0 oy
476 göst.
Diğer kategorisinde (762 puan) tarafından
Post açıyorum saçma sapan bı sekilde kapatıyorlar nasıl sorcam sanki başka şekilde sohbet amaçlı işte varmı kizlar unutamadığıniz anınız 

14 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Çok acı anılarim varda ben komik bişey anlatıyım. Şimdi biz annem babamla yeni bı eve taşınmıştır giriş kat komşumuzunda kayınvalidesi vardı yaşlı baya minnacık bı kadın gözleri görmüyor kulaklar ağır ısıtıyor bu kadın binanın içinde ki merdivende oturuyormuş sürekli bizimde haberimiz yok . Nişanlımla gece bı yerden geliyorduk elektriklerde kesik telefonların flaşlariyla girdik binaya kadını bı gördük merdivende böyle oturmuş dizlerinide kendine doğru çekmiş fetüs pozisyonunda oturuyor kafasida aşağıya eğik . Her taraf karanlık altımiza işiyorduk rengimiz uçtu :D ahsjdjdj hiç unutamıyorum onu 
(762 puan) tarafından
Ayy gülmekten yarıldım:)))
tarafından
Akşam gelen misafirleri uyariyorduk sakın korkmayın binada kadın oturuyor merdivende yaşlı gözleri görmüyor diye çünkü binaya bı giriyosun Laps diye karşında 80 yaşında bı kadın oturuyor :D rahmetli oldu şimdi mekanı cennet olsun da kadincsgiz bizi baya korkutmustu yani vücudum titrediğini hissettim :D
(762 puan) tarafından
Ödüm kopar benim ya zaten küçük birşeyden korkuyorum
tarafından
Bende çok korkak bı insanimdir yani :D hele nişanlımı bir görseydin şuan eşim kendisi ama iri gözlü bı insandır kendisi resmen yuvalarından çıktı o surat ifadesi aklıma geldikçe haykırıyorum :D
-Reklam-
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Var kardrsime bobregimi verirken ameliyat masasindaki korkumu hafizamdan silemuyorum
(96 puan) tarafından
Vay be ❤️
(4,152 puan) tarafından
Cok kotu bir zamndii. Ama dort  yil gecti bile
(4,152 puan) tarafından
♥️...
(48,628 puan) tarafından
ne guzel ablasin sen ☺️♥️
(4,152 puan) tarafından
Yaa cok sagol canim ♥️
0 oy
(410 puan) tarafından
En komik anim dogumda hemsireye tekme atmam da en kotü hic untmiyacagim esim amliyata cikinca elimi tutu gozyaslariydı
(762 puan) tarafından
Allah sağlık versin eslerimize
(410 puan) tarafından
Aminnnn insallahh
(96 puan) tarafından
Çok komik bu
0 oy
(14,025 puan) tarafından
Sahilde az kalsın denize düşüyordum arkadaşım Son anda yakalamıştı asla unutamıyorum çok korkunçtu 
(762 puan) tarafından
Yüzmeyi bilmiyorsan sıkıntı canım :)
(14,025 puan) tarafından
Bilmiyorum ve denizden normalde de çok korkarım küçükken boğulma tehlikesi atlatmıştım
0 oy
tarafından
Bızım araba diye Baska birinin arabasının kapısını acıp sonra farkedıp pardon diyerek kapatmam esimin arkadan burdayım dıye korna calması :/ en kotu ise oglumu uykı serserımı dusurmem
(48,628 puan) tarafından
buse ya yanlislika baska arabaya binmeyen denne bileyim ☺️
(6 puan) tarafından
:)) bende binmiştim öyle :) adam bana bakıyor ben adama pardon diyip inmiştim :)
tarafından
Ben daha binemedım kapıyı acınca baktım herif Baska ama resıl oldum ahaha
(6 puan) tarafından
Ben bindim oturdum emniyet kemerini bile takmıştım :) iş çıkışıydı valla çok yorgundum ;)
tarafından
Senınkı ıcler acısı iyice canım ahqhqh
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Ameliyat olmuştum  narkozun etkisinde saćmalamiştim tabikide bn hatırlamıyorum eşim anlatır bizde güleriz. En kötü hatıramda trafik kazasi yapmıştık 
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Ayy lisedeyken ne kadar mal misim. Müdür yardımcısı gelmişti sınıfa veli numaralarini almak için.  Bende şey demiştim ailemin numarası aklimda değil kendi numarami versem olurmu demiştim.  Hoca da cok yakışıklıydi kiz. Tobe ya rabbi  o zaman bi hayranlik vardı . Şimdi olsa demezdim katiyyen sonradan düşündükçe kemdime gülüyom 
(762 puan) tarafından
Lisede yakışıklı hocaları çok severdik :))
(3,794 puan) tarafından
Aynen kiz sorma. Her genç kız illaki bi hocasına hayranlık duymuştur bence
0 oy
tarafından
Gecenler de oglum beni cok yormusti. Telefonu aldim uzandim esim de acele acele geldi.

