0 oy
818 göst.
Diğer kategorisinde (260 puan) tarafından
Sabahları kalkıp saçını fönleyip yapıyo üzerine giysilerine önem gösteriyo deodorant ve parfüm sıkıyo öyle gidiyo işe yani bunu önceden yapmazdı bu aralar yapıyo bide bugün işe gitmeden kahve felan içerken biraz sohbet ettik baktım diyo keşke çekirdek olaydı da yolda giderken çıtlardım diyo bende dedim bu ne keyf bu ne iş sevdası :D baktım diyo napim ağlayarak mı gideyim işe :D 

Dedim bende şimdi sen çıkınca hazırlancam biraz makyaj yapıcam eşofman takımımı giyicem kızımı anneme bırakıp spora gidicem koşu yapıcam dedim baktım dellendi :D sen gidersen senle ömür boyu konuşmam yemin ederim dedi :D 

Şimdi Gelde Deli Olmaa yaawffff :D 

33 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yok ya benimki oyle degil ustunu basini temiz giyer de parfum falan sıkmaz ya da sacina fön cekmez :)
(260 puan) tarafından
Peki Bu hareketlerinde bişey aramalımıyım sence canım ?
tarafından
Yok canim ya guveniyosan arama bence ben de disari cikarken makyajimi yaparim parfumumu sıkarım esim de biraz tepki gosteriyo kime susleniyosn diye ama ben kendimi oyle iyi hissediyorum ve onu yapmak istiyorum demek ki esin de bakim yapmayi seviyo suphelendirecek bi hareketi yoksa bunun altinda bisey aramamalisin bence
(260 puan) tarafından
Şüphe yok canım içimde çok şükür
(5,721 puan) tarafından
Benim eşimde biyere giderken deodorant parfüm sıkar yani ter kokmaktan iyidir ama evlendiğmizden beri öyle yeni bişey değil
-Reklam-
0 oy
(1,007 puan) tarafından

Esimi ise giderken gormuyorm :D

(260 puan) tarafından
Bende bazen görmüyorum ama artık hergün görücem :D
0 oy
tarafından
Bizimki de garibim 7.10 evden çıkması lazım 5 geçe uyanio o beş dakikada tuvlt yüz yıkama üniforma giyme becerio valla:D bide çikolata yer çıkar 
(260 puan) tarafından
Çikolatamıııı :D benim kocamda bugün ekmek üstü çikolata istedi kahvenin yanına yaptım kocaman bi ekmeğe sürüp :D hepsini yedi öküzüm :D
tarafından
Ekmek yemez ki sabah normal evdeyken kahvaltımız saat ikiyi felan bulur:D tatlı vs bişi olursa aksamdan onları yer
tarafından
Sabah sabahda iyi kahve içiyonuz haaa: D masallah
(260 puan) tarafından
Benim olmazsa olmazım oldu tarçınlı kahvem sabah sabah iyi yağ yakıyo :D
0 oy
(1,366 puan) tarafından
Benim eşimde öyle her sabah duş alır saçını yapar maskeler yapar benim kremlerime bakar bakımı sever yani hicde kötü düşünmedim adam öyle napim hosuda gidiyor ppaspal biri olcana mis gibi kokulu eşim var kendine bakması hoşuma gidiyor parfumlerinide ben alırım hatta
(260 puan) tarafından
Bende normalde parfümlerini saç kremlerini alırım ona şuan kullandığı annemin ona doğum gününde aldığı bi parfüm ve deodorant kokusu çok güzel :D bakımlı olsun tamamda ama normalde temizdi şuan süslü oldu ona kafam takıldı :D
0 oy
(3,078 puan) tarafından

Eşim saçını yapamaz çünkü o kadar saçı yok :D

(692 puan) tarafından
:D okuyunca Allah affetsin bende aynısını dedim:D :D
(260 puan) tarafından
Ahahahah :D :D
0 oy
(879 puan) tarafından
Benim eşim sürekli değil temiz giyinir ama parfüm krem aklına gelmez benim aklıma geldikçe ben derim götürürüm parfümünü felan bence kötü birşey yok onda canım 
(260 puan) tarafından
İçim rahat olsun yani bişey aramamalıyım dimi canım
(879 puan) tarafından
Bence hayır canım ben olsam atamazdim ama eğer içinde bir şüphe varsa arayıp o şüpheyi bitirmrn lazım kendin bilirsin canım
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Benimki de parfüm sıkar saçını falan düzeltir fönlemese de :) hep öyle yani zaten sanayiye gidiyor sıkıntı yok :D
(260 puan) tarafından
Benim eşim tekstilde çalışıyo :D kız erkek karışık
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Ise giderken yataktan kalktigimiz gibi gidemeyiz tabi ki temiz temiz giyinip saci bası edecegiz ;)))

