0 oy
196 göst.
Diğer kategorisinde (118 puan) tarafından
Gece gece nerden aklıma geldiyse 

Bizim en iyi yaptığımız şey birbirimize didsmek kavga kavga kavga komik anınız yok hatırlamıyorum 

6 Cevaplar

0 oy
(227 puan) tarafından

Trafik ışıklarında dans etmiştik arabada ama sacma sapan keko bi dans meger bi dayi tarafindan izleniyormusuz agzini açmış kafayi eğmiş bize bakiyo :D bi keresindede ruyamda saati 8 gördüm kaldirdim ise gec kaldin diye apar topar kalkti firladi gitti sonra 5 karis suratla geldi noldu dedim saat 4 dedi :Dcok var ya ama kavgalarımız da cok meshurdur 2 gune 1 evi terkederim :D

(118 puan) tarafından
Oda çok güzelmiş  nereye gidersin peki kız
(227 puan) tarafından
Eger geceliceksem anneme giderim ama genelde kapidan döndürür iki kere cok ciddi gittim birinde direk adliyeye dogru ciktim yola digerinde 1 hafta falan annemde kaldim
(118 puan) tarafından
Anladım canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Korona yasaklarında sabah 5te bankamatiğe giderken köpekler kovalayacak sanıp metrelerce koştuk biz koştukça onlar geldi meğer bize eşlik ediyorlarmış :) polisler bişey oldu sanıp durdurunca anladık 
0 oy
tarafından
Çok komik ama anlatmaya üşendim 
(118 puan) tarafından
Anlat jiz ne olucak biz bizeyiz
0 oy
(12,895 puan) tarafından
Neden sürekli kavga ediyorsunuz 
(118 puan) tarafından
İlgisizligi yüzünden oturubta doğru düzgün konuştuğumuz yok onun işine gelmiyen kelimeleri soyliynce direk çocukla ilgilinmye başlıyor zaten çocuğunu çok seviyor o ayrı
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Sürekli yolda kalıp arabayı vurdurduğumuz anılardan biri olabilir :dd
0 oy
(7,121 puan) tarafından
2 gün oldu sanırım kendime aldığım hediyeyi . Kendinin zannedip açtı . Mutfakta ensesinden kendime çektim ( küstüm ben sana annemi cagirirm bırak beni bırak beni demesi :) 

İlgili sorular

+1 oy
23 cevap 625 göst.
29 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Zhlfrk (6,919 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 394 göst.
10 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 2,162 göst.
17 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,640 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 2,072 göst.
19 Aralık 2018 Aile kategorisinde Fısdığım❤ (55 puan) tarafından soruldu

378,338 soru

11,324,222 cevap

34,775 kullanıcı

...