0 oy
160 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (4,067 puan) tarafından
10 günlük bebeğim var ne zamn emziğe alıştırmalıyım 

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Şimdi alıştı alıştı sonra alışmaz 
(4,067 puan) tarafından
5 tane emzk denedm bi emmedi
-Reklam-
0 oy
(3,036 puan) tarafından
7 emdikten sonra aventi tuttu kızım şimdi ağzından alamiyoruz
(4,067 puan) tarafından
Bide onu denrm baklm
(3,036 puan) tarafından
Ben hergun denedim ama çok zorlamadım 1 ay sonra vermek öneriliyor aslında cunki emzik verince tokluk hissi oluyor ve bebek acikmiyor hemen bu sefer emme süresi uzuyor sütte haliyle azalıyor onumuzdeki ayların süt üretimi ve miktarı ilk aya bağlı aslında i yüzden çok zorlama
(4,067 puan) tarafından
Sadce akşamlrı deniyorm işte
0 oy
tarafından
Ben 4 gunlukken verdim 
(6,136 puan) tarafından
Irem o emzikleri nasil biraktircaz ayda 2 emzik alıyorum gevip atiyor
tarafından
Ugrasacaksin biraz ama oyle 1 kere verdim 2 kere verdim emmedi olmaz
tarafından
Benimki uyuken emiyo sadece oda dalinca birakiyo... sevgi ahmet efeyi yeni biraktirdi 1 hafta falam oldu 3 gun zorlandi 2 yasina gelsin bi oyle dene ben smdi biberon bırakılmaya ugrasiyorum
(6,136 puan) tarafından
Niye süt içsin işte mama vermiyor musun
tarafından
Gece beslenmesini biraktik ya biz bi yatarken sut veriyorum birde sabah isterse kucuk biberonla mamayi kestim komplr yemege dustu iyice
0 oy
(16 puan) tarafından

Ben ilk çocuğuma doğar doğmaz verdim 

0 oy
(96 puan) tarafından
Bence çok erken sonra emzik tokluk hissi yapıyo emmiyor yinede sen bilirsin biz 2.aydan sonra başladık
(4,067 puan) tarafından
Çok zorlamıyrm bnde akşmları bi kez deniyom almıyo bırakyom
0 oy
tarafından
Hiç vermedim ben canm bence gereksiz bişey emzik 
0 oy
tarafından
Kaynanam alıştırdı bana kalsa hiç vermiycektim şimdi emziksiz uyumuyor gece uykusunda aramıyor ama ilk dalarken illa emecek emzik. Bir daha bebek nasip olursa ona vermiycem 
0 oy
(2,020 puan) tarafından
10 tane emzikten sonra 2 aylikken avent tuttu , ama ben zorlamadim tek seferde tutu
0 oy
tarafından
Valla ben daha babasi bebegimi gormeden vermistim esim dediki askim bu ne hiz sjsjsj :)
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Valla ben ilk kızıma direk hastanede verdim. İyiki vermişim. Ablam ve yengem 1 ya sonra falan denedi vermeyi olmadı. Bence geç kalmadan vermeyi dene uyuturken falan. 

Oğlum olunca kısmetse ona da direk hastanede vericem. İnşallah oda tutar. Kzıım 2 yaşında. Sadece uykusu gelince emzik alır uyuyunca da atar ağzından. 
0 oy
(470 puan) tarafından

Sürekli denemelisn ben çok uğraştım ama almadı bebeğim. almak istemezse önce vermissin sonra vermişsin pek de bı farkı yok aslında tercih meselesi:ermm:

0 oy
tarafından
Benim oğlum tutmadı kaç tane denedim..memeye çok düşkün oldu uyurkende memede uyurdu...şimdi kızım olcak..alıştırsammi bilemedim belki onada vermem...sonrasında bıraktırmak zor oluyo. 
(4,067 puan) tarafından
Benmde öyle illa memede uyuck ağzındn çıkaryo memeyi tam atletmi çekiym başlıyo ağlamya illa koksnu duyck herhlde anlamdım
0 oy
tarafından
Ilk çocuğuma doğar doğmaz hastanede verdim hemen tuttu hatta şuan 2 yaşında henüz biraktirmadim. Ikinci oğluma da hastanede verdim almadı ara sıra veriyorum bir iki alıp atıyor ağzından 
0 oy
(390 puan) tarafından

Bizde 4 damakli emzik denedik olmadi yuvarlak baslikli emzik denedim h3men tuttu:D

0 oy
(325 puan) tarafından
Ben doğar doğmaz verdim tuttu emziği
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Bence hemen, ben doğar doğmaz verdim aldı ama sonra pek önemsemedim bıraktı 4 aylıkken geri alıştırdım emzik hayat kurtarıyor. 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 58 göst.
5 Nisan 2024 Aile kategorisinde Birhilall (1,079 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 96 göst.
0 oy
25 cevap 257 göst.
27 Aralık 2022 Aile kategorisinde Zehra asude (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 88 göst.
19 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu