0 oy
1,201 göst.
Aile kategorisinde (2,252 puan) tarafından

Kizlar eşinizin ailesi çocuğunuzu nasıl görüyor. Ben yeni katıldım da araniza :) kizlar ya ben tartıştım görüşmem artık ama çocuğu görmek isterler korona var diye gidip gelmiyorduk pek ben izin vermiyordum eşim de işi onlara yakın giderdi bir iki kez götürmüştük bebeği şimdi iyice isterler ben de yokum. Oğlum 7 aylık olmak uzere bugüne kadar asla yanımdan ayirmadim babası sitenin bahçesine bile indirirken onunla indim. Biraz psik.opat ruhluyum ne yapacam şimdiden dert oldu. 

14 Cevaplar

+1 oy
(119,133 puan) tarafından
Beni istemeyen cocugumu niye istedin kesipte attigim tirnagini bile gostermiyom
(2,252 puan) tarafından
Keşke yapabilsem ama eşim hayatta izin vermez daha dün kıyamet koptu bugün görüntülü aradılar. Normalde bile aramazlar ah eşim de anlamıyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Pekte yeni katılmış gibi değilsin jdifkejd ben görüşmüyorum doğal olarak çocuğumu da görmüyorlar pekte umurlarında değil zaten bu da işime geliyor bana uzak Allaha yakın olsunlar 
(2,252 puan) tarafından
:) Keşke bunlar da görmek istemese. Babası seviyor Allah var oğlumu ama annesi göstermelik. Eşim de ailesine düşkün gösterir mutlaka
tarafından
Görmek istiyorlar nasıl desem eşime neden gelmiyonuz diye laf yapıyorlar ama ben görüşmüyorum ya çocuğu da isteyemiyorlar hele son zamanlarda iyice saldılar tavrımı net anladılar
(2,252 puan) tarafından
Ne güzel canım bakalim ben neler yasayacsm
0 oy
(2,070 puan) tarafından
Eşimin bi babası var onla görüşmüyoruz daha görmek istemedi ama görmek isterse de yanında ben veya eşim olmadan asla 
(2,252 puan) tarafından
Bende eşim olmadan asla izin vermem ama ona bile içim el vermiyor
0 oy
(436 puan) tarafından
Ortada çok büyük ni problem yoksa mesafeni koruyarak görüş bence yada affedemem diyorsan da eşin arada çocuğu götürür getirir onlar gelmemiş olur hem
(2,252 puan) tarafından
Büyük bir problem yoktu aslında konuştuk normal sonra kayinbabam bana bırak git oğlumu dedi resmen boşamaya çalıştı yani. Onlar adım atarsa anca yoksa görüşmem
0 oy
(169 puan) tarafından
Kaynanamla görüşüyorum kayınpederle telefonda arada görüşüyoruz yüz yüze gelmiyoruz pek keşke kayınpederle hiç görüşmesem kendisinden nefret ediyorum
(2,252 puan) tarafından
Görüşmezsin inşallah:)
(169 puan) tarafından
Nerdeeee o günler sen burada yeniyim dedin ama nickin yeni gelmedi pek ne zamandır buradasın
(2,252 puan) tarafından
Yok canım burda değil 1 yıl oldu. Eşinin ailesiyle görüşmeyeler olarak yeniyim dedim :)
(169 puan) tarafından
Hıııı tamam ben yanlış anladım :)
(2,252 puan) tarafından
Sen öyle deyince fark ettim bir arkadaş daha yazmış. Yanlış yazdım galiba :)
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Ailesiyle değil de görümcelerin ikisiyle de görüşmüyoruz canım.
(2,252 puan) tarafından
Görümceler cok önemli değil de ah iste eşim babasına çok düşkün çocuğu götürmek ister
(7,118 puan) tarafından
Aynı şehir de değiliz canım zaten. Arada ki dengeyi de eşim çok güzel koruyor.  Kendisi de ailesine düşkün değildir.  Tabi buna sebep olan durumlar oldu.
(2,252 puan) tarafından
Maşallah canım ne güzel benim eşim çok düşkün ailesi ne yaparsa yapsın
0 oy
(181 puan) tarafından
kaynanamlar en son cocugumu kurban bayraminda gorduler hamile oldugumuda bilmiyolar suan bileziklerimi aldilar bende cenazelerine biile gitmem dedim esimle konustum cunku o bileziklerde benm cocuklariminda hakki vardi ben gelecek icin onlara harcicaktim benim cocuklarimi dusunmediler elimde ne varsa aldilar asla asla gostermem cocuklarimi onlarada zamani gelince anlatincam neden kustuk konusmuyrz diye sorduklarinda cocuklariminda konusmak isticeni sanmiyrm annemi sevmeyeni bende sevmezdim konusmazdim tabiki annelerinin yaninda olucaklar bu konuda vok doluydum soruyuda gorunce dayanamadim borc icinde yuzerken esimle ben surunurken cocuguma bi ayakkabi almazken bide torun mu gostercem
(2,252 puan) tarafından
Yarana tuz basmış üzmüşüm seni kusura bakma canım. Hakkımız aslında göstermemek hak etmiyorlar çünkü. Haklısın ayrıca sen çocuklarının geleceğini kurmakla yükümlusun.  Ve çok doğru ben de annemin sevmediği kimseyi sevmedim hala da sevmem
0 oy
tarafından
Ben canim 2 senedir gorusmıyorum oglumu ilk dogdu gun da 1 kez gorduler o kadar tanımaz etmez gerek de once insan olacak herkes sokra dede babaanne olması kolay canımı kimse ıcın sıkamam ben sevmediğim kimseyle de gorusmıyorum 
(2,252 puan) tarafından
Ah canım ben de allak bullak oldum k.babam demiş ki yok gelirse de kovarım acaba ben eşime desem ki buju dedi çocuğumu da göndermem. Ya da eşimle 1 saat gitse mi
0 oy
(806 puan) tarafından

Onları çocuğuma kurban ederim. Niye ki doğum yapacağım zaman hastaneye istemedim bizim eve gidip beklesinler dedim,çünkü ana kız beni doğuma girene kadar tlfnda bile gerdiler tansiyon hastası oldum erken doğum yaptım yüksek tansiyon yüzünden...insan gibi konuştum da görümcem olacak pislikle yine de ana kız birbirini gazlamişlar bize küstüler işte. Eşimin yengesi bize geldi çocuk görmeye,evide bilmiyor diye annesiyle geldiler artık ele güne karşı ,birtek ozaman yeni doğduğunda gördüler şuan da beş aylık oldu beş aydır hiç görmemişler. Şuana kadar sabrettim ama bu saatten sonra isteseler de göremezler. Şimdi yok sayıp görmek istemediğini ilerde de göremez. Beni sevmeyen çocuğumu hiç sevmesin.sevmezde zaten.Beni tanidiklarindan beridir etmedigi zulüm kalmadı zaten bana. Buda bardağı taşıran son damlaydi...

(2,252 puan) tarafından
Canim Benim eşimi tanışan sinir olursun. Yeryüzünde gelmiş geçmiş en hayırlı evlat en s.lak ya biliyor haklı olduğumu onların da ne mal olduğunu biliyor söylüyor da ama diyor ki ben onlar iyi veya kötü diye onlara öyle davranamam ne olursa olsun annem babam
(806 puan) tarafından
Ayyyyh gerçekten sinir bozucu bir tip sanırım eşin canım öyle şey mi olur ya biraz arkanda durması lazım demiyoruz gidip kavga etsin ama senin değerini düşürmesin onların gözünde. Bak benim eşim der ki benim kendi huzurumu kaçıran annem bile olsa gelmesin evime istemiyorum. Ben derim ki ne kadarda olsa annendir boşver. Hayır niye onun için kendimi hasta edeyim diyor.her zaman ben ara sor derdim eskiden. Sevmiyor annesini. Ya oda sevilecek gibi değil yani tanısan. Yani illa evlilikte huzur kaçmasına gerek yok kişinin kendi huzuru da önemli kuzum
(2,252 puan) tarafından
Yok canım benim ki malesef öyle değil onlar eşimi kovsa da eşim yapışıyor onlara
(806 puan) tarafından
Allah sana yardım etsin o zaman canım
(2,252 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Bende uzun sure gorusmeyi dusunmuyorum bikaciyla. Hastalandım, abarttigimi ima ettiler. Kamerada görsünler, ona sukretsinler.
(2,252 puan) tarafından
Ya çok saçma şeye takılmislar zaten naz yaparsanda yaparsin eşin yani onlara ne
(6,978 puan) tarafından
Gezmeye gelemiyorlar diye bize, kıçını kirip oturmak zor geliyor
(2,252 puan) tarafından
Ay bir süre gelmese ölmezler ya
(6,978 puan) tarafından
Kimin ne hali varsa görsün, cok kirildim tavirlarina, goruntulu bilr konusmuyorum
(2,252 puan) tarafından
Iyi yapıyorsun canım boşver kurtuldun
0 oy
(259 puan) tarafından
BEEEEENNNN ;) konusmuyoruz doğana kadar aramazlarsa doğduktan sonra arasalar da göstermeyi düşünmüyorum. Ama tabi vicdanım el vermez kesin gösteririm ben ama tabi ararlarsa ;)
(2,252 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun valla nedir bu belalar
(259 puan) tarafından
Valla ev ev üstüne olmaz bunun bir örneği de ben ne olcak ki diye diye evlendim 4 ayda kaçtık evden :)))))))))))
(2,252 puan) tarafından
Hahaha valla iyi yapmışsın kimi arkadaş susup senelerce çekiyor  kiz ben aynı evde değilim aynı şehirdeyim yine birbirimizi yiyiyoruz
0 oy
tarafından
Ben babası ile konuşmuyorum el gibi kapının önüne çikolata bırakıp gidiyor zamanın da düşünecekti hak etti eskiden zile başar sevmeye gelirdi şimdi yüzü yok kaynım alıyo babam sevsin diye yoksa izin vermiyorum alt üst olduğumuz halde 2 aya yakın hiç görüşmedik bende virüs oldum onlar da hiç gidip gelme olmadı 
(2,252 puan) tarafından
Oylr daha zordur ya alt üst küs. Ya biz de istemez miyiz sanki çocuklarımızın babaanne dedesi iyi olsun oylr büyüsün. Allah hakkımızı birakmasin
tarafından
Büyüklüklerini bilecekler neden hiç kız tarafın da sorun olmuyo da erkek ailelerin de oluyo herşeye karışmaların dan en iyisini onlar biliyomus gibi davrandıkları için ben hiç bi kız annesinin herşeye müdahale ettiğini görmedim valla
(2,252 puan) tarafından
Aynen öyle aman huzurlari kaçmasın diye annelerimiz ne yapacağını şaşıyor
0 oy
tarafından
Bence yanlış düşünüyorsun..

Kendini onların yerine koy gelininle tartışsan ve sen haksız olsan gelinde sana torununu göstermek istemese hoşuna gider miydi.? Onlar inadına yapıyo olsa bile sen inatlaşma sinir olsanda belli etme zaten sinirde olma sen bunu onlara hissettirdikçe üstüne gelirler aranızda ki mevzuyu çocuğa yansıtma..
(2,252 puan) tarafından
Tüm samimiyetimle söylüyorum canım inan ben onlar gibi anne baba olursam bırak torunumu çocuğumu göremeyeyim inşallah. Bin beterler. Bana git boşan diyen adamla ben görüşmem. Çocuğu göstermemek değil niyetim ama çocuğumdan da ayrı kalmak istemiyorum
tarafından
Valla canım ilk evliliğimde oğluma hamileliğimi öğrenen kayınbabam git kürtaj ol dedi hele kaynanamın yaptıkları o kadını toprak dahi kabul etmez diyorum muskalar büyüler neler neler görümcem beni dövmeye bile kalktı ne zmn banyo yaptığımı takip edip komşulara gelin oğlanı hiç uyutmuyo yanmış bu diye dedikodumu yaptı kaynana müsvettesi hatta hatta o gelinin donunu sıyırıp yalıcam bile dedi kulağımla duydum bunu neyse boşandım 2011 de bi kez olsun oğluma kötülemedim hiç birini annem kötüleyecek oldu izin vermedim her yıl temmuz ayını onlarla geçirdi 1 ay oğlumsuz kaldım taki 8 yaşına kadar 8 yaşından 9.5 yaşına kadar babasıyla kaldı bazı sebeblerden bırakmam gerekiyordu çocuğa etmedikleri kalmamış bi daha gitmem ben o eve dedi oğlum ve şuan 11 yaşında hala görüşmediler belki oğluyla konuşmak ister diye instagram hesabı açtım oğluma ve halasını babasını hepsini ekledim ve babası redd etti engelledi çocuğu ve ben hala tek kötü kelime etmedim babası için şimdi gitmek istede yine gönderirim görsün gelsin diye.. Ben onların yakasını tutayım mahşer günü hesap sorayım hakk isteyeyim ama onlar bana hesap soramasın sana da tavsiye ederim bu düşünceyi..

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 139 göst.
16 Ocak 2021 Aile kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 437 göst.
0 oy
9 cevap 192 göst.
20 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (876 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 678 göst.
18 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu