0 oy
237 göst.
Diğer kategorisinde (245 puan) tarafından

Kızlar niye ayaktasınız :) ben uzun zamandır yoktum net yoktu diye dün den eltim gildeyim burda wi-fi ye baglandım bakalım bizim kızlar napıyor dedim. Kızlar dün ayağıma kaynar su döktüm ve ağrısı çok uyutmuyor    beni çocuklara eşim bakıyor resmen imtihan ediliyor sanki normalde kalkardılar ama bu gece kadar değil adam birini sallayıp uyutuyor diğeri uyanıyor benim de ayak kötü ne yardım edebiliyorum nede uyuyabiliyorum.:(

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben yaklaşık bir saattir bebek emzirdim ağladı şimdide eşim uyandı ise gidevek yedide uyurum tekrar
-Reklam-
0 oy
tarafından
ALLAH ŞİFA VERSİN İNŞALLAH valla bnm de bebiş uyumuyor gaz problemimiz var ne yapıcam bilemiyorum 
(245 puan) tarafından
Allah razı olsun cnm Allah seninde yardımcın olsun
0 oy
(538 puan) tarafından
Allah şifalar versin çok geçmiş olsun 
(245 puan) tarafından
Sağol canm Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Kız uyandi ondan uyanigim kantoron yağı sür kuzum çabuk ilestiriyor hemde iz bırakmıyor 
(245 puan) tarafından
Önlemi cnm çok sagol ya valla komsum vermişti kantaron yağı dolaba attım dondu sanki dedim muhtemelen bozulmuş tur çöpe koymak için çıkardım dolaptan yine açılıp aynı renk oldu atmadım sence bozulmuş mudur canm.
tarafından
Bozulmamıştır yağ donar dolapta
tarafından
Bozulmamistir canim
0 oy
(11,507 puan) tarafından

Bebişi görmeye gidicem. Uyuyamadım heyecandan:D

0 oy
(5,134 puan) tarafından
Oğlum uyandı eşime kahvaltı hazırlıcam
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Gecmisbolsun canım tez zamanda iyileşir inşallah biz daha uyumadık ki uyanalım gece 1 de kalktı kalkış o kalkış emziriyorum uyur inşallah 
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Geçmiş olsun oğlumu emziriyorum eşimi ise yolladim geçmiş olsun canım
0 oy
(774 puan) tarafından
Namaza kalktım canım bebiş de uyudu bende yatarım heralde birazdan gece saat başı uyandı inşallah şimdi güzel uyur 
(774 puan) tarafından
Geçmiş olsun bu arada
tarafından
Yaa benimki de saat başı uyanıyor
(774 puan) tarafından
Çok yorucu oluyor böyle
tarafından
Evet çok sinirli oluyorum gece.
(774 puan) tarafından
Sinir olmuyor da yalvarıyorum resmen nolur uyu diye
0 oy
tarafından
ALLAH sifs verain camm ya :( bende namaza kalktım simdi yatacam geri
0 oy
(188 puan) tarafından
Hiç uyudunmu diye sorsaydin daha iyiydiya çok kötü olmuş geçmiş olsun
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Geçmiş olsun allah şifalar versin. Hayirli sabahlar bende namaz kılmak icin katim namazimi kildim esimi uyandirdim oda namazini kıldi şimdi yine yaticam kızimda daha yatiyorken bende yaticam canim.
0 oy
(780 puan) tarafından
Geçmiş olsun bacım Allah şafi ismiyle şifa versin inşallah bende namaza kalktım kıldım yattım  uyumadan bi bakıyım şu bizim kader arkadaşlarıma dedim:))
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Bebeğimi doyurmaya calisiorm 18 günlük olduk

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 72 göst.
21 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Eda98 (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 61 göst.
14 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,569 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 137 göst.
0 oy
1 cevap 39 göst.
5 Ocak 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,679 soru

11,207,331 cevap

34,510 kullanıcı

...