0 oy
1,071 göst.
Aile kategorisinde (470 puan) tarafından

Normal doğum yaptım eve geldiğimizde sürekli gazım vardı kendimi tutmak için çok uğraştım ama olmadi kaynanam ve görümcem yanında gaz çıkardım çok afedersiniz:Dkomikten çok ayıp oldu benim ama anı anıdır napalm elde bu var:D

Hadi biraz gülelim gece gece :D

30 Cevaplar

+3 oy
(1,326 puan) tarafından
Daha once de sormuslardi yazmistim tekrar yazayım da gülün :D 

Hamileliğinin 3. Ayindaydim. Midem bulanıyordu. Wc ye gittim klozote oturdum . midem bulanbulandi aniden . esime seslendim poşet istedim. Elimdd olsun hemen çıkarırım diye. Esim getirene kadar duramadım ben tabi kalkıp anids istifra etmeye başladım.benim arka toto açık tabi. Esim geldi poşeti totoma tutuyor :) o an bisey anlamadım. Kotuydum kendime gelince dedim ben senden poşeti istifr edersem diye istedim sen  niye totoma tuttun dedim. Ner e aciksa oraya yuttum  iste ne bilim ben naptigimı biliyor muyum dedi.:) ilkkez istfra etmiştim. Cok korkmuştu garibim..gözleri dolmuştu canım kocam yaaa. :D bak gene hatırladım gülme krizine girdim
(319 puan) tarafından
Ahahahah sare yaaaa:)))
(4,700 puan) tarafından
Haha koptum ya :))))
tarafından
Kahkaha attım Metehan da gülüyor ben güldükce☺☺☺
(37 puan) tarafından
Şuan o kadar iyi geldi ki çok güldüm
(612 puan) tarafından
Allah seni sesli güldüm oğlum kalkacak kıkırtıma :)
-Reklam-
+1 oy
(392 puan) tarafından
Bende eşime gülerken altıma kacirmistim hamileyken :D baya komik duruma düşmüştüm :))
(3,527 puan) tarafından
Hahah aynı durumu bende yaşadım ☺️☺️
0 oy
tarafından
Bende hamile iken gaz çok çıkardım yaa kaç kere abdest alırken yarında kesip başa döndüm haddi hesabı yok
(470 puan) tarafından
O herkeste başına gelmiştir canm bn kaynanan ve gorumcemin yanında yaptım kaslar zedeleniyormus doğumda tutamıyorum:D
0 oy
(12,490 puan) tarafından
Yaa benimde afedersin önden gaz çıkıyordu doğumdan sonra istemsizce 
tarafından
O neydi kız :D
(470 puan) tarafından
Kas zedelenmesi oluyormuş öyle demişti hemşire elimizde olan bişey de değil ki tutulmuyor du:D
(12,490 puan) tarafından
Vajina pırtlaması:)
0 oy
(157 puan) tarafından
Benim ki komik değil ama utanç bişeydi doğumda kaka yaptım çok uyandım doktor yapmaya devam et dedi ikin dedi surekli
(157 puan) tarafından
Evet ya ucumizde aynı şeyleri yaşamışız şükür geçti
(7,709 puan) tarafından
Aynen canım çok şükür☺️
(557 puan) tarafından
Üç derken kim kim
(557 puan) tarafından
Oy allh bağışlasın cnm masslah sübhanallah
(7,709 puan) tarafından
Sewinnn Reyhan14 ve bir de ben mimar.anne ☺️
0 oy
(415 puan) tarafından
Dogumum da beskısı vardı hastaneyı brbırne katmıstım dogum yptran doktora tekme attm:)) 
(470 puan) tarafından
Bnmde doğumum çok kalabalıktı suni sancı yiyorm ebeler orda çay iciyo sonra bogazinizi düşünürsünüz bana bakın sezeryan yapın dayanamiyrm diye bağırıyordum allahim gülüyoz ama zordu be:D
(415 puan) tarafından
Bn kndı sancmla dogum yptm ama xok beter sncıydı. Bn dogustan klp hastasıyım ıkı operasyon gecrdm aynı zamanda belımde fıtık var kasıgımda da ıkınınca ortaya cıkan kuck br fıtık vrms ılk gebelıgım olmsna ragmen normal dogum yptım o yuzdn cok klablktı hp basımdaydılar  cok sukur dogrdk ama otskı tarafa grtm gldm desem yerı:)
(470 puan) tarafından
Doğrudur canm geçmiş olsun ikinciyi düşünüyor musun peki . benim gözümün önünden gtmiyor o sanki korkuyorum
(415 puan) tarafından
Korkmazmyım hmde nasl korkuyorm ya kısm henz uc aylık oyle brsey olsa naprm blmyorm acıkcası ne doktor ne hastabe gormek ıstyrm ılerde nolur blmyorm brtanede oglum olsn cok ısterım Allah verırse tbı. Ama bu pıskolojinın tamamen gtmesı lazım
0 oy
(3,794 puan) tarafından

