0 oy
1,070 göst.
Diğer kategorisinde (81 puan) tarafından

image

Allah'ıma bin şükür iyi ki de kız evlat vermiş bana <3
Sizinde var mı böyle insanlar çevrenizde?

36 Cevaplar

+2 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Heeeee çünkü erkek çocuklarıni da kızlar değil erkekler doğuruyor bı laf var ....

Erkekliği ile övünürler,kadından doğan erkekler !!!! 
(81 puan) tarafından
Çok haklısın canım ❤️
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Anneannemde oyleydi şuan kızları arkasından yasin okurken oğulları miras derdine düştü..
(81 puan) tarafından
Çoğu zaman böyle oluyor ah değer bilseler kızların
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Foto yokki..... 
(81 puan) tarafından
Attım şimdi
0 oy
tarafından

Eşimin ailesi kızım olacağını duyduklarında çok üzülmüşler kurban olsunlar kızımın tırnağına hepsi. iyiki var ben hep kızım olsun istedim daha evlenmeden çocuk hayali kurunca kız olsun derdim. Benim herşeyim <3

(81 puan) tarafından
Bende biraz onları düşünerekten paylaştım kayinvalidemler yüz çevirmişti kız olacağını duyunca
Bende hep bir oğlum olsun isterdim küçükken ama şimdi hiç istemiyorum İYİ'Ki bal kızım var Allah bağışlasın ❤️
tarafından
Amin kuzum cümlemizin çocuğunu inşallah
0 oy
(488 puan) tarafından
Her yerde var tabiki ondan ama artık kız erkek sayısı eşit olsun denge bozulmasın lafları moda olmuş. Birinden iki, diğerinden bir taneyse bir çocuk daha getir de iki kız iki oğlan olsn:) 
(81 puan) tarafından
Hic duymadım haklısın her yerde var
0 oy
tarafından
Anne babam var bir tane erkek diye deli oluyorlar ama o onları insan yerine koymuyor neden çünkü yedikçe kudurdu nasıl olsa ne yapsamda hesap sorulmuyor 

Bir tane oğlum var keşke kızımda olsa 
(81 puan) tarafından
Allah gönlüne göre versin canım üzülme elbet anlayacaklar senin değerini ❤️
0 oy
tarafından
Aksine erkek oldu diye kaynanam çok üzüldü herkes üzüldü eşimin ailesi hep erkek kız yok diye eşim 3 erkek hatta ilk öğrendiğimiz de kaynanam kabullenemedi yanlış görmüştür filan dedi 
(81 puan) tarafından
Ya seni seviyorlardır genelde kız hasreti çekerler ya ❤️
tarafından
Ya sorma isine gelince ben seni kızım yerine koydum işine gelmeyince el oluyorum :)
0 oy
(795 puan) tarafından
Benim dedem öyleydi iki erkek çocuğu vardı herşeyi önüne sererdi ama gel gör ki hastalandı kanser oldu kapısını açmadı o iki erkek hep annemler teyzemler sahip çıktı şimdi çok şükür benim de bir kızım var he erkek olsaydı da yine aynı şekilde yetistirirdim evladın ayrımı yapılmaz ikisi de canının parçası ama bazı bı yerleri yoksun kişilikler bu durumu anlamak istemiyor 
(81 puan) tarafından
Aynen öyle evlatları birbirinden ayırmak ne demek ya annem bize hep şey der 5 parmağın beşi bir değil mi 2 su kopsa biri birinden az mı acır
(795 puan) tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Benim ilk cocugum kiz ikinci erkek 

Ogluma hamileyken cinsiyeti ogrenince esim annesini arayip sakasina anne cinsiyeti ogrendik kizmis dedi ne dese begenirsiniz olsun oglum sakın üzülme bi dahakine erkek olur 

