0 oy
799 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Selam anneler ben 28 haftaligim esim şoför yani nakliyatçı bu aralar is olmuyor bende kızıma kıyafet alanıyım die icim içimi yiyor ins rabbim rızkını verir diye dua ediyorum ama hergun ağlıyorum cok canım sıkılıyor 

14 Cevaplar

0 oy
(3,523 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Bak ağlama sen ağlayınca yavrunda hissediyor üzülüyor neden kendinide evladınıda üzüyorsun Rabbim büyük verir rıskını sen üzülme bir kapı kapanır bir kapı açılır bol bol dua et canım Allaha sığın sen üzülme ki bebeğinde üzülmesin inşallah eşinin işleri düzelir bebeğine aldığın kıyafetleri koyacak yer bulamazsın inşallaaaaaah:))

tarafından
Amin canim benim Rabbim tüm darda kalanlara yardim etsin.  Ben kızımı düşünüyorum
(3,523 puan) tarafından
Amin inşallah canım Rabbim yardımcımız olsun üzülme hep derim karanlık aydınlığa kavuşur elbet
tarafından
Çok sağol Allah razı olsun
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Klasik olacak ama canim herseyden once saglik olsun, esin sen bebegin saglikli olun hersey olur Allahin izniyle. Keske bizimde hic birseyimiz olmasaydi, bir ağacın kuru sali altinda olsaydik. Abimin sağlığı yerinde olsa. Yeri geliyor malin dahi fayda vermiyor sana baka kaliyorsun. Rabbim kimseyi, varlikla, yoklukla, saglikla sınamasın cok zor. Rabbim yardimcin olsun

tarafından
Bende her zaman şükrediyorum halime kofu durumda olanlar var die az kıyafeti olsun ama sağlıklı olsun diyom. Abinizn neyi vat cnm
tarafından
Kan kanseri, 38 yaşında 3 cocuk babasi. Rabbim kimseye yasatmasin
tarafından
Allahim acil şifa versin
tarafından
Allah razi olsun, dertsiz kimse yok. Rabbim her kulunu dunyevi her türlü zorluklarla sınıyor. Şükür ve sabredebilsek ne mutlu
0 oy
(9,652 puan) tarafından

Allah bebeğinin riskini verir sen hiç korkma.. bebekler bereketiyle gelir

tarafından
Bende öyle düşünüyorum esim üzülüyor doğuma az kaldi bişey alamadık
0 oy
(1,379 puan) tarafından

Hiç birikim  yapamadiniz mi bugüne kadar  keşke maddi durumu göz önüne alıp bebisi planlasaydiniz  nerde yaşıyorsunuz suan hamile olduğunuz icin daha da duygusal olacaksınız bu duruma karşı Rabbim yardımcıniz olsun 

tarafından
Canım birikimiz var esim çalışmak için araba aldi bu hafta 35 milyar vereceğiz
(1,379 puan) tarafından
Nerde yaşıyorsunuz
tarafından
Ist sizvnerde
(1,379 puan) tarafından
Bursada oturuyorum
0 oy
(55 puan) tarafından

Ahh canım  hic sorma maddi durum cok zor bende 28 haftadayım benim kocamda araba aksesuarı satıyor. Bu aralar iş hic yok sıkısık. Teyzemlerde kalıyorum. Hic bir sey alamıyorum bend cocugma diyilde kendime yani bende inanc var cocuk doğmamıs ne bir sey alirim nede kimseye aldıtırım. Kocamında duru cok kötu her gece dua edib aglıyorum evime gitmek isdiyorum artık parası yok konbiyi tamir ettirmeye ev cok soğuk diye göturmuyor beni eve. ALLAH SENİNDE YARDIMCIN OLSUN. AKAHIM KOCALARMIZIN RUZUSUN VERSİN. BEBİSLERMİZ GELENE KADAR BOL BOL İŞLESİNLER. AMİN SIKMA CANINI CANIM İNSEALKAH İYİ OLUR HER SEY

tarafından
Canım Rabbim senin bebeğin hurmetine ins Rabbim yardım eder evine gidersin Seni ben iyi ben anlarım yeri geldi hastaneye gittin simit alacak param yoktu ben şükrediyorum sende oyle yap rabbim kimseyi riziksiz bırakmaz
(55 puan) tarafından
Amin canım benim Allah sanada kolaylıklar versin inseallah duzelir her sey gecici bunlar biliyorum. Ama insan uzulmedende duramıyor. Biz bide yalnızız kocama yardım eden kimse yok babası desen kendi evi ayrı. Benim babam la konusmuyorum annemde hasda kadın siz yardım eden varmı size
tarafından
Cnn ben annemle altlı uslu ötüyorum onlarda yiyip içiyorum
tarafından
Annem herşey ben alacam diyo bakalim
(55 puan) tarafından
Aaa guzelmis isdecanım Allah uzun ömurıer versin sagoksun. Tabi Allah ilk once kocana versin hic annene muhtac etmesinde ama yine anne en iyisi valla sıkma canını duzelir inseallah
0 oy
(493 puan) tarafından

