0 oy
344 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Annemle konusuyorum annem bebeğimi görecek . Kaynanam elimden çekti aldı.anne nereye oynayacam  dur annemle konuşacaktik dedim.  Gitti beş dakika sonra gittim aldım annem görsün diye oynayacam uykum kaçtı dedim uykusu var. Daha gitti geldi bir geldi baktı bir geldi elbiseyi getirdi bir geldi su verecem bende anne ben kotumuyum üç keredir gidip geliyorsun ben çocuğumun düşmanı miyim dedim senin ki sana iyilik yaramıyor bilmem ne bilmem ne?
notu ile kapatıldı: Başlık seçiminizi kurallar uygun yapiniz

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kıskandı galibaa
tarafından
Haksız mıyım
tarafından
Haklisin ya sonucta çocuk senin istediğine gosterirsin
-Reklam-
0 oy
tarafından

Sinir oluyorum böylelerine 

tarafından
Haksız mıyım
tarafından
Haklısın. Hemde sonuna kadar
0 oy
tarafından
Kıskanç demekki
tarafından
Haksız mıyım
tarafından
Değilsin

Ayyy bu haksizmiyim deyince bi video vardı kucuk cocuk kilolu diyo ya haksiz miyim o aklima geldii:)
0 oy
tarafından
Kıskanclıklarından geberselerde kurtulsak bu kaynanalardan
(806 puan) tarafından
Ahahahahaha ya koptum yorumuna ama kesinlikle katılıyorum sana canım bıktım bende ve benimki de bizle konuşmuyor şuan da annem bende kalıyor diye :))) :)))
tarafından
Aynen
tarafından
Benim annemde uzakta yazın yanıma gelince rahat bırakmıyo sürekli bana geliyo cagırmasamda arsız kıskanclıgından
(806 puan) tarafından
Kendileri ana da bizimkiler değilmi ne bu kıskançlık anlamıyorum ya sedef. Bizimki beş aydır küsmüş oğlum beş aylık onu bile görmedi sadece doğduğu günden birgün sonra gördü. Şuan da eşim de artık konusmuyor onunla bu yüzden
0 oy
(2,259 puan) tarafından
Haksız değilsin 
0 oy
(780 puan) tarafından
Tövbe estağfirullah sanki senin annen yiyecek çocuğu Hey Allahım kaynanan resmen kıskanmış takma boş ver inadına sen ara anneni anneannesi seni özledi bebesim bi anneanneye öpücük at yavrum de bunuda kaynanan duysun catlasın:)))) dene bunu bence 
tarafından
Ölse aglamam
0 oy
tarafından
Karsina gecer onun annesi benim sen deulsin bunun farkima var derdim yani 
tarafından
Diyorum da anlamıyor
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Bence kaynanan kendine gelsin bi iyi daha kafayı yediler iyice senin çocuğun sonuçta kimseye bu kadar karışmasına izin verme...
0 oy
(119,086 puan) tarafından
Herkez kiskanc demiste bence gicik
0 oy
tarafından
Kyananm görüntülü araraim annen naoiyor onu da ekle der eklerim ikisinede gösteririm saçmalamış kyannanan
0 oy
tarafından
Gıcık bencil patavasız kıskanç 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 245 göst.
28 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 273 göst.
13 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 385 göst.