0 oy
945 göst.
Diğer kategorisinde (760 puan) tarafından
Eşim bugün nöbete kalmıştı biraz önce geldi markette çalışıyor iş arkadaşı bugün izinli idi ve sevdigi kız var o kızda markete geliyor ve bununla iki defadır eşime yazıyor bugün kızı gördün mü eşim de hayır görmedim dedi ve bende kızdım neden sana soruyor bu arada kızla ciddi yani öylesine sormuyor 2 yıldır seviyormuş eşim de tek bana sormuyor bazen ordakilere de soruyor gördün mü geldi mi diye kötü niyeti yok boş yere kavga çıkarttın hevesle geliyorum hep böyle yapıyon dedi :(ve bende çalışıyorsan adam gibi çalış dedim senin gibi bir sürü çalışan var orda dedim o an çok kırıldı bi yanlışım mı oldu bugüne kadar, utandın mı bunu söylerken dedi ve şimdi sonuç konuşmuyoruz :(

Yani aldattıgı falan hiç görmedim öyle bişeyleri yok

23 Cevaplar

+3 oy
(1,043 puan) tarafından
Böyle bir sebepten neden kırdın ki adamı. Ne var bunda anlamadım. 

Git gönlünü al bence. Abartmışsın

Eşim bana böyle bir sebepten bozuk yapsa böyle konuşsa aşırı kırılırdım. Ne olabilir ki
(760 puan) tarafından
Dimi ya çok kırıldı eve gelince yine bi olay çıkaracağını biliyordum dedi :(
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Abartmissin biraz 
(760 puan) tarafından
Aynen :(
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Burda sorun ne???
(760 puan) tarafından
Bilemiyorum ki kızı sana neden soruyor dedim suçum ne diyor kötü bişey yok burda diyor :(
Hamilelik piskolojisi galiba :|
(2,479 puan) tarafından
Yok yok abartmışsın. Hem hamilelik hemde burdaki postşardan etkilenmiş olabilirsin gölünü al adamın
0 oy
(347 puan) tarafından
yani biraz abartmışsınız sanki 
(760 puan) tarafından
Galiba
(347 puan) tarafından
bir özürü hakediyor bence
0 oy
tarafından
Biraz gereksiz bir tepki olmus canım gonlunu al haksızsın 
(760 puan) tarafından
Yani sinir oluyorum böyle konulara ama bende farkında oldum abarttıgımın :(
tarafından
Ozur dile canım al gonlunu
tarafından
+++++++++++++++
0 oy
(42 puan) tarafından
Yine tavrın belli olsun üzülme . Artık normal davran çok usteleme bence. En azından neye kizacagini bilir senin 
(760 puan) tarafından
Biliyor böyle şeylerden hoşlanmam ama onun da suçu yok doğru bende biraz üstüne gittim arkadaşa yaz sormasın dedm bunu yapa bilir yani
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Abartmış sın canım bunda kavga çıkaracak bişey yok 
(760 puan) tarafından
Sinirleniyorum böyle şeylere tahammülüm yok ya
0 oy
(806 puan) tarafından
İşte sizin yaptığınız durduk yere huzur kaçırmak olmuş. Adam napsin arkadaşı buna sordu diye. Karım kızıyor cevap veremem mi diyecek vallahi alemsiniz ya...
(760 puan) tarafından
Allah seni kız gülecegim yoktu. Nebilim yaza bilir eşim görüyor hoşuna gitmiyor fln :\
(806 puan) tarafından
Bunda bişey yok inan onu yazmasina bile gerek yok. Eşin haklı bence git gönlünü al özür dile falan.. sudan sebeplerle kırma adamı canım
(760 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım akıl aldım valla
(806 puan) tarafından
Rica ederim canım :))
0 oy
(174 puan) tarafından
Bencede esin hakli bosdan kavga cikartmissin kotu bir sey sormamiski bence git op saril golnunu al arkadasinin sevdiyine kotu gozle bakmazki
(760 puan) tarafından
Butum batsın özür dileyemiyorum ki :(
0 oy
tarafından

Sen  burada ergen kızlar gibi davranmışsın eşinin bir suçu yokken neden kırdın ki bence özür dilemelisin gönlünü al eşinin 