Ezan okundu sunnet bitti hala gozlugumu bulamiyorum arasa bi diyr ciddi ciddi esimin telefonunu caldirmistim. :D sjsjsj

Nasil dalga gecti yaa :D hala anlatip guluyor :D ahshsjksks

Ablasi da kizdi kadini niye kandiriyon sen elimize dusme dedi ya daha da dusmedi pis herif :D sjsjsj
tarafından
Kiz yok gozluk dedi ya bende telefon diyor sandim diyo ki gozlugimu caldirsana :D bende aradim :D
(874 puan) tarafından
:D ah kıyamam ya
tarafından
Oyle bir mort olmustum yani
(874 puan) tarafından
Yok çok masumca ama
tarafından
He canim safligim tutar arada :D
0 oy
(366 puan) tarafından

Ah lise :) hocaya dur bak ağzına sı*arım demek

Olay şöyle gerçekleşti ben tiki olan bir kadınım yanlarıma dokunulunca huylanırım sınıfın penceresinden aşağıya bakıyordum sınıftaki kızlar da gidip gelip tikimle uğraşıyorlardı ben yüzlerine bile bakmadan durum be deyip duruyordum tabi pencereden bakmaya devam  ders zili de çalmış haberim yok 1 - 2 sinirlendim artık ama gülüyorum da baktım biri kafama vurdu bende artık epey sinirlenmişim bak ağzına sı*arım senin dur deyip arkamı dönmemle hocayla göz göze gelmemiz bir oldu. O an var ya filimlerdeki gibi sesim içime kaçtı gülcem gülemiyorum ağlayacam ağlayamıyorum hoca gelmiş diye sınıf sessiz herkez hocaya dediğimi duydu kıs kıs gülüyorlar hoca da başta bi bıyık altından gülüp kendini tutamasa da bir ders boyunca bastı yaygarayı verdi nasihati sayemde bir des kaynadı ben sadece size söylemedim o lafı diyebildim çok garip bir anımdı komik mi acı mı bilemedim bütün dönem hocaya bakamadım utandım ve bana düşük not verecek diye bekledim

(374 puan) tarafından
Peki dusuk verdi mi notunu harbifen kötü olmuş: )nasıl güldüm ama Allah da seni guldursun
(366 puan) tarafından
İnan hatırlamıyorum sanki 10 puan filan düşürmüştü günahını almayayom şimdi tanda hatırlamıyorum :) amin canım :)
tarafından
Bende yaşadım aynısını orta okulda sınıf başkanı herkesi yerine oturtuyodu bende sınıf kitaplığın da kendime okuma kitabı alıyordum o ara öğretmen gelmiş arkam dönük ben görmedim öğretmen yanıma dokundu gıdıklandım sınıf başkanı da çok yapıyordu o hareketi bende o sanarak ananı demiştim tabi sonra öğretmeni görünce kalbim yerinden çıkıyordu neredeyse küsmüştü bana
(96 puan) tarafından
Ahahah
(366 puan) tarafından
:) insan ne yapacağını ne diyeceğini şaşırıyor birde ben lisedeydim  :)
0 oy
(96 puan) tarafından

:ermm:Bendede kardeşimin arkadaşları gelmişti bize oturmaya bende Ranzanın üstündeydim aşağı iniyim dedim eteğim takıldı onların gözü önünde Tıngır mıngır indim en sevdiğim elbisemin yırtıldığınamı üzüleyim en çok kardeşimin güldüğüne mi bilemedim

0 oy
tarafından
Eşimle o zamanlar sevgiliydik ve eşim kamyonun altına girmişti hayatının en kötü anıydı ben görmedim ama amleiyattan çıkınca abisinden resim istemiştim yaşadığım şehirde değildi o yüzden yanına gidememiştim bir yandan da lise de okul okuyordum çok zor 3 ay çekmiştim yemek yemez su içmezdim çok kötü günlerdi 
0 oy
(374 puan) tarafından
En kötü ani doktorum bebegin kalbi durmus demesiydi 33haftalik kizim kalbi durmuştu karnimda ölmüştü herşey o kadar güzeldi sorunsuzdu böyle olunca çok sasirmistim
0 oy
(48,628 puan) tarafından
iki kez tuvalette kaldim bide erkeklee tuvaletine girdim bi kaç kez cikinca farkettim ☺️ noter diye otele girdim☺️☺️☺️☺️
0 oy
(788 puan) tarafından
Çok şey var fakat şimdi aklıma gelmedi malesef ama 10  gün önce evimde bir fare ile karşılaştım unutamam 

İlgili sorular

+1 oy
34 cevap 740 göst.
0 oy
30 cevap 1,071 göst.
21 Mart 2021 Aile kategorisinde Sare (470 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 468 göst.
0 oy
6 cevap 198 göst.
27 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Elifbn12 (118 puan) tarafından soruldu

379,117 soru