Var . Doğumda ebe nin üstüne işedimmm:woot:

(7,098 puan) tarafından
Neyyyyyy :D
(3,156 puan) tarafından
Yaaa bende öyle yaptım valla kadın aaaaa işiyo filan deyıp gülmüştü ben ise hiç hissetmedim işediğimi ne garıp :-D
(3,794 puan) tarafından
Benim doğumum kolay geçiyordu ebenin talimatı ile ilerliyodu nefes al ikin filan ara da sohbet de ediyorduk.  Sonra ebe bi anda gülerek
Kiiiizz elime isedin üstüme de geldi hep dedi bende güldüm yanında ki yardimci da güldü dur kiz dur gülme ikin ikin dedi :)))
0 oy
(7,098 puan) tarafından

Burda gecen biri yazmisti ya kurtaj olurken gotmde donum yoktu ama korkudan bagira bagura hatim indirdum diye hahahha istemsizce o geldi aklima ya :D

(470 puan) tarafından
:Ddddddd bu soru soruldu mu ya herkes geçen deyil duruyo acmasamiydm ama çok eğleniyorum şuan :Ddd
(7,098 puan) tarafından
Acilmisti ama olsun kiz heo farkli bisey cikiyo ya :D
0 oy
tarafından
Doğum da hastanede yatarken ebeleri çağırmak için surekli o düğmelere basıyordum ötüyordu hemen koşup geliyorlardı her seferinde birine basıyordum bi defa hangisine bastınız kapatalim diyodu tuvaletdekine dedim :) sırayla sabaha kadar kurtuldular benden 
(470 puan) tarafından
Özel de mi doğum yaptın o düğmelerin devlette hiç çalıştığını görmedim de canım veya bana denk gelmedi
tarafından
Evet özelde yaptım. Gelip bu defa hangisine bastın diyolardi:) ayy yine aklıma geldi sabaha kadar benden ne çektiler yaa
(260 puan) tarafından
Ya benim ki devlette oldu benim akıllı kuzenimde çalışıyor mu diye basmış ama nasıl çalıyor sanki dersin yangın alarmı okadar çok birde hemşireler ebeler aksiydi kizdilar tabi ben ilk farketmedim onla uğraştığını yangın var sandım sezeryan birde daha 3saat olmamış yerimden kalkıp bebeği alıp kaçayım deyip kalkamadan geldiler
tarafından
Ben bilerek basıyordum bi lavaboda bide yatağın yanında vardı sırayla :) ama senin için kötü bi ani olmuş
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Tam doğum yaparken ebenin üzerine idrarım gitti   defalarca söylemiştim oysaki beni dinlemediler ıkınırken idrarda gitti:-)
0 oy
(319 puan) tarafından

Doguma gitcez hazirlandik. Aile apartmani herkes bizdeydi . Evden cikcaz çıkamıyoruz neden? Kaynanam telefonunu ariyor. Cunku telefon dogurmamdan onemli:) Telefonla gelmedin eminim hadi gitcez kapiyi kapatcam diyorum hala evde turluyor telefon ariyor. Evi kapatcak misiniz diyor :) icimden yok gelen gecen girsin diye acik birakcaz diom :) eltimler falan kikir kikir guluyorduk haline :) kadin heycandan napcani şaşırdı. 