Tovbe yarabbim ya gelde delirme 
(81 puan) tarafından
Demek ki çoğu kaynana böyle :(
tarafından
Kizz okurken en sondw gözlerim fal taşı gibi açıldı bende kız olduğu için güzel bişey dicek sandım
(7,098 puan) tarafından
Sen bide beni düşün delirmistm resmen ya nedir bunlarin cük sevdasi bilmiyorum
0 oy
tarafından
Önce sağlık sonra ahlak olsun inşallah. Bir oğlum var birde sağlıklı ahlaklı bir kızım olur insallah❤
(81 puan) tarafından
İnşallah canım Allah gönlüne göre versin ❤️
0 oy
(70 puan) tarafından
1 kızım var hamileyim kız olacağını duyanlar "bu da mı kız" diyor çok sinir bozucu bide kaynananm resmen isyan eder gibi herkesin erkek bize niye kız veriyorsun diye konuştu kendin kendine çok sinir oldum 4 kızı var 1 oğlu dediği lafa bak inadına daha çok kız çocuğum olsun istedim erkek olsun istemiyorum  :)
(81 puan) tarafından
Ah bı bilse kendi oğlunun erkek yapamadığını :)) Allah'ım gönlünce versin inşallah  kız çocuğu bir başka ya
(70 puan) tarafından
Aynen genlerinde erkek yok ben ne yapayım bide 7/24 kuran elinde bana der namaz kilmiyorsun kendi ne diyor işte. İnsan olunca anlıyor  iyi ki kız olmuş şükür çok seviyorum 2 de sabırsızlıkla bekliyorum :)
(81 puan) tarafından
Sağlıkla gelsin canım ❤️ kurban olsun senin kızlarına
(70 puan) tarafından
Amin inşallahhh❤️
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Bence kiz çok önemlli bir oğlum var Rabbim bana bağışlasın ama kız çocuğu başka. Bizimkiler kızın yoksa kimsesizsindir der. Inşallah Rabbim nasip eder 
(81 puan) tarafından
İnşallah canım rabbim gönlüne göre versin bencede kız olmazsa olmaz
(2,252 puan) tarafından
Amin canım sagol
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Olmazmi kızım iki buçuk yaşında geçen sene kaynanamla beraber herkez aynı şeyi dedi doğmadan öncede bende kız erkek ne fark eder ikisinde ele gidiyor soy işimi taşımada olur sonuçta ikiside benim mi benim bakan benim kimse bakmıyor kolaymi zormu ben biliyor siz ancak konuşuyorsunuz bu devirde çocuk büyütmek Zor kimse için çocuk cikartamam çok isteyen çıkartın dedim :) biraz ağır dedim çünkü papağan gibi devamı geliyor :)
0 oy
(1,244 puan) tarafından
Benim cevremde şuna çok denk geldim. 1, 2 yada  3 oğlu olan kişi asla kız çocuğu özlemi çekmiyor.  Ama 1  2 yada 3 kızı olan kişi muhakkak bir erkek evladı özlemi  çekiyor.  Tanıdığım var 2 oğlu var hiç duymam kızım olsaydı keşke nasip deyi0 atar ama 3 kızı olan arkadaşta ahh keşke bir oğlum olay di özlemini hep çekiyor.  Bu zihniyette  çok üzücü.  Yaa RABBİM vicdanlı merhametli hayırlı evlat nasip etsin.  Gerisi teferruat. 
tarafından
Çok doğru bakış açısı bende duyunca üzülmüyorum aksine seviniyorum Rabbim böyle insanlara ne yapacağını bilir
(1,244 puan) tarafından
Haklısınız ama yinede öyle insanları Rabbim islah etsin.
0 oy
tarafından

Çok anlamlı :angel:

0 oy
(10,517 puan) tarafından
İyiki kızım var çok şükür oğlum da var ama kız evladı çok başka bişey 

Gidip kızımı Bi öpeyim seveyim ya :)))

Rabbim herkeslere nasip etsin 
0 oy
(883 puan) tarafından
Kaynanam tam erkek delisi bana ohh bize bı pas verdin ddeyip duruyo kizid hamile kız çocuğuna kızın yüzüne karşı hiç mutlu olmadım diyo keşke. Seninki de. Erkek olsydi kaç kere ikaz ettim ** yok kadın gidip gelip erkek istiyo ama hep derdim ilk cocugum kız olsydi ikinciyi düşünmezdim ama kız çocuğa ilerde nasiiplenicez insllh :) 
0 oy
tarafından
Rabbime şükürler olsun 2 tane kız evladım var dünyadaki cennetim onlar benim 
0 oy
tarafından
Bende Halama cok sinirlenmiştim.  Sevincle arayip hala kizim oluyomuş dedigimde "olsun,olsun" demisti buruk bir sesle. Bende hala ogullarinin hayrını cok gordun heralde, sokaklardan topluyosun diyip kapattim telefonu daha da acmadim. Hala babamla haber yollar oyle demek istemedim diye
0 oy
(410 puan) tarafından
Ben cinsiyetini ögrendim erkekti uzuldüm Allah affetsin gittim eşime süpriz yaptim eminmisn belki kizdir dedi cok istiyorduk ama oglumu kocagima aldim pisman oldum evlat evladir

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 506 göst.
13 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Gozdeh (5,971 puan) tarafından soruldu
+2 oy
22 cevap 555 göst.
27 Aralık 2022 Aile kategorisinde Linasirakaya (499 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 422 göst.
10 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Hnimasln (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 271 göst.