0 oy
414 göst.
Aile kategorisinde (1,337 puan) tarafından
Kızlar 2 hafta önce ben kardeşime yengem hakkında bir laf söyledim ama  kimseye söylemicene söz verdi yemin etti bende guvendim ama 2 gün gönce annemle kavga etmiş yengem hakkındaymış konu ve kardeşim haklıydı kavga konusunda neyse bu annemle kavga ederken benim yengem hakkında söylediğim şeyi anneme söylemiş bana söz verdiği halde ve annem bunu bana soyledi sen yengen için şunu drmişsin neden dedin filan dedi bende kardeşimle zaten kavga hakkinda konuşmuştuk ve kardeşime kavgada hakli olduğunu söylemiştim ama tekrar aradm ve bna söz verdiğin halde sana soylediğim şeyi gidip herkesin içinde anneme söylemişsin bida sana guvenip bi laf söylemem hani kimseye söylemicektin dedim bana bağırdi ve telefonu yüzüme kapattı 2 gündür aramiyor sormuyo bende aramiyorum tabi ben ondan özür bekliyorum sözünu tutmadığı için ama o haksız oldugunu fark etmiyo sizce napmaliyim hakli miyım

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Haklısın canım sonucta sen ona sor vermıs sın arama sorma anlar o zamnala
(1,337 puan) tarafından
İnşallah anlar cevresindeki herkese sürekli kavga edip küsüyor
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Haklısın tabi o da kendini haklı olduğunu desteklemek için annenle paylaşmış ama haksız 
(1,337 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim ya bende üzüldüm kustü die
0 oy
tarafından
Haksiz olan bağrışır çağırır.  Haksiz kardeşin o yüzden arama sen haklisin
(1,337 puan) tarafından
Tamam canım sağol
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Tabikide haklisin cnm sen ona güvenip sırrını söyledin onun ne olursa olsun kimseye söylememisi lazımdı ama kardeşler arasında olur böyle şeyler küskünlüğü uzatmayın 
(1,337 puan) tarafından
Ya arayasim varda hatasıni anlasın istiyorum
0 oy
(774 puan) tarafından
Hatalı ama hatasını anlayınca sınırı geçince arar mutlaka olsun kardessiniz siz kızgınlık anında çıkmıştır ağzından 
(1,337 puan) tarafından
Aramaz o ve asla hatasınida kabul etmez oyle huyu var onun
0 oy
(874 puan) tarafından
İkinizide yengeniz hakkında konuşmayın canım yanlış yanlısı doğurur
(1,337 puan) tarafından
Yengem kardesim hakkinda kotu şeyler söyledi bayaa kotu ve kardesim bunu bilmedigi icin onun evine gidip daha onun ağzina laf veriyordu o yuzden onu uyarma amacli söyledim yoksa onun lafıni etmiyoruz direk ama o etti
(874 puan) tarafından
Çok sıkıntılı durumlar Allah feraha çıkarsın
(1,337 puan) tarafından
Amin canim sagol
0 oy
tarafından
Ikinizde haksızsınız 
(1,337 puan) tarafından
Ne gibi ikimizde
tarafından
Yengen Hakkin da ki bir şeyi başka birine yani kardeşine paylaşmış olman çok yanlış bence çünkü insan oğlu sinirlenince her şeyi şöyle bir
(1,337 puan) tarafından
Yengem hakkindaki şey kardesim hakkinda kardeşimin bin tane lafini etmiş hakkinda kotu konuşmuş ve kardesim bunu bilmiyirdu yanina gidip duruyordu ve her gidişinde yengem daha kotu lafini ediyordu bende kardeşimi uyarma amaçli soyledim o lafı yoksa namusuna kadar laf edecekti
0 oy
(3,599 puan) tarafından
İnsan kardeşinede güvenip bişey diyemicekse kiminle dertlesicek anlamadım valla biz 7 kız kardeşiz birbirimizle alakalı bile bişey konuşsak diğerine anlatmayiz iki kişi arasındadir konuşulaar 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 487 göst.
0 oy
31 cevap 681 göst.
23 Eylül 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,986 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 85 göst.
31 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Eylulyy2 (198 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 285 göst.
30 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Hale01 (2,006 puan) tarafından soruldu

382,793 soru

11,459,200 cevap

35,042 kullanıcı

...