0 oy
549 göst.
Diğer kategorisinde (76 puan) tarafından
2 saatır kombı ıle ugrasıyoruz sureklı arıza veriyor bu zamana kadar Boyle olmamıstı suan duzeldı gıbı calısıyor ama korkuyorjm evde sogudu cok bebegım hasta olucak diye korkuyorum 

18 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Hangi il ilcedesin. Yakın olsaydık elektirik ocağı getittirirdim eşime
(76 puan) tarafından
Istanbuldayım canmm Allah razı olsun söylemen Bıle yeter
tarafından
Amin canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Elektrikli soba fln yok mu canım birde sıkı giydir gece varsa bol bi bere tak inşallah üşümez. 
0 oy
(2,597 puan) tarafından
Canim seviyesi düşmüştür  youtubeden  bakin bizimde olmustu 1 le iki arasinda olmasi lazim o sayacın 
tarafından
Şu sayacı cnm doğru normali ikisi arasında olması :)
(2,597 puan) tarafından
Bizimde  oldu sicak su isinmiyodu ben burdan  bulup youtobeden izleyip yapmıştık esimle ☺️
0 oy
(184 puan) tarafından
Neyin var kombinn sick sumu vermiyor peteğe isimi gitmiyor
(76 puan) tarafından
Kombıde yazılar cıkıyor canım balkona cıktım dıkkatımı cektı peteklere bLtımkı buz gıbı olmus
(184 puan) tarafından
Kombinn altında su yeri var bar yeri ora sifirdami bakarmisin
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Bizimki de bugun oyle yapti canim. Iki kere petkler sondu. Gaz hatasi verip.kndini kapatmis.inşallah bidhaa olmaz bwnimd 20 gunluk bebegim var
(76 puan) tarafından
Ayy ınsallah olmaz canım ya cok zor allahı. Yardım etsin evı barkı olmayanlara bu sogukta kalanlara
(1,327 puan) tarafından
Amin canim inşallah
0 oy
tarafından
Şu bastıniz mi cnm genelde susuz kalınca arıza veriyor eşimin dayısı kombici
(76 puan) tarafından
Ben hıc anlamıyorumkı canım
tarafından
Saat gibi bir yer var cnm yelkovan gibi düşün onun 1le 2 arasında olması gerekiyor kombinin altında uzun yada vida gibi çevirmeli yer var onu çevir su bas
tarafından
Kombinin markası neyse internetten bakıp yapabilirsin cnm
0 oy
tarafından
Bar ayarına bakın canım bide küçükse eğer bebek dikkat et kundakla battaniye at bosey olmaz.

Büyükse uyku tulumun varsa giydir canim
(76 puan) tarafından
Tulumu yok ama kalın kalın gıydırdım yatırdım canım
0 oy
tarafından
Resetleyince düzelmiyor mu ben öyle yapardım arızaya geçince 
(76 puan) tarafından
Denedım sonra tekrardan gıttı canım tekraradan yaptım suan yanıyor ınsallah gıtmez evımde cok soguk oluyor benım kendımı gectım bebgım hasta olur dıye korkuyorum
tarafından
İnşallah düzelir
0 oy
tarafından
Hangi şehirdesin soba tulum getireyim
(76 puan) tarafından
İstanbul'dayım Sagol canım benim kalım gıydırdım ustune sıkıca orttum ınsallah usumez Boyle guzel syler yazmanız moral oldu
tarafından
Ankara olsan cikicaktm yola. Allah başka dert vermesin inşallah sağlıklı büyüsün bebiş
(76 puan) tarafından
Amın. Canım benim cok sagol :)
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Elektrik ocagidami yok artık cuma gününde benim başıma geldi akşamdı hemde sabaha kadar elektrik sobası yaktık söndurmeden sende öyle yap üşümez
(1,908 puan) tarafından
Ayy ozmaan üşür çocuk sabaha kadar komşudan falan isteseniz
(76 puan) tarafından
Sordum canım ama onlardada yokmus yenı evlıyım burada pek cevren yok
(1,908 puan) tarafından
Nerdesin sen
(76 puan) tarafından
İstanbul Esenyurt canım
(1,908 puan) tarafından
Tuhh çok uzağız havada soğuk bebeği sarsarmala yatir
0 oy
tarafından
Resete  basılı tutsaydin
(76 puan) tarafından
Denedım bı sure sonra tekrardan arıza verdı suan bı sorun yok ama korkuyorum arıza verecek dıyw
tarafından
Gece elini ara sıra peteğe dokun bak canm  öyle oluncada resetle  bak olmuyorsa kapt ac inşallah birşey olmaz  ara sıra bizdede oluyordu önceden
0 oy
tarafından
Kalın giydir kombi yerini arasılar yardımcı olurlar 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Sıcak su torba varsa su kaynat karın kısmına koy oyle uyusun usumez ozman canim bende yeni evime tasındım ogun kombi arza verdi hafta sonu olunca ustalar da gelmedi iki gun sogukta kalacaktık elektriklı soba buldum kızımda sıcak su koydum hep sıkı giydir Allahın izniyle hıc bısı olmaz canim 
0 oy
(395 puan) tarafından
Kombin calısıyormu bende esenyurttayım neresi
0 oy
(489 puan) tarafından
canım F KAC uyarısı veriyor ??
0 oy
(489 puan) tarafından
en kotu boyle durumda mutfaga gec kapat kapıyı fırını çalıştır.  Mutfak kucukse sıcacık olur ya da su koy caydanligakaynat onun buhqri da bi nebze isitir ama firin daha iyi çözüm.  Insallah düzeltmistir
0 oy
(16,490 puan) tarafından
Ayy kıyamam ya inşallah hemen olur bebek siz. Hasta olmazsınız oldu mu barı cnm 
(76 puan) tarafından
Gece arıza vermedi canım ama ev sogudu ıcın zor ısındı sukurler olsun suan ıyı bebisim gece rahat uyudu
0 oy
tarafından
Peteklerin havasını alıp kombiyi resetleyip su basıcaksiniz canım ozaman düzelir belki daha da düzelmezse başka bir sorun dur 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 139 göst.
17 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Alya lina (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 621 göst.
1 Mayıs 2019 Aile kategorisinde Öykü'mün öykü sü (461 puan) tarafından soruldu
+2 oy
3 cevap 263 göst.
28 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Hayal53 (380 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 162 göst.
19 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu

377,164 soru

11,287,400 cevap

34,692 kullanıcı

...