0 oy
139 göst.
Aile kategorisinde (2,252 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kizlar eşinizin ailesi çocuğunuzu nasıl görüyor. Ben yeni katıldım da araniza :) kizlar ya ben tartıştım görüşmem artık ama çocuğu görmek isterler korona var diye gidip gelmiyorduk pek ben izin vermiyordum eşim de işi onlara yakın giderdi bir iki kez götürmüştük bebeği şimdi iyice isterler ben de yokum. Oğlum 7 aylık olmak uzere bugüne kadar asla yanımdan ayirmadim babası sitenin bahçesine bile indirirken onunla indim. Biraz ******** ruhluyum ne yapacam şimdiden dert oldu
notu ile kapatıldı: Soru tekrari

2 Cevaplar

0 oy
(48,496 puan) tarafından
esinin tavri onemli bu konuda aileci mi
(2,252 puan) tarafından
Çok aileci malesef
-Reklam-
0 oy
tarafından
Böyle ömür boyu itiş kakış sorun problem yaşarsınız evliliğiniz de yıpranır sana tavsiyem sevmesende biseylere göz yum ve görüş canım öyle hayat geçmez 
(2,252 puan) tarafından
Çok haklısın sürekli yarim kalır insan ama bu 2 oldu ilkinde haklı olmama rağmen özür diledim ellerini öptüm eşim için. Şimdi de alttan alamam. Anca onlar adım atarsa
tarafından
Bosvereceksin canım takmayacaksin sana bişey mi diyorlar aman onlar kim ki kafama takacam diyeceksin gülüp geçeceksin yoksa çok yorulursun canım inan mutlu anlarına da gölge düşer .yanlış anlama kendini ezdir boyun eg demiyorum ama mantıklı düşün inan ki kus olmak çok yorucu canım ya

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 1,202 göst.
16 Ocak 2021 Aile kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 437 göst.
0 oy
9 cevap 192 göst.
20 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (876 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 678 göst.
18 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu