0 oy
315 göst.
Diğer kategorisinde (5,240 puan) tarafından
Komşunun kombisi peteği yok taktıramamış kocası zaten orayı da kombi karşılığı tutmuşlar takmayınca yönetici 4 aylık kira istemiş yoksa iki ay içinde çıkın demiş. Evde en küçüğü 10 aylık 4 tane çocuk var ufoyla ne kadar ısınır zemin kat bide. Ben 50 derecede üşüyorum ya Allah yardım etsin. Kocasını sevmem gecenin köründe tamir yapıo ama kadınla çocuklara üzülüyorum... 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ufo nun karşısında oturuyorlardır. Benim önceki oturduğum evde full yakardık ama arka cephe ve koskoca oda gibi antre vardı orada petek yoktu ev aşırı büyüktü asla ısınmıyordu ben de kışı geçirene kadar küçük odada ufo karşısında oturuyordum filan baya ısıtıyordu odayı da yazın hemen taşındım hemen çok zor oluyor soğuklarda 
(5,240 puan) tarafından
Havalar soğumadan önce kadınla Bi kez konuşma fırsatım oldu ev ısınıo diyodu ama şimdi çok soğudu. Bebek gecen ay bronsit oldu hastanede yattık demişti bu ayda ufoyo dokunmuş elini yakmış yazık çocuğa ya. Kocası yüzünden kadınla pek konuşamadık ama çileyi kadınla çocuk çekiyo ya. Bide bizim bina yeni yapı zor ısınıyo
tarafından
Anladım canım Allah yardımcıları olsun  :/
(5,240 puan) tarafından
Amin inşallah canım
-Reklam-
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Tüh ya ben de üzüldüm Şimdi hava baya soğuk. Ama bu şartlarda bu geçim sıkıntısında 4 çocuk da ne bileyim birşey demek istemiyorum 10 aylık bebek var bi de aman ya Allah yardım etsin 
(5,240 puan) tarafından
Çok zor Bi kez konuştuk bebek elini ufoya değmiş yakmış üzüldüm ya
(5,406 puan) tarafından
Elektrik de çok pahalı onu nasıl ödüyorlar. Biz arada bir yaktık 265 lira gelmiş =)
(5,240 puan) tarafından
Bilmiyorum ki nasıl ödüyo bizede yüksek gelio elektrik. Ben bebeğimi banyo yaptırırken bide ekstradan elektrik sobası açıyorum. Kadın 4 tane çocuğu tek başına idare ediyo çocuklarıda görsen nasıl güzeller yazın hep kızıma seslenip el sallıolardı
(5,406 puan) tarafından
Allah bağışlasın ne diyim ınsaah düzelir. Işte kışı da bu yüzden sevmiyorum üşüyen var aç kalan var yazın yine bir şekilde idare ediliyor
0 oy
tarafından
Yazık Allah yardımcıları olsun :(
(5,240 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından
Çok üzüldüm ya gercekten 
(5,240 puan) tarafından
Vala bende
0 oy
tarafından
Allah yardımcıları olsun kuzum ❤️
(5,240 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(169 puan) tarafından

Ufo ile ısınmak çok zor üst üste giydirmesi lazım çocukları ki üşümesinler allah yardımcıları olsun benim evim 7. Katta akşamları 50 de yakıyorum odaların kapısını kapatırsam ısınıyor kapatmazsam ara koridor ve banyodan soğuk geliyor ama ben oğluma gece uyku tulumu giydiriyorum benim kurtarıcım o kışı hiç sevmiyorum başımızın üstünde bir çatımız var peki sokaktaki kimsesiz insanlar ne yapıyor düşününce içim sızladı :(

(5,240 puan) tarafından
Çok zor şartlarda insanlar yaşamaya çalışıo helede çocuklar:(

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 127 göst.
21 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Tannssuu (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 953 göst.
2 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
49 cevap 1,420 göst.
17 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 122 göst.
9 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde prens.annesiyim (89 puan) tarafından soruldu

376,966 soru

11,281,880 cevap

34,684 kullanıcı

...