(470 puan) tarafından
Telefonu napcakti acaba Z kuşağını telefon ile mi karşılayacaktı:Dddd
(319 puan) tarafından
Kız tuslu telefonu ama onsuz yasayamiyor. Birilerini aramasi lazim illa :)))ya da onu ararda ulasamazlar vah vah hali nice olur  :)))))
(470 puan) tarafından
Dedikodu seviyo galiba :D torunun haberini vericektir kızma gelini:Dddd
(319 puan) tarafından
Dedikodu değil de haberlesmeyi cok seviyor. 1 gun sonra versin heberi de kacmiyoruz ya merdivene mi dogurayim :D
0 oy
(2,180 puan) tarafından
Ben çok gazli birisiyim hamilelikte de daha da artti tabi eşim karnımı sevetken masaj gibi geliyor allahim çok zor tutuyorum kendimi
0 oy
(476 puan) tarafından
İlk gebeligimde bnmde oleydi bebegi görmeye gelenlerin yanında bile yapmıştım çok utanmıştım ozmn :))) 
(470 puan) tarafından
Evet ya Allah'tan benim koronoya denk gekdi erkeklerde yoktu kaynana görumce ye az ayıp oldu ama napalm anayım ben:Dd
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Hamilelik döneminde 12hsftsmda kanamam oldu  sadece çamaşır lekendi tâbi dsha oncede kaybim olduğu için kortuk ablulans hastaneye gittik aman yarabbim o neydi ole şanki dönme dolap gibiydi ambulans neyse doktor kesede bişey yok   bebek iyi dedi eve dönerken taksiye bindik ama ben zor dayaniyom elim agzimda  eşimde taksiciyle muhabbeti ediyor seslencem elimi cekersem kusucam derken kustum her yere anam bide sarımsak yemişim buram buram koktu ☺☺☺☺☺taksicinin yüzü değişti sohbet kesildi  ortam sesizledi eve geldik eşim ücreti fazla verdi özür diledi anam taksici özür bekliyomus açtı ağzını söyleniyor eşim hala haklısın felan derken aaaa yeter ve kardeşim hanım hamile ne yapsın bilerek mi oldu dedi bağırdı taksici tmm abi dedi son gaz gitti bizde esimle şöyle gozgoze geldik birden gülme krizine girdik. ☺☺☺☺
(470 puan) tarafından
Gece gece iyi güldüm  yaa:Ddd çok kötü olmuş ama eşinle göz göze geldiğiniz o anı yaşadım sesli güldüm :Ddd
(6,919 puan) tarafından
Sorma valla   çok komikti
0 oy
(370 puan) tarafından
Eşimle sakalasirken gülmekten altıma kacirdim:) 32haftalık hamileyim
0 oy
(514 puan) tarafından
Cok sikintili sezeryan gecirdim ben doktorum erkek ama  tayt falan giyiyor darr seyler  asansordeyken bekar olsaydim senin gotune vururdum tas masallah tas dedim kocama da donup senden cok parmakladi beni Utan Utan dedim hala video yu acip acip gideriz:d
(796 puan) tarafından
Kiz eşin kızmadimi  öyle diyin ce
(73 puan) tarafından
Narkoz etkisidir umarım ?
0 oy
(260 puan) tarafından

Evet 19,saat suni den sonra *** gibi halde sezeryana girdim uyanmaya çalışırken refakatçim kuzenimdi emine emine iyimisin bak bebek geldi uyan ağrın var mı diye susmadan konuşuyor du ilk hemşire beni duyuyormusun dedi konuscak halim yoktu kafa salladım tamam bırakın dinlensin dedi kuzenime oda bir bir konuşup susmayinca bende ağzına sicim Çağla sus deyip ama çok net şekilde bağırdım sesli sesli sonra iki saat uyumuşum tek laf etmeden:P

0 oy
(667 puan) tarafından

Doğumda terlik istedim eşimden o bana topuklu almıştı getirmişti :D

0 oy
(7,709 puan) tarafından

Zor doğum yaptım. Doğumdan sonra dikişler tutmayıp tekrar dikişler yenilendi. Çataldan inerken bayılmışım kan kaybından. Sonra beni koştur koştur ameliyata aldılar. Birinci komik olayı ameliyathaneye girer girmez yaşadım. Bayılmanın etkisiyle beni hazırlayan anestezi ekibine benim Buscopana alerjim var verme bana ondan diye bağırıyordum. İkinci komik olay da ameliyattan çıktıktan sonra beni uyandırdıklarında günaydın diyen kadına ben de uyanır uyanmaz günaydıııın diye bağırdım. 2 saat boyunca beni bekleme odasına aldılar. Ameliyattan çıkanları yanıma getiriyorlar. Bana o kadar çok narkoz verilmiş ki sürekli konuşuyorum hiç durmuyorum filan. Çıkınca tüm akrabalar kapıda. Bu kıza ne olmuş böyle dercesine korkak gözlerle bakıyorlardı. Ne maceralar ne maceralar.... :D

Doğum çok kötü geçti ama doğumdan sonrası efsane :Dhayatımın ilklerini yaşadım. İlk bayılma ilk ameliyat ilk narkoz :D
0 oy
(399 puan) tarafından
Bende  hemsireye ben zile basınca niye bu kız geliyor demiştim  bi boktan bile anladığı yok demistim ertesi gün eşim özür dile dedi kız çok bozuldu 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 722 göst.
25 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 881 göst.
29 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 477 göst.
0 oy
13 cevap 271 göst.
26 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Berfinbedri (1,279 puan) tarafından soruldu

379,186 soru

11,350,639 cevap

34,818 kullanıcı

...