0 oy
369 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Hanımlar bilenler bilgi verebilir mi ailem uzakta yaşıyor kardeşim u y u Z olmuş sosyete u y u zuymuş ve bana gelecekler 3 gündür kardeşim ilaç kullanıyor yaraları iyileşiyormuş ama ben çok korkuyorum eşimede bişey diyemiyorum bilenler yardımcı olsun lütfen 7 aylık bebeğim var

11 Cevaplar

+1 oy
(7,971 puan) tarafından

Bence gelmesin cnm ne olur ne olmaz

Sosyetede olsa fakirde olsa uyuyz uyuzdur:D

(1 puan) tarafından
Canım gelmeyin dedim babam alındı eşimede bişey diyemiyorum ailem İzmir'de yaşıyor eşim iş için Çarşamba İzmir'e girtcrk annenide getirym 1 hafta sonra babanla kardeşin gelir dedi ben napcam bilmiyorum bebeğim için korkuyorum
(7,971 puan) tarafından
Annenle konussan bi olmazmiki
(1 puan) tarafından
Konuşacağım ama bitti Duo oda
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gecmis olsun ..bi sure gelmesinler bulas riski yuksek onun
0 oy
tarafından
Kız sen hesabını mı sildirdin yoksa yeni biri misin burda Alininannesi diye biri vardı da ☺️ 

Canım onun için ilaç var karışım eczaneden alıp sürüyorlarmış 3 günde bitiyormuş bi sorsunlar bence geçmeden size gelmesinler. 
(1 puan) tarafından
Yok ben yeni açtım cnm doktorda 5 günde biter demiş inşallah öyledir
0 oy
tarafından
Gelmesin bence 1 hafta 10 gün bekle annene uygun bi dille söyle bebek küçük bulaşırsa zor olur krem filan da kullanamaz eşim çok kızar bisey olursa filan de
(1 puan) tarafından
10 günde biter mi ki cnm
0 oy
tarafından
Bu lanet hastalığı atlatmış biri olarak kesinlikle kabul etmemenii tavsiye ederim yüzde bir milyon ihtimal sanada bulaşacak emin ol buna öyle 3 günde geçicek bir hastakik değil tam 4 ay çektik biz eşimle 2.500 lira para harcadık türlü turlu ilaçlara asla kabul etme derim . 
(1 puan) tarafından
Anladım cnm çok haklısın
(1,077 puan) tarafından
2500 cokmuş ya sigortanız mı yoktu aceba
tarafından
Canım sigortayla alakası yok cildiyenin verdiği saçma sapan bir ilaç kvelada diye hiçbir işe yaramiyor . Daha sonrasında sante plus diye bir losyon bulduk ondan aldık kutu kutu oda işe yaramadı katran kremlerimi istersin kükürtlü sabunlar mi neler neler . En son özel hastaneye gitmiştik orda ki cildiye bı ilaç yaptırdı onun sayesinde kurtulduk. O devlet Hastanesi'nde verilen ilaçlar bir b.o.k.a yaramıyor anlayacağın. Virüs evrim geçirmiş öyle 10 günde geçmiyor her gün halılara varana kadar yıkayıp utuledim çok rezillikti ya aman Allah başa vermesin .
(1,077 puan) tarafından
Evet biliyorum bızde yasadık katranlı kukurtlu karısımlar metrın kwelleda sirke cart curt hepsını denedık. En son yıne metrını denedık gectı. Ozel olunca o kdr para gitmiş sımdı anladım para tuzagı resmen ya atlattık bızdr sukur
tarafından
O sante plus in 500 ml 160 liraydı ondan 9 10 kutu aldık o çok para tuttu  sırf zaten 1.500 kusur onlar tuttu sonra kukurtler katranlar ne duyduysak ne gorduysek aldık en son dediğin gibi özel hastane çok para tuttu aman kurtduk ya çok şükür sokiym parasına yani
0 oy
tarafından
 Bence gelmesinler bebeginde varmış bana hamileyken bulaşmışda 3 ayda zor atlattım. Cok çabuk bulaşıyor. Gözlede görünmüyor.cok çekersin. Günah bebekte yara faln olur o  uy uz un kaşinmasi cok fenadır bebek diyemezler kaşınıyorum. Soyle gelmesinler yara varsa kardeşinde baya ilerlemiş zaten
(1 puan) tarafından
Offf çok üzüldüm kaç yıldır gelemiyolardı fırsatları oldu şimdide bu çıktı
tarafından
Valla eger uy uz olsaydın bunu böyle diyemezdin. Ben gece kalkıp ağlıyordum artik hava soğuk ben tek gömlekle dolaşmistim sırtım yara olmuştu kaşinmaktan.doguma gidene kadar çektim. Hatta devam eder sanmıştım.korkmustum bebeğe geçer diye.  Karnim burnumda ayaklarim şisine kadar temizlik yaptım ütü yaptım lütfen bebeğin icin biraz daha dayan bide bulasirsa hem bebek hem evle nasıl ugrascan onu düşün.  Aşırı derecede temizlik yapman gerekecek ailede soyle herkesi yıkasınlar elbiselerini tersten ütülesinler  yıkamayan şeyleri poşete koyup bi hafta bekletsinler
(1 puan) tarafından
Tamam cnm
0 oy
(12,620 puan) tarafından
Canım benim abimler ailecek oldular 4 çocuk bide yengem hepsi ilaç kullandı geçti abim kullanmadı tekrar onlara bulaştı hadi sen neyse bebeğin mahvolur bence biraz ertelesinler
(1 puan) tarafından
Anladım cnm eşime desem mi demeden mi bilemiyorum
(12,620 puan) tarafından
Senin bileceğin iş canım
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Kesınlıkle gelmesınler canım bebege bulasırsa cok tehlıkelı psıkolojı kalmıyor emın ol bızzat yasadık Allah bırdaha yasatmasın 
0 oy
(1,083 puan) tarafından
Bulaşıcı bir hastalık ve gerçekten zor birşey ****. Ben durduk yere olmuştum hamileliğimin ilk zamanlarında sanırım sedyeden falan kaptım ultrasonda ama inanılmaz zor kaşınmaktan karnımı hep yırtmıştım. Birde bebeğe bulaşırsa daha zor söyleyin gelmesinler iyileşene kadar 
0 oy
tarafından
Uyuuuzzz bulaşıcı hastalık diye biliyoruz valla ertele bence sadece bebeğe değil sizde geçebilir 
0 oy
(5,041 puan) tarafından
Hiç bir bilgim yok canım post yukarı

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 222 göst.
19 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selda41 (440 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 117 göst.
6 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatya43 (537 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 99 göst.
24 Kasım 2023 Aile kategorisinde Oykum0 (279 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 198 göst.
17 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seri (1,670 puan) tarafından soruldu

396,230 soru

11,852,770 cevap

35,947 kullanıcı

...