Sizde nispet yaparmiscasina cocukcaaa 
(260 puan) tarafından
Temiz gitsin tabiyyy ama süslenmesi yarım saat aynanın karşısında saçıyla uğraşmasına ne demeli :D
(7,654 puan) tarafından
Hep süslense ne olacak evli  barkli adam sonucta
0 oy
(13,009 puan) tarafından

Her zaman öyleydi eşim :) Bakkala dahi giderken sacinin önünü tarar bozuksa vaks sürerse düzeltir saçını:)

Spor konuşun da damarına basmışsın :D

(260 puan) tarafından
Aynen benim eşimde öyle yani saçını düzeltir bakkala dahi gitse ama fönlemezdi  parfüm sıkmazdı :D eşiminde bi vaksı var kavun kokuyo çok güzel onu sürünce kafası kavun kokuyooo puhahahaha :D :D
(13,009 puan) tarafından
Ahahahahah  benimkinin  de çilek kokuyor:)))
(260 puan) tarafından
Ayyy çileklisidemi varrrr :D alayım eşime hemen çok severim benim parfümümde çilek kokar 7 senedir :D
0 oy
(4,290 puan) tarafından
Bakımlı olmasi iyi bende kendime özen gösteririm esim de
(4,290 puan) tarafından
Erkeklerin ne susu olacak gi benim ki de fön çeker ben isterim parfum sık temiz giyin diye :D
(260 puan) tarafından
Haklısın aslında yaaa :D
(4,290 puan) tarafından
Bosver bakımlı olsun ole pasaklı gezmesinler sen de kendine bakim yaparsan bisey olmaz kim neylesin bizim kocaları:D
(260 puan) tarafından
Öyle deme kızzz ****** gibi bakıyorlar valla yamyamlar :D
Bende bakımlıyım ama makyaj yapmam kolay kolay yani illa özel bi gün olcak makyaj yapmam için :D
(4,290 puan) tarafından
Yap kiz bende bi rimel bi eyeliner çekerim onu da ise giderken yaparim sadece anca bakarlar zaten nolcak başka Rabbım ellerimizi dogru yoldan şaşırtmasın tek :D
0 oy
tarafından

Kendilerine gelince bakımlı olmak, süslenmek normalde biz aynı davranışı sergileyince neden anormal geliyor eşlerimize benim eşimde bir göz kalemi çekerim ruj sürerim makyajmı yaptın sen nereye gidiyorsun der kıskançlıktan :):D 

(260 puan) tarafından
He yaa aynen vallaa :D ben onunla bi kaç gün işe gittim yemin ediyom giydiğim kıyafetten tut taktığım takılara kadar karıştı yani düşün makyaj yapmadım bide yapsaydım heralde götürmezdi işe :D
tarafından
Ben kıskanmam bu konuda eşimi sonuçta biz kadınlar nasıl bakımlı olmak istiyorsak bir erkekte kendine bakmayı isteyebilir tam tersi mutlu olurum kendisine baktığı için :) hemen farklı bir düşünceye girmeyin
(260 puan) tarafından
Haklısın canım zaten içimde şüphe olsaydı yada eşime kızmış olsaydım bu soruyu burda farklı bi şekilde sorardım ben sadece neden hep değilde bu aralar yapıyor  diye merak ettim ama aslında merak etmeme gerek yokmuş çünkü bizde öyleyiz kafamıza estimi makyaj yaparız ne bilim canımız istedimi yaparız öyle düşünmek lazımmış yani fesatlığa gerek yokmuş :D :D
tarafından
Kendisini bakımlı görmek istemiştir:))
0 oy
(3,921 puan) tarafından

Benim eşimde saç sakal trasina çok önem verir. Ama parfüm fzla sıkmaz:angel:

(260 puan) tarafından
Benim eşim bugün öyle bi sıkmıştıki şuan hala ev onun parfümü kokuyooo hele ki yatak odası :D
0 oy
tarafından
Benim esim de ayni canim ama normalde de öyle kendine bakmayi seven bir yapisi var sadece işe ozel degil evin için de bile saçı fönlü parfümlü gezer adama bakimi seviyor napam :)))
(260 puan) tarafından
Benim eşimde evde öyle ama işe giderken öyle değildi sadece benle gezmeye giderken öyleydi yani işe giderken bazen bi kazağı 3 gün giyerdi o derece :D
tarafından
Hmm bilemedim simdi birden değişmişse tabi insan giciklanir ama tarz degistirmek istemistir bizler de disariya cikarken kendimize ozen gosteriyoruz sonuçta esimiz olsa da olmasa da kotu niyetle yapmiyoruz elbette ama topluma saygi kendine saygindan
0 oy
(649 puan) tarafından