Benim esimde asma tavan isinde malesef kışın hic is yok zaten berbat bir firma da 3 aydir maas almiyoruz ve 11.000 alacagimiz oldugu halde elimiz para gormuyor karta o kadar yuklenmisiz ki bilezigim gitti malesef gecim cok zormus hele emeginin karsiligini alamamak daha zor esim gurbette ben yalniz ama gene yok gene yok buna da elhamdulillah diyorum RABBİM daha buyuk dertler verip sinamasin elbet duze cikariz canim RABBİM cok buyuk sabirla isyana dusmeden beklemek lazim suan gene gurbette 1 haftaya is bitiyormus kışın evde olcak nasil yapcaz hic bilmiyorum ama ALLAH buyuk 

tarafından
Bende dua ediyorum Allahim senide düze cikarir
(493 puan) tarafından
Amin insallah canim cumlemizi insallah rizik korkum yok elhamdulillah :) RABBİM kefil rizkimiza ama iste insan ister istemez dusunuyor
(1,379 puan) tarafından
Rabbim yardımcıniz olsun hepinizin
(493 puan) tarafından
Amin canim cumlemizin insallah
0 oy
(523 puan) tarafından

Hiç canını sıkma Tuzla Rabbim Kefil hem sizin hem onun rızkına birde kıyafet alamadım diye de hiç üzülme herkes sbirsey getirir zaten canım bebeğim sağlıklı olsun da böyle şey için kendini üzme herkes kıyafet getirir

0 oy
(523 puan) tarafından

Rabbim hepimize hayirlibil bereketli kul hakkı yemesine bol bol rızık kar versin İnşallah tez zamanda Er Rezzak ismi hürmetine İnşallah Allah yardım eder sen bol bol dua et Er Rezzak de bol bol salavat çek 

tarafından
Çekecem cnmAllahun izniyel
0 oy
(385 puan) tarafından

Hiç canını sıkma Rabbim onu rizkiyla gönderiyor dünyaya beterin beteri var ya hiç çocuğun olmasaydı veya farklı durumlar yaşasaydı? Afrika da veya bizim ülkemizde çocuklar doğuyor ya açlık dan ya susuzluk dan ya da anne baba sorumsuzlugundan ölüyor beteri beteri var bugününe sukret sağlıklı olsun bebeğin başka birşey düşünme hersey yoluna girer aç açık da kalmaz hiç merak etme Yaradan Allah rizkiyla gönderiyor dünyaya 

tarafından
Yaradan risksiz bırakmaz ind
0 oy
(164 puan) tarafından

Canım hiç üzülme inan ki üzülecek en son şey sağlıklı eli ayağı düzgün özürsüz kusursuz olsun elbet giydirecek bir şey bulunur yeter ki sen sağ salim kucağına al allahım onun rızkını bi yere gizlemistir emin ol

tarafından
Aynen oyle canim dua ediyom
0 oy
tarafından

Yahu kız Allah rızık kapısı açar elbette. Ağlama bende 30.hadtadan sonra her şeyini aldm. Hala ufak tefek eksik var. 39 gün kalmış bmm. Merak etme alirsnz kuzum . Eşin olsa almaz mi yavrusuna 

0 oy
(160 puan) tarafından

Inşallah rizkiyla gelsin yavrun canım.  Rabbim yardımcın olsun üzme kendini.

tarafından
Amin cemi cümleniz ins
0 oy
(47 puan) tarafından

ben yün alıp video izleyerek örgü ördüm 5 liraya çok şık elbiseler falan örebiliyorsun ki bence hazır almaktansa el emeği bak sana bunu ben ördüm demek çok güzel olacak

0 oy
(192 puan) tarafından

Allah veriyor üzülme canım dua et inşallah Allah gönlüne göre versin

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 389 göst.
21 Mart 2023 Aile kategorisinde Fatma Hira (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 433 göst.
0 oy
4 cevap 147 göst.
0 oy
0 cevap 37 göst.
25 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde seda melek (96 puan) tarafından soruldu

377,370 soru

11,292,971 cevap

34,711 kullanıcı

...