0 oy
520 göst.
Diğer kategorisinde (32 puan) tarafından
Kızlar ben kayınvalidemi gerçekten seviyordum nişanlılık evlilik süresi boyunca gerçekten bana herhangi bir kötülük yapmadı kırmadı beni tabi herşey karşılıklı ben de saygım da kusur etmedim kayınbabam çalışmaya gitti şuan bizimle kalıyor ben de 13 haftalık hamileyim ve hamileliğim çok zor geçiyor ama  bana yardımcı olmuyor yemek yaparken midem çok bulanıyor mesela ama canı ne yemek isterse onu söylüyor kenara çekiliyor ben de kendimi baskı altın da hissediyorum bu durumu eşimle paylaştım eşim annesiyle konuştu ama Bi gün yaptı ikinci gün oturdu sizce ben mi bu durumu abartıyorum?, 2.konu ben daha çocugumun ismine karar vermeden her sorana adı benim adım olacak diyor her arayana aynı şeyi söylüyor ben zaten bi kzım olursa yanına ek bir isimle koymayı düşünüyordum ama neden benim fikrimi bile sormadan benim adıma  kararlar veriliyor? Benim bu bebeğin üstün de hakkım yok mu ya annesiyim ben onun ve doktor büyük bir ihtimalle kız bebek dediği günden beri kız değildir daha organı oluşmamıştır belki yok şuna da kız dediler erkek oldu belli olmaz şimdi babası gibi güzelse kız sanmışlardır falan deyip duruyor  sonra ben hissediyorum benim kızım olacak deyince ben zaten kız olsun isterim diyor gerçekten çok sinirleniyorum kendimi çok zor tutuyorum! 

12 Cevaplar

+1 oy
(13,702 puan) tarafından

"BABASİ GİBİ GUZELSE KİZ SANMİSLARDİR " 

oğluna aşık bir ana :D

(32 puan) tarafından
Kesinlikle bence yatıp kalkıp oğluna benzesin diye de dua ediyordur
tarafından
Artim bitti az sonra +++++sana cnm
-Reklam-
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Kıskanç ya 

