0 oy
545 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Kızlar ben ayrılmak uzereyim aşağıda kaynanamla beraber oturuyoruz  yukarı ayrılıyorum  temizlik  falan yapıyorum 1 yaşında oglum var ve hamileyim  görümcelerin var onlar da yardim etmiyor temizlik etmeme anneme gitmiştim  2 gün kaldim bi geldim yukarıda  temizlik  malzemelerimi  çalışmış  kaynana olacak tursularim vardi onlari  almış her yeri karıştırmış  bırakıp babamın evine gitmek istiyorum  biktim usandım  artik ne yapmalıyım siz yardim edin cok sinirliyim şuan sağlıklı düşünemiyorum 
notu ile kapatıldı: Konu başlığı konuyu özetleyecek şekilde olmalıdır

8 Cevaplar

+2 oy
(449 puan) tarafından
Sıktır et canım kaynanayi falan. Umursama.o yüzden ev mi bırakılır.otur evinde. Kocanın yanında dur.hamileymisin bir de.meydani boş bırakma kaynanaya. 
tarafından
Bildiğin gibi değil dayanacak gücüm kalmadi  inan yemek yemiyorum oyle ölü  gibi yaşıyorum  bıktım  gercekten
(26 puan) tarafından
Arsizligin böylesi onlar yaptıklarından utanmıyor sen niye düzenini bozuyorssun bırak Allah aşkına
(48,086 puan) tarafından
kilidini değiştirme imkanin yok mu
(449 puan) tarafından
Kocanı yanında tutmaya bak canm.her şey kocada bitiyor o yanında değilse zaten biter her şey
tarafından
Yanimda ama bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
(1,216 puan) tarafından

Söyle de nerde malzemeler ver uleynn de :D

(2,460 puan) tarafından
Hamilesin bide eşin  senimi dövüyor  bence sen orda hic kalma vesile olaninda yapaninda Allah belasını  versin Söylemek  istemezdim ama cok sinirlendim
tarafından
Ilk oglumda da dovdurduler  ya  köle mi geldim  bu eve ben
(1,216 puan) tarafından
Eşin iyi birimi normalde yani sen yuvanı kurtar bak dağılmış ama şiddet görüyorsan katlanma sonu yok malesef
(2,460 puan) tarafından
Rbbimin zoruna gitmesin buyukte konuşmuş  olmayim ama Eşim bana haksiz yere bir tokat vursa kapimda köle  olup yatsa onu asla affetmem  onlarin sözüne  bakipta seni dovmesi ne kadar ayip bisey he he deyip gecsin kapasın  kapısını bide hamilesin yani insan hamile olmasa bile zoruna gidecek bisey
(1,908 puan) tarafından
Esin hangi dağda yasiyooo hamile bir insana vurulurmu ayi oglu atılı nasil sinirlendim yaaa Kizim aklını başına al bundan sana koca olmaz birdahami geleceksin dünyaya aktır et srfsizi
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Allah o kaynanayı o görümceleri ıslah etsin inşallah
tarafından
Çok canimi yaktılar hamileyim  sinirden tir tir titriyon  nerde verecek bunun günahını
0 oy
(1,205 puan) tarafından
Eşinin haberi var mı bu durumdan ona dedinmi nediyor
tarafından
Dedim ben  onlara sorarım  dedi
0 oy
(2,460 puan) tarafından

Eşin  senden yana destek olmuyosa hic durma terket orayi o insanla  ömür  geçmez  yada sesini çıkar  ağza  s....n yaranır  diye boşuna  dememişler :D

tarafından
Korkuyorum  cnm bunlar oyle ki herşeyin hakkından geliyo  kayin babami aradim ne yapmaya çalışıyoruz diye ben bosansam memnun mu olceniz  dedim  ses etmiyo
(2,460 puan) tarafından
Rabbim  hidayet versin insallah tez zamanda ölüp  gitsinler başından  zor valla ne desek  boş  evlatlarinda var
0 oy
(16,490 puan) tarafından
Rabbim hidayet etsin onları canom 

Evınde mis gibi otur

Eşin sorar onlara 
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Esinle iyiysen gerisini salla gitsin canm 
0 oy
tarafından
Yorumumu guzel yonde yapacaktım ama dayak yedıgını gorunce vazgectım o morluklarla bırlkte gıt darp raporu al esıne uzaklastrma cıkar gıt aılenıj yanına. O aıleden uzak dur. 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 732 göst.
12 Ocak 2020 Aile kategorisinde koruyu melek (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 674 göst.
2 Kasım 2023 Aile kategorisinde Hiram3232 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 94 göst.
0 oy
6 cevap 128 göst.
27 Ocak 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Eymenciginannesi (216 puan) tarafından soruldu

374,652 soru

11,206,325 cevap

34,507 kullanıcı

...