafından
Evet canm bide ben 3 odalilardaym 5 odalilara 1.100 tl gelmiş
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Ben evimde kalmiuodum butun dogalgaz kalali ama merkezi sistem 400 tl gelmis dusun evde değilim ustelik her yer kapalı 
tarafından
Kiz niye kalmiyirsun bisuna uanmasin bari merkezi oldugi icin kapatmiyolarda
(1,939 puan) tarafından
Yurtdisina geldik ordaki evimde kira ama esylari koyacak yer yok zaten turkiyeye gittikçe orda kalıyorum ama kapali her yer yije o kadar fazla gelmis
tarafından
Uazik ys insanin zoruna gidiyor bosuna odemk senin icin uzuldum
(1,939 puan) tarafından
Aynen öyle çöp oluyor resmen para
0 oy
(118,487 puan) tarafından
ee bacikom herseye z geliyo dogalgazada gelmistir
tarafından
Kiz bukadr mi gelir sok olsum daire basina bu kadr geld8 ben 3 odalilardayim 5 odalilara 1.100 tl gelmis
(118,487 puan) tarafından
cok gelmis ama 5lt yag 100 tl olmus baci
tarafından
Onuda arkadas az önce soyledi kiz 5 tl daha zam getrmisler asgari ucreti yukseltiler ya befeliniinsanlara idetiyolar
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Site olunca böyle yüksek oluyo malesef bizimde aynı aidat ortak kullanım ücreti derken anasını danasını geçiyo 
0 oy
tarafından
Sitede oturmayı bunun için sevmiyorum düşünüyorduk vazgeçtik kime sorduysak uzak durun aidatı başa bela dediler 
tarafından
Valla bugune kadr 400 500 gelirdi iyidi yani birden vu kadr fazla olunca şok oldum

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 545 göst.
1 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 287 göst.
0 oy
16 cevap 324 göst.
16 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Azracan11 (812 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 674 göst.
2 Kasım 2023 Aile kategorisinde Hiram3232 (0 puan) tarafından soruldu