(760 puan) tarafından
Özür dileyemiyorum işte iş burda :| ama gönlünü alayım
tarafından
Neden dileyemiyorsun???
(760 puan) tarafından
Bilmiyorum ki huyum böyle bide üstüne hamilelik etkisi daha kötü oldum
0 oy
tarafından
Bence adamı boşuna kirdin 
(760 puan) tarafından
Evet maalesef gönünülünü almam gerek
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Aşırı saçmaşamışsın kıskançlığın dozunu kaçırıyorsunuz bazen. 
(760 puan) tarafından
Nebiliyim ya hoşuma gitmiyor böyle şeyler de ama adam da haksız değil :|
0 oy
(48,742 puan) tarafından
ne kadar abartmissin ya o çalıştığı yere kac bayan geliyo kac bayanla muhattap olmak zorunda kaliyo. onca markete gidiyoruz hic orda calisanlarin laubali hallerini gördün mu hemen yapistiriyosunuz sapik damgasini adamlara alt tarafı gordun mu diye sormus 
(760 puan) tarafından
Tamam kız nebilim aklım gitti her şeyi kötüye yozan oldum aslın da karı kızla işi olmaz bende abarttım
0 oy
(1,431 puan) tarafından

Hamilelik hormonlarına söyle dikkat etsin :) bunda birşey yok canım çocukta ciddiymiş zaten merak etmiş sormuş abartmaaaaa cağnıımmm

(760 puan) tarafından
Sağol canım cesaretlenip yüreğim yumşadı yavaş yavaş gönlünü alıyom :D
(1,431 puan) tarafından
İnan yoktan sebepten bende eşimi kırdım hamileyim ilk gebeliğim bide eşimi kırdığımda Allah ondan razı olsun bin kere , hiç ses etmezdi yaramazlık yapmış çocuklar gibi susardı sonra konuşurdum özür dilerdim biliyorum gülüm der hamilelikten olduğunu çünkü sen böyle değilsin der ondan sonra hep dikkat ediyorum ve kırmamaya çalışıyor um hamilelik bu eğer eşinde anlarsa bir sorun olmaz küslükte biter barış yaparsınız :)))
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Böyle yaparak evden de kendinde de soğutursun Adam eve gelirken bugün ne sebep bulucak acaba diye düşünmeye başlamış
(760 puan) tarafından
Aynen bazen kendime engel olamıyorum ki bu kdr şeyden sonra yine iyi olmaya çalışıyor adamcağız
(12,861 puan) tarafından
Kendini dizginle biraz mesela bir şey söylecegin zaman önce içinden ona kadar say derin nefes al kafanı başka bı şey ile oyala onfan sonra konuş tartışmayı kavgaya dönüştürmemek çok önemli canım
0 oy
(1,632 puan) tarafından
Ne kadar saçma bi sebep olmuş.. kıskançlığı abartmayın cağnımkadınlar kendinizi eşinizi üzdüğünüzle kalıyorsunuz..
(760 puan) tarafından
Aynen canım özür dileyim bari
0 oy
(1,327 puan) tarafından
bu şekılde sadece kendinden soğutursun başka birşey olmaz yaz kış demeden çalişiyor adamlar eve geldılermı iki güler yüz bekler sebepsiz tartişma değil canım abartmayın bazi olaylari benim eşimin iş yerinde bir kız var süreklı eşimi arar abi o işi yaptinizmi sevkıyat gittimi ne diyim adama başka birini arasin seni niye arıyor mi diyim 
(760 puan) tarafından
Yok ya canım bi tane iş Arkadaşı kız numarası bile yok yazık adam hele sıkıyorum bazen çok muhattap olmuyorsun değil mi diyom
(1,327 puan) tarafından
benim eşim mecbur bunu bile ne diyebilirim adama sende birak bu takıntılari canım huzurunu bozma hepte mutlu ol
0 oy
tarafından
Abartmissin canım alttan al adamın suçu yok
(760 puan) tarafından
Sağol canım akıl oldu valla
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Malesef eşiniz haklı gönlünü alın canım 
(760 puan) tarafından
Sağol canım buraya iyi ki sormuşum kendimce haklıydım
(5,721 puan) tarafından
Bazen insan kendini haklı düşünüyor ama kız sorsa esinize yanınızdakini evet bı tek eşinizmi ne alaka derdim erkek sormuş sonuçta bide kötülük olsa anlatır mi size
0 oy
tarafından
Ne varki bunda bayanlarda birbirine sormazmı böyle şeyleri bence fazla abartmışsın
(760 puan) tarafından
Aynen fazla oldu :(

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 607 göst.
3 gün önce Aile kategorisinde Nur343746 (597 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,049 göst.
15 Şubat 2024 Aile kategorisinde Tekcocuk (1,214 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 737 göst.
21 Eylül 2023 Aile kategorisinde Guldennur (11 puan) tarafından soruldu