0 oy
362 göst.
Diğer kategorisinde (2,395 puan) tarafından

Belki inanmayanlar olabilir nazara büyü ve muskaya ya. Ama ben inanıyorum.

.

Ben 22 yaşındayım 2.5 yaşında bi oglum var ve yarın tam 34 haftalık olacam gebeyim.ilk oğlumda hiç bir sorunum yoktu çok şükür. 

Ama bu gebeligimdee elim kolum kalkmiyo. Hiç bir iş yapamıyorum diye defalarca POST açmıştım. Her neyse konuyu pek uzatmicam.

Anneme söyledim derdimi. Annemin de amcasinin oğlu hoca. Hoca derken büyü falan yapmıyor ama sadece bakıyor ve kurani kerimden ayetler yazıyo. Her neyse annem aramış bugün o adamı. Adam bizden 2 saat uzakta oturuyor. 

Adam o kızı bir getirin onda biseyler var demiş.. Bu yeni değil bayadır var demiş nasıl durdu bu kız bu zamana kadar demiş. 

Yarın oraya gidecez allah izin verirse. Esim 4-12 çalışıyor da. Babam ile gidecez herhalde.

.

Babamin da bir kaç işi varmis ondan sonra gidecez. İlk önce rabbim ondan sonra o adamın faydası olur inşallah. 

Yoksa canlarım hiç elim kolum kalkmiyo. Durduk yere ağlıyorum çok çabuk sinirleniyorum. Sanki göz kapaklarım kafam ve boynumun üzerinde beton varmış gibi kalkmiyo. Kaç defa tahlil verdim tertemiz çıktı. Kullanmadığım vitamin kalmadı. Belki bir vitamin eksik olur da o beni böyle yapıyordur diye. Mayıs 27 Son adet tarihim o günden bu güne ölü gibi geziyorum tövbe tövbe. 

Dua edin sizde canlarım.

Bizim buralarda birsey kırılinca nazar çıktı deriz hurafe ama işte. Biraz önce pat diye hiç kullanmadığım tabak kırıldı.

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Canım bende çok inanıyorum valla kesin git ve haberdar et
(2,395 puan) tarafından
Tamam kuzum POST açarım inşallah allah nasip ederse. Yer gök dua üzerine. Ben çok şükür arapçayi da biliyorum ama elim varmıyor kalkıp okumaya o kadar ki kotuyum.
tarafından
Valla inananirim ❤ insallah iyi gelir
(2,395 puan) tarafından
İnşallah cnm bnm
-Reklam-
+1 oy
tarafından
O akraban sayesinde bu durumu yenersen nolur bana da ver numarasını cok ihtiyacım var :(
(2,395 puan) tarafından
Valla cnm söyle söyleyeyim.ben 2017 aralık ayında evlendim. Evim kira. Eşyalarım falan hep kuruldu. Her neyse evlendim 2-3 gün sonra afedersin ala kanlı eşim hadi köye gidek dedi. Bende ne güzel gezecez gelecez dedim.  Sonra esimgil  karpuz kabak falan ekiyorlar. Köy işi yapiyorlar yani. Başta evlenmeden once kaynanam abdullah à (esim) is bulacaz şehirde falan dedi. Ben o yüzden evlendim zaten. Köyde yaşamam diye. Her neyse baktım 1 sene geçti 2 sene geçti kaynanamin yanındayım hep. Evim yerim yurdum varken kaynanamgilde kaliyorim. Çocuğum da oldu. Beni köye bağlamaya çalışıyorlar. Gel ev yaptirak burada şehirde siz yapamazsiniz demeye başladılar. Ben sinir oldum. Ama 2-2.5 sene düşünsene kaynana kayinbaba ile yasadigini. Eşin ile düzgün oturup konuşamıyorsun rahat olamiyorsun yani. Bir de kaynanam rahatına çok düşkün. Ne iş yapar ne yemek. Çocuk temizlik yemek hep benden sorulurdu. Birde sabahın köründe kalkıyorlar. Ama ben ağlardım her gün evimi istiyorum diye. Eşime derdim esim sorumsuz susardı. Artık dayanamadım anneme dedim. Annemde o adama demis böyle böyle diye. Düşün 2017 aralık ayından. Geçen sene temmuz ayına kadar kaynanamğil ile yaşıyordum. O hoca artık ne yaptı ise temmuz ayından beri eşim şehirde is buldu. Bende Evim deyim çok şükür. O adam demiş anneme ben yaptım okudum duami allahin izniyle kızın evine gelecek az kaldı demiş. O gündür bu gündür cok sukur evimdeyim. Faydasını gördüm
0 oy
tarafından
Git bide kan tahlili yaptır
(2,395 puan) tarafından
Canım geçen hafta çarşamba günü kontrolum vardı. Kan idrar verdim. Tertemiz çıktı. Magnezyum kalsiyum d3 demir kan balık yağı diğer vitaminler olan hapim var içiyorum hepsini. Herşeyim çok iyi. Hatta yarın Son sağlık ocağında kontrolum var. Yine baktırirım. Ama bence tahlilden değil
0 oy
tarafından
Var olabilir ama ben böyle şeylere asla kafamı yormam 
(2,395 puan) tarafından
Allah kimsenin başına vermesin. Başa gelince çekiliyor maalesef canim. Büyük konuşma bence.
tarafından
Büyük konuşmakla ne alakası var ben öyle şeyler yok demiyorum sadece kafamı yormam diyorum bu kadar
(2,395 puan) tarafından
Tamam işte başına gelirse seve seve uca uca yorarsin. Yeter artık neyse o olsun diyorsun
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Yani evet böyle şeylere inanırım ama hamilesin normal değilmi bu yaşadıkların her hamilelik bir olmuyor halsizlik yaşıyosun diyede hocaya gitmek ne bileyim herşeyide onlara bağlamamak lazım bence bu benim fikrim 
(2,395 puan) tarafından
Teşekkür ederim yorumun için. Ama hamileliğin başından beri böyleyim. Düşünsene elin kolun 1 gün kalkmaz 2 gün kalmaz 1 ay 2 ay kalkmaz. Veya parça parça kalkmaz. Ama benim en basindan sonuna kadar elim kolum kalkmıyor. 1 günüm de dinç geçmedi. Annemin ablamın gelip evimi temizledigini bilirim. Annemgilde kalıp annemin oğluma baktığını bilirim
0 oy
(5,876 puan) tarafından
Ben inanıyom ya madem hastanede testlerde hiç birsey cıkmıyor o zaman sorun en başka şeyler var demek ki işin içinde ben inanıyorum nazara da büyünün var olduguna da 
0 oy
(6,919 puan) tarafından
İnanıyorum olabilir ama bende hamilelik te çok halsizdim  ilk hamilelik te farklı olabilirsiniz bunda farklı yani 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 191 göst.
11 Eylül 2022 Aile kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 315 göst.
19 Ocak 2021 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,395 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 482 göst.
22 Nisan 2020 Aile kategorisinde Beren (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 641 göst.