0 oy
571 göst.
Aile kategorisinde (209 puan) tarafından
Hanımlar eşim ufacık bir sorunda ben hakli dahi olsam kendi tirip atiyo soğuk davranıyor ben de neden böyle davranıyorsun diyorum normal halim diyo tirip işte ama şimdi de ailemin yanına geldim 15 günlüğüne ailem çok uzakta oturuyor. Dün tartıştık bugun son  görülme kapatmış aramiyo hamileyim bir de ben de beni uzmeyi geçtim çocuğunu da düşünmüyorsun diyorum siz olsaydınız eşinize ne derdiniz 

22 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Ailemle olan vaktimi guzel gecirirdim. Bazilari bayiliyor mutluluga çomak sokmaya
(209 puan) tarafından
Cidden ya
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Aramasssan arama yar zaten merhem olmassın, sen benim gönül yarama derim ailemle vakit geçiririm

0 oy
(14,032 puan) tarafından
Ya bi yürü git bir zahmet derdim eşime hiç sevmem öyle şeyleri burnundan gelsin diye yapıyor sakin aldanma 
0 oy
tarafından
Hiç sallamam ailemle vaktimi güzel güzel geçirip durum yapardım
(209 puan) tarafından
Daha da kötü olmaz mi durum
tarafından
Niye olsun amacın zaten ailenle vakit geçirmek değil mi
0 oy
(515 puan) tarafından
Aılenın yanına gıtmıssın zateb uzak ozlem duyuyosun ne ıstıyor ya neden burnundan getırıyor kendı yıyo ıcıyo gulup eglenıyo sen de onu dusunme ya ne halı varsa gorsun uzmeye hakkı yok kb sın vakka babam dan nefret ederdık arardı bıse derdı ya da gelırdı bız bı yere gıdınce burnumuzdan geırırdı 
0 oy
tarafından
Illa bi aile yanina gelince böyle yapacaklar yo nie huzurunu bozuyo sende engelle gitsin nasil olsa arayip soracak 
(209 puan) tarafından
Hahaha engellemek mi delirir
tarafından
Bırak delirsin o nie kapatiyo son görülmeyi fala
0 oy
tarafından
Amaaann sal kendi haline üstüne düştükçe temelli sapıtıyorlar küserse g.tunu kule bassın ")
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Yallah tanzanyaya derdim.Git bı tedavi ol,sonra gel konuşuruz dedim normal değil cunku
0 oy
(3,750 puan) tarafından
İstediği kadar atsın trip 

Ben aileme gelmişim onu mu düşüncem

Bırak o derdine düşsün 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Sen şu 15 gün ailen ile otur ye iç gül eğlen gidince zaten belki aylarca onun suratını göreceksin. Hiç girme whatsap a son görülmen öyle kalsın annelerden takip et onu =)  
0 oy
(570 puan) tarafından
Aman kız hiç takma ne bebeğini üz ne kendini ne aileni güzel güzel vakit geçir aramıyosa aramasın sende arama ondan anlıyo bu erkekler salla dünyayı su basmış ördeğin umrundamı :D
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Amann trip atan erkekte hiç çekilmez yaa
0 oy
(401 puan) tarafından
Valla hic takma onu benim eşimde ayni seninki gibi halasni kiz kardesjni gezdiri banada isim var dedimsti ogrendigimde sana kimi götürsem götürm dedi bu sefer birak ilk adimi kendisi atsın zaten ailen sana uzakmis niye bunlari düşünüp 15 günüü mahedeceksin annenle babanla vakit geçirmeye bak 
0 oy
(325 puan) tarafından
Yazmazdım beni takmıyorsa bende ailemle keyfimi keyif ederdim ona inat... 
0 oy
(492 puan) tarafından
Aramazsa aramazsin uğraşamam tribiyle ailemle vecirirdim 
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Tribini geldigimde atarsin simdi hic cekemeyecegim cnku derim.keyfine bak.arama.brak o dusunup arasin canm.
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Hiç umrumda olmaz vallh dusk yaptm ailemin yanında 45gun kaldm oda  evde tek kaldi 
0 oy
(389 puan) tarafından
Benimde ailem uzakta 1 aylığına esim beni kendi gönderdi hamileydim diye gönderdi canim sikilmazsin diye ama o bir ayi zehir etti bana taki dönene kadar
(209 puan) tarafından
Şu an aynı vallahi ya kemdi gönderdi şimdi de gel de diyemiyo zehir etti
0 oy
(424 puan) tarafından
Ailenle gul oyna wp durumu  at kudursun hic acimiycan anacim esim arar acmam bile niye acmion der senin yanindaykende gunduzleri ailemle konusup aksama sana ayiriyorum simdide kendi aileme der kapatirim zirt pirt arayip durma derim kapatirim yuzune iste o kadar
0 oy
tarafından
Acaba senin ufacık sorun olarak gördüğün şeyler onun için büyük olabilir mi .çünkü bazen bende biseyler için kavga çıkardığımda eşim uafcik şeyleri mesele yapma diyor halbuki benim için önemli 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 361 göst.
19 Aralık 2023 Aile kategorisinde Yuska (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 1,250 göst.
29 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 629 göst.
+1 oy
19 cevap 440 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Zamanve& (1,170 puan) tarafından soruldu

379,957 soru

11,374,212 cevap

34,857 kullanıcı

...