0 oy
491 göst.
Diğer kategorisinde (2,379 puan) tarafından
Kızlar bugün benim dogumgunu ama mutsuzum  esim işten gelirken annemi bıraktı annem bendeydi pasta getirmiş annem kğcğk pasta al ben alamadım demiş bende anneme dedm nye karısıyon o alsın dedim snra esimde yalan atıyo beni mutlu olsun diye önceden aldıydım die bende ywlan spyluyosun die kızdım snra resm cekilelim dedik buyuk kızım pasta yıcem die agladı durdu basıma agrılar girdi zor resm cekildik ben tekrar üstümü giyindim fln sacımıda yalandan yaptım annemle ablam fotoda sacın cok acılmıs o fotoyu kaldır igrenc diyo suratınız degişik cıkmıs diyo bende sildim annemde msjatmos yarın hemen kuafpre gidiyosn sacına boya lazım kestir insan kahkulle kapatır sacının önleri cok acılmış dio cok cnm skıldı  iki bebeyle kendi basıma mücadele ettim sürekli gelmeme derdindelerdi smdi böyle laf demesi kolay her fotoya kotu dio ben nasıl bu acılan saclarımı geri getircem siz söyleyin bide sacın yamuz oldu 2ay önce kestim kestiğim yerler kısacık kaldı sacımın aralarında bellı degıl ama yınede cansız kotu druyo sacım cok cnm skldı

11 Cevaplar

0 oy
(4,136 puan) tarafından
Dogum günün kutlu olsun güzel insan♡♡♡
(2,379 puan) tarafından
Teskkr ederm ama aglicam bebelerden hiç bişey yapamadım güzel beslenemedm saclarımım iki yanı acıldı agladım msjınıza
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız bilmiyorum ama kahkaha attım
(2,379 puan) tarafından
Neden kız banada soyle bende atym
0 oy
tarafından
Üzülme kız sen o fotoyu buraya atsan herkesler begenirdi iyiki dogdun
(2,379 puan) tarafından
Kızı önler acık ya farkındayım da kendime itiraf edemiodum
0 oy
(649 puan) tarafından

Üzülme her anne güzeldir :) Doğum günün kutlu olsun <3

(2,379 puan) tarafından
Cok teskkr ederm  streslendim herld
0 oy
(806 puan) tarafından
Mutlu yaşlara canım benim üzülme ❤️
(2,379 puan) tarafından
Saol cnm işte bi duygusallastım iki cocukla hayatla mücadeleye devm edşyrdm
(806 puan) tarafından
Kadınların mücadelesi bitmez canım güçlü ol sen üstesinden gelirsin güzel annesin eminim
 Sana öyle konuşanların kalbi çirkin demekki ☺️ seni yoran çocukların olsun yeterki başkalarını boşver
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Doğum günün kutlu olsun canım ♥️♥️ üzme kendini gelip geçer  
0 oy
tarafından
Benim saç bakımı ile ilgili bir postum var uygulamanı tavsiye ederim 
0 oy
tarafından
Ay ay şu insanları üzmeyi kırmayı ne zmaan bırakacaklar bilemiyorum. Hayat kuaförü olsada sizi hayatımdan çıkarsa bir diyecen olmayacak. Bu arada dogum günun kutlu olsun en güzel anne  ❤❤❤
0 oy
(458 puan) tarafından
Doğum günün kutlu olsun şeker anne güzel anne gel sen benim halimi gör perişan haldeyim evim kirli dağınık saçım başım dağınık ama ben mutluyum çünkü iki tane şeker bak kızım var bugünler de geçecek 
0 oy
(2,749 puan) tarafından

Öncellikle doğum gunun kutlu olsun nice senelere <3

Annen konusuna gelince biz çocuk olunca saliyoruz bazen bizi , kendimizi saliyoruz ve annen belki evladı olarak seni hiç bı konuda kötü görmeye tahammül edemiyor üzülüyor diye öyle yapıyordur kendine bak et diye senin yiprandigini dusunurekten

(2,379 puan) tarafından
Teskkr edrm cnm Saol .. evet cok saldım varsa yoksa kızlarım gelişimleri yemekleri  bide sacım acayip dökülüyor oyuzden hiç acasım yok makyaj desen biyere gtmioruz sacımın sekli fln degişti evet üzülüyo yıpranıosn iki cocuk zor kendini bakıma cekmen lazm acil dio dpgru tahamml edemez bakımsızlıga o konuda motıve ederde ..uzatması gıcıgıma gidio  bide sakince dese o resmi koyma baya acıklık var sacomda cok kotu evin halılsr pis verelim cok bakımsızsım fln
(2,749 puan) tarafından
Benim de iki küçük kizim var üstüne hamlym seni çok iyi anlıyorum bende saliyorum kendimi annem de dile getirmese çok üzüldüğünü farkediyorum aslında annenin seni bakımsız değil de böyle zor durumda olduğuna üzülüyor ve belki sen kendine gel bak et diye söylüyordur ama bilse ki lafla olacak birşey söylemez zaten boşver canm kulaklarını tıka çocuklar buyuyune kadar mecbur ne yapalim
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Dogum gunun kutlu olsun . Anneler kotu olmamızı istemez o da seni düşünüyor moraliji bozma annene küsecek alınacak degilsin sonucta iyiliğin için söylüyor 
(2,379 puan) tarafından
Ben mi cok alonnganm ya asabi biri olup cıktım gıcıgıma gider oldu  neguzl yazmıssnz ama sürekli o resmi koyma dio sacımın acıkkıgı az belli naparsan yap kötü baya acık bakıma girmen lazm dio bu deyiş sekli sinirimi bozuo herld bide uzatıyo iki cocuk nasl olack fln

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 204 göst.
28 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Dünyalarım (122 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 347 göst.
10 Kasım 2023 Aile kategorisinde hanimeli (482 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 106 göst.
30 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Melo B. (147 puan) tarafından soruldu

381,360 soru

11,417,359 cevap