0 oy
895 göst.
Diğer kategorisinde (402 puan) tarafından
Kızlar Biraz özel bişey kusura bakmayın affola ben 2. Bebekten sonra yani 2 ay oldu doğum yapalı önceki gibi eşime karşı bi isteğim yok Nedenn acaba hiç yapmasa istemem o derece aslında çokta huzursuz içim neden acaba böyle olan vamrı

16 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Hormonlar bazen öyle yapıyor canim daha yeni doğum yapmışın düzelir zamanla
-Reklam-
0 oy
(2,359 puan) tarafından
Benmde öyle walla gzyette memnunum evin islerinden çocukların bakilindan olmasın
(402 puan) tarafından
Bide onlar var ya yoruluyorum gece uykuyu alamıyorum bide gece geliyor istiyor banyo ol çocuk uyansın derken uyku gidiyor bi bakmışın ezan okunuyor
(2,359 puan) tarafından
Aynen bide kazara çocuk olacak die korkuyom oda yorgun hlio kızım gece 12 1 de uyuyo düzelir zamanla ben duan kizlarima yogunlastim ama huzursuz okuyorsan bnce onları düşünmeden güzel giyin süslen güzel kok arada memnun et bnce sonuçta hergun birlikte olmuyorsunuz ya
(402 puan) tarafından
Öyle tabi ama şu an hiç  istemiyorum ya bide kızlarıma vermişim butün enerjiyi adama üzülüyorum ister istemez n bilim canım İnş düzelir şu hormon illeti yok cnm haftada bir 10 günde 1 falan birliktelik
0 oy
(119,153 puan) tarafından
Hormonlarin duzelmesi dogumdan srn 1 gili buluyo demisti benim dr um
0 oy
tarafından
Öyle oluyor bana da öyle oldu bebeğim dört aylık olunca eskisi gibi oldum 
0 oy
tarafından
Vla bilmiyorum olur ama öyle geçici bir seydir
0 oy
(556 puan) tarafından
Ben bi ara kusma derecesine gelmiştim  ah bu hormonlar
0 oy
(13 puan) tarafından
Ay cnm bende oyle olmusum cok fena bisy ustune hitmeye calis ama guzel bakmaya calis guzel dusun oyle oyle gecer ben ustune gitmedim uzadida uzadi.. buda erkekelri etkiliyo sknra bi patladi oyle kendime geldim ustune gitmem gerekiyormus megersem. Bide dogumdan sonra biraz zamna ihtiyac oluyo emzirincede hormonlar bpzuluyo yined eoyle birakma uzamasin
0 oy
(395 puan) tarafından

Emzirdiğin için bi hormon salgılanıyor oda senin cinsel hayatını etkiliyor normal birşey eşim beni kesicekti emzirmeyi kesince düzeldik :)

0 oy
tarafından
Kiz bana hic olmadi ya:))
0 oy
(8,276 puan) tarafından
Hormonsal canım takılma 3lbet bı gun ıstersın.
0 oy
(12,486 puan) tarafından
Çoğu kadında oluyor doğumdan sonra normal bişi 
0 oy
tarafından
Doğum sonrası sendromu genelde herkeste aynı 
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Bende öyleyim gereksiz buluyorum ona vakit harcayacağıma çocuk bakarım yemek yaparım ondan iyi
0 oy
(980 puan) tarafından
Benimde öyleydi kız 6 aylık oldu halâ öyleyim. Allah'tan anlayışlı kocam zorlamıyor beni sağolsun. 
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Bende de ole olmustu. Hıc ıstemıodum hormonlar, uykusuzluk, yorgunlukta ekleniyor ustune hıc istek olmuyor. 7.aydayım duzeldı. Duzelır korkma
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Hormonlardan dolayı öyle oldu cnm 

Eskisi gibi olursın zmnla

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 780 göst.
11 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Serra (564 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 910 göst.
3 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,308 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 864 göst.
5 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Elifbn12 (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,339 göst.
17 Mart 2023 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (995 puan) tarafından soruldu

378,370 soru

11,325,609 cevap

34,778 kullanıcı