Hep değil arada öyle :D

(260 puan) tarafından
Benim eşimde bu aralar öyle :D
0 oy
(94 puan) tarafından
O zaman sen de diyeceksin ki böyle de parfumlenip saçını fönler sen ben de sana hakkımı helal etmiyorum benim kocam da sıkıyordu ama benim sıkma makyaj yapmamı istemiyor madem öyle dedim sen de yapmayacaksın attım evden onun parfümlerini benimkiler duruyor arada sıkıyorum ama o sıkamaz kendini Özen gösteremez saçını sağdan sola kaldırsa diyorum hayırdır bazen tıraşa gidiyor berbere o adam da buna parfüm sıkıyormuş bayağı büyük tartıştım seninle parfüm sıkıp eve geliyorsun diye ya vallahi kaçarken kuaför arkamdan koşa koşa gelip sıktı diyor:)
(260 puan) tarafından
Ayyy aman boşver yaaa bende şimdi kalktım hazırlandım makyajda yaptım bol bol parfümde sıktım annemle kardeşimi bekliyom beni almaya gelicekler kahvaltıya gidicem anneme :D eşimede karışmam yaa hatta yarın sabah kalkıp saçını yapmaya ona yardım edicem parfümünüde alıp ben sıkıcam ona :D onu kıskanmadığımı anlayınca zaten kafayı yer ooo puhahahaha :D
0 oy
(1,084 puan) tarafından

Benimki eskiden öyleydi saçı uzundu her sabah yıkar fönlerdi şimdi 3 e vurdurdu verdim gazı :D böyle çok daha iyi oldu ayda 100 lira sadece saç spreyine gidiyordu 

(260 puan) tarafından
Abowwwww ben yılda bi vaks alıyodum onaa :D ama şimdi sık sık yapacağı için ayda bi gider 30 liraya alıyo :D
Ben bi ara eşimin saçının önünün aralarına sarı paket attım önce çok hoş oldu sonra zamanla rengi cıvıklaştı o da sıfıra vurdu çok komik olmuştu ama yawff :D
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Benimkide öyle be bildiğin minibüs şoförü inan bazen 5 de gidiyor ama ütülü gömlek fönlü saç parfümler saat çok dikkat eder sever kendine bakmayı hep öyleydi ama kendine bakmayı seviyor oğlumda ona çekmiş şimdi bacak kadar ama bakimli
(260 puan) tarafından
Ne güzel yaa babacık yapılııı maşallah :))
0 oy
(389 puan) tarafından
Benim esimde öyle sabah kalkar abdestini alir temiz giyinir hoş kokular sürüp öyle cikar kocama sonsuz guvenim var 
(260 puan) tarafından
Benimde az buçuk güvenim var kocama :D aslında içim çok rahat yani çünkü içinde öyle bi kaybetme korkusu varki bana karşı :D ama işte bazen benimde fesatlığım tutuyo :D :D
(389 puan) tarafından
Çok sevdiğin içindir kaybetme korkun var seni anliyorum ama bunu ona belli etme ki sikilmazsin senden
(260 puan) tarafından
Onun canım onun var korkusu :D yanlış anladın sen
0 oy
(177 puan) tarafından
Benimkide öyle fönsüz hayatta dışarı çıkmaz dişlerini fırçalar yüzünü temizlemeyle temizler koku sürer üstüne önem verir. :) Bende cocuktan sonra kalkıyorum yüzümü yıkıyorum anne topuzu bitti :)) 
(260 puan) tarafından
Ben bi aralar yüzümü bile yıkamıyodum ev işini bebişimin bakımını yemeği derken en son yüzümü yıkar üzerimi değişirdim :D ben saçları kestirdim en son yani şuan zor bağlanıyo uzunken bende sürekli ya at kuyruğu yada topuz yapardım :D
Şimdi çok şükür kızım büyüyo işlerim kolaylaşıyo zamanım oluyo :))
(177 puan) tarafından
Yaaa canım ben duşa girersem sükür ediyorum :) kızım olmadan önce heleki bekarken makyajsız asla dısarı cıkmazdım ojesiz smdi eski fotolara bakınca bu benmiyim diyorum :))
0 oy
(488 puan) tarafından
Benimkini kaldırana kadar canım çıkıyor:) süslenmek bı yana. Giyimi de zaten tek tip hep aynı kıyafet. 
(260 puan) tarafından
Senmi kaldırıyon ayy çok zor benim eşim 5 dk 5 dk diye diye beni kanser ederdi çay soğurdu o uyanana kadar :D şimdi kendi kendine uyanıyo telefondan alarm kuruyor yanı başında çalıyo :D
(488 puan) tarafından
Evet canım. Ramazanda hele artık bir gün pes ettm. Esans beş dk vardı yine vicdana gelip kalk su iç bari demiştim. Şimdi çocuk var. O tıkırtıya uyanıyor. O yüzden ses çıkarmadan iki tekme atıyom sallıyorm bakıyorm kalkıyor:)
(260 puan) tarafından
Ahahaha tekmemi atıyon :D
(488 puan) tarafından
Aynen valla yapıştıriyom:))

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 295 göst.
19 Aralık 2021 Aile kategorisinde Gulsumm_01 (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 353 göst.
29 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Glstanbeste (256 puan) tarafından soruldu
0 oy