0 oy
621 göst.
Aile kategorisinde (461 puan) tarafından
Selm kızlar yıne kımseye anlatamadıgım ıcın derdımı sıze yazıyorum. Bıldıgınız gıbı bnm evım bırlık ve bazı sorunlar yasıyordum. Esım boya ısınde calısıyor babasıyla birlikte dun ısteyken kavga etmısler esımde artık ben senle calısmıycam demıs. Babası sabah kalktı baska bırını buldu kendıne ıse gıttı. Esımde sınırlendı çıktı evden. Neyse bunların kavga etme nedeni ortak calısmalarına ragmen esıme sen çalışıyorsun senın bıze karın yok ustelık bızden yıyorusn demelerı. Yaptıkları ıslerın parasını babası alıyo esıme sdece sıgara parası verıyo. 10 bınlık ıs yapsalar 200 lıra esıme duser dusmez hepsıne annesı babasının elınde ama yınrdr begenmez ler. Ikı kaynım var garsonluk yapıyorlar otelde ama onların aldıgı maaşla yasıyorux sorarsanız ..onların aylık maasını esım bı ev boyasa cıkarıyo ama yok gozlerındd gorunmuyo. Ve ben artık bu kavgalardan bıktım ..annesı sabahtan berı benm basımda kocan calımıyo getırmıuo bıxden yıyo kayınların olmasa acız dıyo ben sesımı çıkarmadım ama patlamak uzereyım patlarsam cok sey soylerım kavga ederız bılıyorum. Esımı aradım ıse gıttın mı dedım yok dedı kavgalıyım babamla dedı ..bende aksam arkadaslarına soz verme seninle konusacaklarım var dedım. Artık ıcımde tuttugum herseyı soyluycem.  Ben hamıleyım artık dayanamıyorum bu strese . sız olsanıx naparsınız. Uzun oldu hakkınıxo helal edın 

