0 oy
264 göst.
Aile kategorisinde (188 puan) tarafından

O kadar yoruldum ki bebeğim yarık damakli anne sütü icemedi mama ile besleniyor 3 aydır mama reddi yaşıyoruz mama vermek için o kadar uğraşıyorum ki 6 aylık olmasına 18 gün var daha koliği geçmedi uykusu sorunlu sabah kadar 100 defa kalkıyorum evimiz sobalı gece buz gibi oluyor kat kat giyinsem de fayda etmiyor gündüz uykusu deseniz hiç yok 20 dakka ya uyur ya uyumaz 4.5 aylık dış çıkardı herşey o kadar üst üste geldi ki çok yıprandım kendime bile zaman ayıramıyorum duş bile alamıyorum o derece artık biri tutmasa yemek bile yiyemiyecem var mı başka böyle anneler neler yapıyorsunuz ben kaldıramıyorum artık :(

-kolik -diş -atak -mama yememe - uyumama :(

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbim kolaylık versin. Bunları yaşamadım ama buna rağmen çok zorlanıyorum şükür halimize. Allah yardımcın olsun canım annelik böyle işte. Bu yüzden cennet annelerin ayakları altında. 
(188 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun rabbim tüm annelerin yardımcısı olsun annelik çok zor
-Reklam-
0 oy
(617 puan) tarafından
Ah canım inşallah tez günde geçer  annelik ne kadar kutsal bir şey bunu anneden başka kimse yapmaz rabbim daburkar versin inşallah
(188 puan) tarafından
İnşallah geçer tükendim artık
Anne olunca anladık annemizin neler çektiğini
0 oy
tarafından
Benimde sobalı gecede yakiyorum ben kişi bı müddet sobalı odada geçiriyoruz çocuklarımla daha iyi ve hiç usumiyolar tavsiye ederim mama reddi için doktor su onerdimi yada iyice acikmasini çok geçmiş olsun ameliyat olur inşallah en kısa zamanda rabbim size bağışlasın da böle yapma rahat ol gecicek hepsi ama o senin bebeğin boşver duş kalsın varsın uykusuz aç olayım canı sağolsun şükür et 
(188 puan) tarafından
Tabikide bebeğim iyi olsun da ama dinlenemezsem bu defa onu için verimli olamıyorum
Bende sobayı gece yakıyorum ama işte çok soğuk oluyor Van'da oturuyorum çok soğuk burası
Mama reddi için kan tahlili yapıldı bişey yok dedi şu veriyorum zaten saatlerce aç kalsa bile yemiyor dün gece 12 de 60 ml mama içti bı daha içmedi sen düşün artık
Ameliyat 7 ayda olacak inşallah
tarafından
O zaman hersey düzelir merak etme
0 oy
(2,860 puan) tarafından
Ben ne zaman daralsam geleceği düşünüyorum.. bunlar da geçecek diyorum.. zamanla daha uzun uyumaya başlıyorlar mesela.  Yürüyor koşuyor konuşmaya çalışıyor kolik zamanları aklına bile gelmeyecek emin ol :)
(188 puan) tarafından
Geçsin artık ya vallahi tükendim biliyorum bunları unutacam ama çok zorlanıyorum
0 oy
(969 puan) tarafından
Ayyy kolik bebek kızım da öyleydi .

En çok zoruma giden de bu çocuk aç biraz emzir iyi bak demesi milletin yahu kolik işte ne yaparsan yap belki saatte ağlayıp susacak gecuyir canım sabret 6 aylık olunca gece ağlaması azaldı rahatladı biraz ondan sonra sürünür güler oynar ona çok güzel günler geliyor az sabret 
(188 puan) tarafından
Gidip gelip bana demezler mi bu çocuğun neyi bsr niye ağlıyor ee kolik işte bilsem bende ona göre susturacam hep başkalarında sustuyordu kaynanamın dedikleri çok zoruma gidiyor sen bu çocuğa süt vermedin senin onun annesi olduğunu bilmiyor falan diyor hep çok zoruma gidiyor çok şükür şimdi kızım benim için ağlamaya başladı onun kucağından kenini bana atıyor benim için ağlıyor bu defa da diyor babası için ağlamıyor annesi için ağlıyor annesi süt vermedi babası mama alıyor babası için ağlaması lazım :)
(969 puan) tarafından
Cahillik ya başka birşey değil bu

İnan geçecek bu günler hiç stres etme sen bebeğini sev kucakla sarık ona ninni söyle kalbini üzerien yatir sakinleşir inan herşeyi yapardım ama geçmiyor gerçekten zaman sadece biraz sabret bitiyor milletide umursama ben çok umursayip ağlardım hani şimdi o kişiler yok keşke kendimi uzmeseydim
Şuan kziim 17 aylık annem diye sarılır öper sende sabret
(188 puan) tarafından
İnsanın elimde değil ya ister istemez insanın zoruna gidiyor ama geçecek inşallah çok mutlu olacak kızımla

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 207 göst.
7 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (294 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 349 göst.
30 Nisan 2024 Aile kategorisinde Semrak (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 268 göst.
21 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Lavanta... (232 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 245 göst.