0 oy
908 göst.
Diğer kategorisinde (5,201 puan) tarafından
Kızlar 32.hftam hamilelikten dolayı fazla ilşkiye zaten gremıyoruz ilşiki olunca da midem çok bulanıyor büyük tuvaletim gelyor acba neden bide canım çok acıyor eskisi gbı değil kızlar ilkez byle post açtım utanarak kusura bakmayın szdede byle bi sorun olıyormu acaba idrar gelmesı hadi normala büyük tuvalet gelmesı mide bulantısı nye olıyor acaba 

7 Cevaplar

+1 oy
(6,859 puan) tarafından
Hormonlardan cnm. Bak benim yasagım var 8 ocaktan beri kocami gormuyorum:)))
(5,201 puan) tarafından
Ayy cnm benım yaa çok zor bi süreç geçirmisşn rabbim sağlıkla vermeyi nasp etsin kucagına İnşllah ama uzun sure ilşki olmayınca çok zor olmuyormu senın içn gerçi mecbur yani bende de neden oyle olıyor blmıyorum rüyamda hep ilşki grdgmı goryorum senın demenle de hormon işte:(
(6,859 puan) tarafından
Ay kuzu ilk aylar ne ruyalar goruyordum ben anaam +18 :D  bide cok gercekci tovbe yarabbim ama gecti sonradan :) vala kuzu rahatim ben ama.kocami bilemem :D 3 yil olcak evleneli idare etsn napim
(5,201 puan) tarafından
Mecbur tabi doktor ne demişse odur yani zaten doğuma az kaldı eylülde hayrlısyla:))
(6,859 puan) tarafından
Zaman gecmiyo ki kuzu ya
(5,201 puan) tarafından
Vala bna zamqn sanki durmuş gbı :(  Allahım sabır versin yaa
-Reklam-
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Bizde 38.haftadayız en son ne zaman yakinlastik hatırlamıyorum birlikte olunca canım çok açıyor o yüzden eşime diyorum istemiyorum diye ama doğumdan sonra geçer herhalde bu durum  
(5,201 puan) tarafından
Bna daralıyor gbı gelyor cnm çok acıyor yaa midem de bulanıyor hemen büyük tuvalete koşuyorum afedsn
0 oy
tarafından
Valla marttan beri kocamla hic bir sey yaşamadığım icin neden boyle hissediyorsun bilmiyorum. Ama sanırım kasildigin içindir.
(5,201 puan) tarafından
Blmiyorum ki aferdesın dyor lavaboya koşuyorum büyük lavaboya çıkıyorum midem de çok bulanıyor ilşkide kasılmadan olablr belkş ya
0 oy
(264 puan) tarafından
Mide bulantisi ve karnima yani rahime baski agrisi bndede oluyordu. Zorlandigi icin baski oluyor normal bence. Bebek dogunca geciyor kuzum 
(5,201 puan) tarafından
Baskı oluyor yanı dimi bnde oyle düşündüm ama
(264 puan) tarafından
Aynen kuzum biz cok hafif minik bi hareketle oyle oluyordu kendime dedim ya bebegm cok asagida yada alan dar gecti zaten 40imda normallesti. Ay o mide bulantisi cok oluyordu o daha kotuydu
(5,201 puan) tarafından
Bnde normlade hiç mide bulantısı olmuyır da sadece bu hamilelikte ilşkide olıyro aferdesın yarıda bırakıyorum ama kusma yok zaten enfeksiyon da vardı ilaçlarım yenı bitti
(264 puan) tarafından
Iyi cok sukur insallah tekrarlamaz saglikla gelsin bebegin insallah ♡♡♡
0 oy
tarafından
Dün gece ilişkiden sonra sancilandim aslında ilişkiye de girmedik daha da gireceğimiz sıra sancilandim eşim korktu yaklasamadi
(5,201 puan) tarafından
Bnm de yasağım yok ama zorlanıyorum baskı mı yapyor bebek acaba direk büyük lavaboya çıkıyorum afedrsn
tarafından
Bende  de aynı canım ya ilişkiye girmeden önce mutlaka lavabo yolundyaim
(5,201 puan) tarafından
Ben daha evllik ilk aylarıda oyleydı öncesı ve sonrası hep lavabo inşşalah doğumdan sonra düzelrde
0 oy
tarafından
Enfeksiyon olabolir mi canim sende?bakildi mi degerlerine
(5,201 puan) tarafından
Kilo almadn yaa ondan dır ben maf oldum resmen heryer im kalemle çizilmiş gbı ben 54 kiloydum 70 oldım
tarafından
Ben 71dim 72.5 oldum :) ben zaten tombiktim yani :)
(5,201 puan) tarafından
Noemalde boyuna gore kilon iyimş kız ben 54 tüm çırpı çubuk gbydım aniden aldm 70 kilo ama herkes almamşsn sanki dyorlar bakıyorum kıyafetletım bna olmuyor
tarafından
Kiz benn 96 kiloydum 6 ayda 70e dustum. Daha da dusuyodum pirt diye hamile kaldim ondan kilo almak fobim benim. Dana gibiydim ben. Kaynanam arkamdan millete ogluma buyu yapti heralde yoksa oglum neden baksin by siskoya diyomus, ne travmalar atlattim bilsen
(5,201 puan) tarafından
Hadıya vala bizim aile hepsi zayıf normalde kilo braz zor alyoruz hatta ne ilaçlar içtik sırrf kilo almak için ben hamilelkte aldmda herkes yoo sen yıne aynısın dyorlar acaba boydan dolayımı dır nedr belli etmıyorum kilomu

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 774 göst.
11 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Serra (564 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 894 göst.
17 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Nur89 (402 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 265 göst.
24 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 1,295 göst.
25 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Acemi anne162 (155 puan) tarafından soruldu

374,649 soru

11,206,164 cevap

34,507 kullanıcı