14 Cevaplar

+1 oy
(2,189 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Niye beraber oturuyosnz ki canim zaten meslegi var kocanin ayri bi yerde de yapar. Kiraya cikin az cok esyanizi alin. Iki göz odali eviniz olsun mutlu huzurlu herkesten uzak olun
-Reklam-
0 oy
(344 puan) tarafından
Ayrılın o evden kendi düzeninizi kurun el ele verip çalışın gerekirse soğan ekmek yiyin birilerinin ekseni altında yaşamayın canım yalnız olursanız herşeye sahip olursunuz birileriyle yaşadıkça sinir sitres sahibi olursunuz ama 
(461 puan) tarafından
Ayn oylr canım oluyor artık konusacam esımle
0 oy
tarafından
Açıkça konuş eşimle saçmalık yani dediği kocanda emek veriyor çalışıyor eve para getiriyor kendini ezdirme versene cevabını nolcak bu böyle diye konuş eşinle açıkça 
(461 puan) tarafından
Evet artık bende dayanamıyorum aksam konuşacam herseyı
0 oy
(1,949 puan) tarafından
Valla anlatırdım herşeyi eşime. İnşallah ayrı bir evin olur 
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Soyleyin ayrilin canim ele para vermek nasil oluyo bi ggorsun maas verecek sigorta yapacak bence esine soyle ders verin kayinbabana. Baska yere girsin faturalari ödesin yeter baktinz hala ustunuze geliyorlar ayri eve çıkın imkaniniz varsa
0 oy
tarafından
Eşin bu kadar şeye rağmen ayrı eve çıkmayı düşünmüyo mu hic?
(461 puan) tarafından
Ya zaten ıkı katlı bı ev yaptık ama daha ınsaat onu bekliyoruz sozde
0 oy
(2,744 puan) tarafından
En iyisini yapmssn bacm kaynnana ses cikarmamakla yarn oburgun barisirlar sen kotu olcan en iyisi esinle konusmak esinin emegi bosa gidiyor annesinin etrafndaklern boyle soyledgni dusundugnu kendiisne soyle sana yazik valla
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Bak 2 3 gündür millet belediyeden yardım kaymakamlıktan yardım ordan burdan yardım diye post açıyor sende faydalanabilirsin. Hiç bekleme kiraya çok derim ha kaynana tek laf ederim oglunuzu siz yetistirdiniz ve bizi yanınıza aldınız derim senin eşini değiştirme olasılığın yok hep göz önündesiniz boşuna laf yapmasın kaynanan
0 oy
(13 puan) tarafından
Canım kocani sana sikayet ederken diyemedinmi senin yetisdirdigin evlat benmi yetistirdim demekki rahata alistirmissin diyemedinmi 
0 oy
(13 puan) tarafından
Hem kayinbabanlarda bi suc yok seni ayri bi eve cikarmadigi icin esinde suc bu tarz yasayan ailelerin hepsi boyle bi calismayan olunca evde ona yuklenirler hep kocanda bi is bulsun calissin digerleri garsonluk yapiyorda o niye yapmiyor babasinin pesinde boyaya gidio kaynananda felan degil en buyuk saygisiz esin hem el isinde calismiyor babaya siginiyor hemde babayla gecinemiyor tartisiyor rest cekiyor kusura bakmasinda o kadar gurur varsa girsin ise ayirsin senide onlardan 
(461 puan) tarafından
Canm oyle diyorsun ama babası bırakmıyordu baska ıste calıssın.  Bnle ortak olsun dıyordu
(13 puan) tarafından
Simdiye kadar calistiginizi versin sizde yolunuza bakin o zaman canim hem adama para kazanin hem azar isitin cocuk gibi deseydin kaynanana siz boyoe istediginiz icin boyle yaptik bundam sonrada gideriz diye gidicez tehdit edin bak nasil degisyorlar bida agizlarini acamazlar onlaea muhtac oldugunuzu bilirlerse surekli ezmeye kalkarlar sizi
0 oy
(9,652 puan) tarafından
Kuzum ailesi oğlu eli ekmek tutan biri değilse artık büyümediyse neden evlendirmiş?  Deseydim anne bu sizin oğlunuz bu yasa kadar adam edememissiniz  evlenirdiniz şimdi benden daha fazla ne bekliyosunuz diye bunun suçlusu eşimden çok sizsiniz  oğlunuza daha farklı yaklaşsaydınız böyle olmicakti ona hep bişey yapmiyo muamelesi yaparsanız bu şekilde olmasinida göze aliyosunuz demektir diyeydin.. eşine de soyle  yaptığın işi görmüyorlar başka iş bul para yiyo muamelesinden sıkıldım de 
0 oy
tarafından
Ayırın bizi sizde rahat edin bizde desene. Kocan da artık sadece sana ve çocuğuna bakar bu kdr basit o ki rahtzilar bu konudan 
0 oy
(545 puan) tarafından
Valla canim baska eve cikmak zor evet ama bence daha fazla durmayin o evde bak ne guzel meslegi var elbet bulur bi is ki illa ayninisi yapmasinada gerek yok isterse bi oda binsalon olsun ama sadece ikinizin olcagi bi ev olsun sonra onlarada kaayninmi bakio eltinmi bakio koyver gitsin yalniz aksam esinle kavga etmeden guzel guzel konusarak anlat bak ne guzel yazmissin hamileyim strese dayanamiorum die aynen bunu esinede acikla. Insallah anlarda kendi ayaklarinuzerinde durmaya karar verir esin allah yardimciniz olsun
0 oy
tarafından
Ben olsam eşimi ikna eder uzaklasirdim onlardan memlekette iş mi yok gider başka bir yerden ev tutar iş bulur çalışırdık onlarda nasıl bir aileymis öyle 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 550 göst.
17 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Alya lina (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 139 göst.
17 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Alya lina (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 70 göst.
14 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ecemimmm (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 249 göst.
29 Temmuz 2022 Aile kategorisinde 23Zeynep23 (97 puan) tarafından soruldu

377,755 soru

11,306,325 cevap

34,734 kullanıcı

...