İsmini verme ileride çok pişman olursun  

İmkanın varsa annene git , annen daha güzel bakar empati yoksunu kaynana 
(32 puan) tarafından
Keşke olsa da gitsem canım ayrı şehirlerde yaşıyoruz doktorum da yolculuğu yasakladı gidemiyorum.  Eşim ismini vermek istiyor ama ben ikinci bir isim koyup yine de onun adını söylememeyi düşünüyorum
0 oy
tarafından
Tutma bacım  sende söyle saten  söylemedikçe  saha fazlasini  demiyor mu kaynana denen şey  soyle sende benim fikrim olmadan hayırdır  de de iste bisey nasıl  uslubun  varsa artik 
(32 puan) tarafından
Sonun da öyle yapacam sanırım en iyisi de bu
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Bende benzeri durum yasadim esimin sulalesi (ailesi değil akrabaları) ben hamile olunca baski yaptilar kız olursa kaynanamın erkek olursa kayınbabam rahmetlinin ismini koymam için bende direk eşimle konusup isim hakkinda tam bi karar vermedik ama aile ismi koycaksak bile ben taş yarığından çıkmadım kizda olsa erkekde olsa bu aileden bi isim koyma zorunluluğum yok eşimle ne karar verirsek o dedim sustular
(32 puan) tarafından
Ohh ağzına sağlık içimdekini söylemişsin resmen az kaldı ztten biraz daha sabrediyorum aynı evdeyiz diye huzur Kaçırmak istemiyorum ama beni buna zorluyor
(1,337 puan) tarafından
Neden sabrediyorsun ki kacmaz huzurun asıl susunca huzur kaçar sen ses cıkarmadıkca o emrivakiye devam edecek gecen kaynanam benim oglan icin komanda olsun o assubay olcak o dedi bende benim oglum ve ben istemiyorum asker olursa benden uzak olur ve ölme ihtimali yüksek normal askerliğini yapsın vatan borcunu ödesin yeter biz karar veririz oğlum buyüyünce siz değil dedim haklısın tabi sen bilirsin dedi
(32 puan) tarafından
Yaa normalde ben de kendimi ezdiren Bi insan değildim ne olduysa bana ben de bilmiyorum canım ya ama bundan sonra gerçekten alttan almayacam
(1,337 puan) tarafından
Kac yıllık evlisin bilmiyorum ben evleneli 4 yıl oluyor daha lafımın üstüne laf etmediler haa eğer baştan sussaydım eski kafali insanlar zaten bana etmedikleri kalmazdı ama baştan susmadım sessiz biri değilim haa saygiliyim ama gerekince cevap da veriyorum beni severlerde ama dediğim gibi asla istemediğim bişeyin lafını bile etmezler
(32 puan) tarafından
Daha 6 aylık evliyim canım geldi zaten evimin içine kuruldu o da yetmezmiş gibi hayatıma karışıyor
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Allah Allah orada lafını söyleyeceksen Hayır sizin isminizi koymayacağım de ne demek kayınvalidenin ismini koyuyorsun ya Sinir oluyorum böyle durumlara Kim o o mu taşıyor karnında o mu dünyaya getirecek Senin yerinde olsam yapmazdım Midem çok bulanıyor diye kesinlikle mutfağa girmezdim yapsın kendisi
(32 puan) tarafından
Onu da denedim canım akşam oluyor bu defa ortada yemek yok eşim işten geliyor onu da aç bırakmaya gönlüm el vermiyor ama ben alttan aldıkça buda üzerime çıkıyor
(5,938 puan) tarafından
Gerekirse Peynir ekmek yiyecek eşim Sen yapmaya devam ettiğin sürece kayınvaliden diyecek ki naz yapıyor Demek ki yapabiliyor yemeği diye düşünecek
(32 puan) tarafından
Haklısın canım doğru söylüyorsun madem o yapmıyor ben de yapmıyorum artık yeter kendimi ezdirdiğim
(5,938 puan) tarafından
Aynen öyle canım tabii ki de bu dünyaya dert çekmeye mi geldim Boş versene yapsın kendisi bir yapmaz iki yapmaz üçüncüye yapar
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Ben sizin yerinizde olsam ismini kizima.koymam kendj anneniz olsa eminim elinizi.sicak sudan soguk suya vurdurtmazdi ama kaynanalar bunu.dusunemiyo ismini falan da koymayn 
(32 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun canım eşim çok istiyordu diye kırmak istemedim ama pişman da oldum keşke en başında hayır deseydim
0 oy
(1,433 puan) tarafından
Sen niye onun adını koymak istiyon ki
(32 puan) tarafından
Eşim çok istiyordu  ben de kırmak istemedim onu tamam dedim ikinci isme de sen karar ver dedi bana ama bunun gerçek yüzünü gördükten sonra keşke en başından hayır deseydim
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Hiç bir kaynana yüz de yüz iyi değildir gerçek yüzünü göstermeyen vardır =)) sen de evde onu takma bence canın isterse yap şu yemeği yap derse yapma benden mi medet umuyorsun de şaka ile karşılık güle oynaya  laf sok şu halimle kendime bakamıyorum anneme mi gitsen bir ay de blöf yap nazlı ol. Benim ki de beni arıyor rüyam da çocuğun ismini gördüm diyordu ben de gördüm anne boşver rüyalara takılma dedim bir daha ağzını açmadı 
0 oy
(48,680 puan) tarafından
kaynana adi koymam yemektede yapamiyorum der cekilirim kenara zorlamam kendimi
0 oy
(5,220 puan) tarafından

içinde tutup bunu kendine dert etmen değil bebişine ve kendine iyi bakman gereken bi zamandasın ya eşine söyle halletsin ya da sen cevabını ver stresli bi gebelik hiç hoş bi durum değil. mesela ben baştan kestim babasına anasının yanında bebek benim sana bile sormam fikrini isim koyarken dedim ama tabiki böyle değil amacım laf işittirmekti :D

0 oy
(14,032 puan) tarafından
Susma bacim neden susuyorsun sen sustukca o devam edecek gönder lafı gitsin öyle daha mutlu hissedersin kendini emin ol yoksa seni çileden çıkarır 
0 oy
(954 puan) tarafından
Bence senin hayatına karışmasına sen izin vermişsin evin kararlarını kim veriyor göster artık yoksa daha fazlası gelicek başına bi de bebe dogduktan sonrası da var 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 368 göst.
8 Nisan 2023 Aile kategorisinde Rabiae (192 puan) tarafından soruldu
+2 oy
13 cevap 966 göst.
27 Mart 2024 Aile kategorisinde Ayseisik (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 396 göst.
0 oy
28 cevap 1,723 göst.
1 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu