0 oy
576 göst.
Aile kategorisinde (209 puan) tarafından
Hanımlar eşim ufacık bir sorunda ben hakli dahi olsam kendi tirip atiyo soğuk davranıyor ben de neden böyle davranıyorsun diyorum normal halim diyo tirip işte ama şimdi de ailemin yanına geldim 15 günlüğüne ailem çok uzakta oturuyor. Dün tartıştık bugun son  görülme kapatmış aramiyo hamileyim bir de ben de beni uzmeyi geçtim çocuğunu da düşünmüyorsun diyorum siz olsaydınız eşinize ne derdiniz 

22 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hiç dert etme güzel vakit geçirmeye bak sen
-Reklam-
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Ben direk tek lafım su cnm doğru her konuda bı sen haklısın olmasandan çıkartmanın yolunu buluyorsun diyorum yada kolayca alt edip haksız olduğunu kanitliyorum fazlada takmiyorum artık herşeyi 8 sene olucak çözümü cenemle buldum hazır cevap oldum oyuzden birazda fazla usteleyemiyor tek kısa cümlelerle sustuyorum yada sinirleniyor şöyle söylene yanımdan gidiyor 
(209 puan) tarafından
Daha 6 aylık evliyim zormus ya evlilik hiç sevgili nisanlı dönemi gibi değil
(1,219 puan) tarafından
Evet cnm emin ol öyle alışma dönemi oyuzden herkez cicim ayı diyor ama ben cicim ayı dolu dolu yaşadım deyen duymadım hep sorun hep sorun kizlara diyorum ki evlenmeyin aklınız varsa erken evlenmeyin geç olsun güç olmasın hayatın tadını çıkartın diyorum evlilik herkese kaçış yolu gözüküyor özgürlük gibi gözüküyor ama değil baba evi gerçek özgürlük benim 8 yıl olacak iki yılı kimseye hiç bir yere tek gidemedim sonra çalışma yeni düzen derken rahat rahat heryerde gittim
(209 puan) tarafından
Ben de o kadar pişmanım ki 24 de evlendigime asıl özgürlük cidden baba evindeymiş şimdi ücretsiz köle gibi hisdediyorm kendimi her gün aynı rutin
(1,219 puan) tarafından
Ben bunu derken yanlış anlaşılıyorum ben 16 yaşımda evlendim 23 yaşımdayım gerçekten bekarlık sultanlık başka bişey demiyorum seviyorsun evleniyorsun ama zorlukları çok ağır

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 390 göst.
19 Aralık 2023 Aile kategorisinde Yuska (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 1,280 göst.
29 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 637 göst.
+1 oy
19 cevap 449 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

382,882 soru

11,461,460 cevap

35,049 kullanıcı

...