0 oy
347 göst.
Aile kategorisinde (27 puan) tarafından
Bugun oglumu anasinifina yazdirdik kayit parasi 450tl istediler devlet okulunda cok degilmi devlet okulu yaa keske suriyeli olsaydik bedava giderdik

7 Cevaplar

0 oy
(1,449 puan) tarafından
Normal bence çok fazla değil gibi geldi 
(27 puan) tarafından
Devlet okulu 450tl kres 600tl nerde bunun farki
(1,449 puan) tarafından
Bence uygun senede bir kere alınmıyor mu kayıt ücreti abartılı bir fiyat degil bana öyle geldi 600 tl ye kreş hic duymadim mesela o da uygunmuş bilemedim
(99 puan) tarafından
Hicde normal degil bizdende okultaksiti 170 kagit ivir zivirlar icin130 toplamda  300 istediklerinde esim milli egitim bakanligini aradi hic bi anaokulunda kayit parasi adi altinda bi para alinamaz yanitini aldi ve okula gerekeni yapti ve parayi vermicez sadece masraflari biz karsilayacagiz ve okul taksidini biz verecegiz 130 liranin da yari yariya bi fiyat farki cikiyor neden fazlasini alsinlarkii
-Reklam-
0 oy
(1,989 puan) tarafından

Kayit icin mi yuh valla napacaklarini sasirdilar artik :'(

(27 puan) tarafından
Gecen sene kres e gondermistim 600tl idi bunu duyunca bende cok oldum bende diorum devlet okulu cok istemezler die
(1,989 puan) tarafından
Ben anasinifi ogretmeniydim.evlenince biraktim mecbur. 600 tl olan yerlerde var haklisiniz.

Karton vs malzemeleri ailelere aldiran yerleride.yada ucretlerini alan yerlerinide gordum..

yok gösteri kiyafeti para istekleri bitmiyor valla
(27 puan) tarafından
Devlet okulunda kayit parasi aldilar bidaha istemiyeceklermi yarin baslarlar gosteri yapacaz kiyafet sudur budur
(1,989 puan) tarafından
Isteyecekler iste canim istek bitmiyor valla.gosteri kiyafetleri ivir zivir parasi.bazen yakit parasi bile isteniyor okullarda
0 oy
tarafından

Hahahahahahahhaaha kahkaha attım :D

Bende nüfusumu suriyeye aldırcam :D

(27 puan) tarafından
Valla ablacim yaaaa cok zoruma gidiyo :)
0 oy
(1,310 puan) tarafından

Yaziklaaarrr olsun boylee duzene bunu kuranlarada yapanlarada kendi vatandasini ez ezebildigin kadar ulkesini savunmayanlari besleeee reva mi bu adalet mi hak mi :angry:

(27 puan) tarafından
Zehir zikim olsun bizim cocuklarimizin haklari valla kendimi yabanci ulkedeymis gibi hissediyorum
0 oy
(284 puan) tarafından
Bana cok pahali geldi valla ustelik cocuk iki cizgiden baska bisey ogrenmiyor bende sübyan okjluna yazdirdim peygamber efendimizin hayati namaz sureleri cüz oyunlar sarkilar hepsini ogrencek insallah kayit parasi yok aylik 170 tl sadece
0 oy
(99 puan) tarafından

Bizden 300 istedileer bursa..ilk taksit icinde ve kagit fotograf ve yaka karti parasi adi altinda esim cildirdi duyunca hemen milli egitim bakanligjni aradi ve kayit parasi adi altinda hic bi ücret isteyemeceklerini ögrenince hemen okulu aradi ve bu ne demek oluyor diye cikisti okulun yaniti " yaa iste zorunlu tutmadik ( oysa bana zorunlu olmadigi istegimiz dahilinde alinacaklari kendimizinde alabilecegi hakkinda hic bisi soylemediler )biz sadece masraflar icin".....arti okul taksiti icin okul taksiti 170 lira kalan 130 lirayi ne hakla bi foto bi kagit bide kart icin bu kadar para istenebilir..hakkinizi arayin ve yedirtmeyin..suan okulla konustu kagidida fotoyuda kendjmiz goturecegiz ve okulun 20 liralik yaka kartiyla en fazla masrafimiz 50 60 tl olacak  arti okul taksidi 170 tl :)) sizde okulu arayin boyle soyleyin zaten okula baslamadan daha sivi sabun islak mendil tuvalet kagirdi kagit havlu ve kirtasiye masraflari zaten bunlara en az 400 lira gidiyor allah yardimcimiz olsun ve bizim ikinci senemiz

(27 puan) tarafından
Yaa bazi arkadarlar yazmis az cok degil benim kocam gunluk 50.60 liraya calisiyo asgari ucret e cocugumu disariya cikartmaya korkuyorum biz gece yarilarina kadar saklambac oynardik disarda simdi oyle degil dedik en azindan devletin okulundan yararlanalim cocuk evder dur dur olmuyo
(99 puan) tarafından
Benim esimde asagari ucretle calisiyo canim allah yardimcimiz olsun.. ama  hakkini ara okulla konus ..masraflari sor taksidi sor ne kadar diye..taksit dahilmi diye yani arastirmadan verme parayi
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Kayıtlar başlamış mı bende kızımı yazdıracam haberim yok 
(27 puan) tarafından
Bugun basladi ama hemen doluyomus hberiniz olsun
(99 puan) tarafından
Gec bile kaldiniz okullar kapandigi hafta hemen basladi pazartesi..oglenci grup dolmustur bile...sabah yollamak cok zor oluyo cocuklara yazik 1 sene gec kayittan dolayi sabah verdim bu sene hemen kapaninca pazartesi gidip kayit yaptirdim tecrübe ettim ;)
(27 puan) tarafından
Yok ben gittim 7ayin 1de basliyacak kayitlar dediler inanmayip milli egtim bakanligini aradim onlarda aynisini soyledi 7ci ayin 1de basliyacak die
(99 puan) tarafından
Bizim okul mu anormal  acaba
Okullar cuma bitti sonraki ilk pazartesi bizim okul hemen basladi kayitlara ;))
(27 puan) tarafından
Okul a inanmadim milli egtim bakanligini aradim dusun yani:)

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 453 göst.
28 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 495 göst.
10 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 167 göst.
11 Kasım 2021 Aile kategorisinde selinocalan (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 254 göst.