0 oy
993 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar kayınvalidemin evine sık sık yemek yemeğe gidiyoruz. Yemek yeyip kalkınca masayı toplamaya çalışıyorum o sırada kayınvalidem masayı topla bırak hiç uğraşma oturup çayımızı içelim ben sonra toplarım diyo her seferinde ya kendisi topluyo çoğunlukla görümcem topluyo gorumcemde benim 5 yıllık arkadaşım. Ama rahatsız hissediyorum daha kaynanamın evini bi kere süpürmuslugum yok. Sizce ısrarla yapmalı mıyım içim rahat etmiyor

43 Cevaplar

+9 oy
(7,098 puan) tarafından

Türünün tek örneği kaynanan :woot:

tarafından
:D çok iyidir sağolsun
(320 puan) tarafından
ahahaha valla katılıyorum ❤️
(10,025 puan) tarafından
Niye kiz benimkide oyle biseye el surdurmez ve calisiyo kaynanam sadece pazar gunu evde
(7,098 puan) tarafından
Sofianne mucukss tatlim ♡♡
Melekk kiz napakk bizimkiler oyle degil sizinkiler numunelikk annamm :D
-Reklam-
+1 oy
(3,276 puan) tarafından
Benim kaynanamda öyle ya dışarı yollar bizi yada çay içirir yaptırmaz gizlice gitsem bile mutfağa hemen arkamdan gelir alır elimden zamanı gelince yaparsın canım sende 
0 oy
(692 puan) tarafından
Keyfine bak boşver
0 oy
tarafından
Yikadigim bulaşıkları kurulayıp yerilerine koymadım diye küsmüştü bizimki :)) boşver otur çayını iç  
tarafından
Yaaaaaa... O derece...
0 oy
tarafından
Çok iyi bence ama arada görümcene yardım et derim anne çayı ben koyuyim de iki dj topla içeri git mutlu olur
tarafından
Oturma odasıyla mutfak bitişik ya o yüzden yapamıyorum öyle :)
tarafından
Çay bardağı hazırla falan
tarafından
Onları yapıyorum işte
tarafından
Bosvirrrrr ya yan gel yat ❤️❤️❤️
tarafından
:D :D
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Aman taktigin seye bakk bizde hem yemege cagriliypduk hemn yemegi hazrliyoduk bulasik yika falan filan ye ic bosver yapsan isinin adi ne daha kiymetli plursun
tarafından
:) öyle mi diyosunnn
0 oy
(19 puan) tarafından
Benim kayınvalidemde sizinkisi gibi. Hatta annemde öyle iş yaptırmazlar bana. Ben teklif ederim ama otur sen çayımızı içelim iş nasılsa olur derler. Ama ben gittiğimizde bişiler yapmaya çalışırım. Sofra kurmak salata falan gibi. Bence şanslıyız :) yapamadıkları zamanlar elbet olacak. Şuan için ısrar etmeyin bence. 
tarafından
Doğru diyosun aslında zamanı gelince zaten bize kalacak
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Bizde de ayni israr etmem kendi evimde bende bisey yaptirmam kötü bisey degil içine  öyle siniyo çünkü takma kafaya
tarafından
Sağol canım yorumun için
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Benimki de öyle kendi evimde bile iş yaptırmayacak nerdeyse hemen yardıma geliyoe

(320 puan) tarafından
ahahaj ben hamileyim bana hiç diyen yok perdeleri çıkaralım anne bi gün dedim hala çıkarıcaz .mutfak dolapları bitik durumda keşke banada yardım eden olsa en azından cam dolap temizlemede . kaynananın ellerine sağlık bacım bulunmaz Hint kumaşı ❤️
(11,505 puan) tarafından
Aynen çok konuşur ama iyidir sağolsun
0 oy
(260 puan) tarafından
Benim kaynanamda aynı senin anlattığın gibi yapıyordu :D 

Ben zorla mutfağa girer yıkardım vala :D 

Bizim eve gelince de ben yemeğe çağırdığımda filan yada kendi çaya kahveye oturmaya gelince felan hemen kendi kalkar bana yardım ederdi mutfağa geçerdi bulaşığı yıkıcam derdi asla izin vermezdim bi keresinde zorla yıkıycaktı bağırdım dedim anne yıkarsan küserim konuşmam senle bakkkk dedim ordan görümcemle kaynanam bi güldüüü :D çocuk gibimi oldu lan dedim içimden bende güldüm :D şimdi konuşmuyorum hiçbiriyle bazı sebeplerden
tarafından
:)):)) komik olmuş :D
0 oy
tarafından
düzenlendi

Belliki Sana değer veriyor kıyamıyor benim kaynanam kaçtığım hafta eşek sudan gelene kadar iş yaptırdı yetmedi bulaşık yıkatdı :D

tarafından
:D :D
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Benimkiler de öyle iş yapılır beklesin derler bende çayımı alıp keyfimi yaparım :)
tarafından
Ben rahat edemiyorum işte yaa
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Benim kaynanam iyidir hoştur ama bizide şu iş var bu hafta gelin bize ojunyalaim diye  çağırır
0 oy
(1,090 puan) tarafından
Bende kayınvalidemin evinde iş yapmıyorum. Belki çay doldururum o kadar. Ama evime geldiğinde de onu ve görümcelerimi hiç bişeye el sürdrtmem. Hürmet ederim sürekli
0 oy
(9,209 puan) tarafından
Bosver teklif var ISRAR YOK ;)) bizim ki de iş yapayım die gozumun içine bakar. O oyle yaptkça asla ypmam elimi bile surmem
0 oy
tarafından
Kaynanam da öyle :D ama ben çok rahatsız oluyorum alllahın seversen Allahın seversen diyip diyip yapiyorum :Dtıztksıts
0 oy
(2,241 puan) tarafından
arasira hayir anne ben yapmak istiyorum ben bu evin kizi degilmiyim de yap canim mutlu olur :) masallah Allah bozmasin 
tarafından
Evet öyle diyebilirim aslında o çok kararlı olunca bende ısrar etmiyorum sağol canım amin:)
0 oy
(14,030 puan) tarafından
Boşver böyle kıymetli olursun aynen böyle devammm
tarafından
Yapmayarak mii kiymetli olurumm :}
(14,030 puan) tarafından
Eveeett
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Allah razı olsun onlardan çok şanslısın biz yapmasak sürat asıyorlar sen biraz ısrar et kuzum baktın izin vermiyorlar sende yapmazsin
tarafından
Öyle yapicam canım sağol
0 oy
tarafından
Israrla yap için rahat etmiyorsa benim kaynanam da yapma der ama havamdaysam yapıyorum dinlemiyorum
tarafından
Çok ısrarcı oluyor bazen bırak bırak diye bende ısrar edemiyorum
tarafından
O zaman bak keyfine iş bittikten sonra kahvemi de yap bı zahmet de otur koltuğa keyfine bak,,:-)
tarafından
:D ahahah Allah senii

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 215 göst.
12 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 303 göst.
22 saat önce Aile kategorisinde Minikii (485 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 102 göst.

379,567 soru