0 oy
582 göst.
Aile kategorisinde (565 puan) tarafından
Eşim dün aksam arkadaslarinin hobi bahcesi var oraya gidicem mangal falan yapicaz dedi dedim bak gitme ortalikta virus var (bu arada bi beş yaşında bide 3.5aylik bebegim var) bir sey olur dedim yok dedi bisiy olmaz merak etme tamam dedim neyse gitti. Bugunde bir ogrendikki arkadaslarindan birinde virus cikmis. Bizimkide dolayisiyla temasli oluyo. Gece gec geldi zaten cocuklarim uyuyodu sonra sabah ise gitti geldi kucuk çocuğum gene uyuyodu opmedi falan ama kizimi optu şapır şupur sonra bi telefon geldi boyle boyle diye. Gitti test verdi geldi. Hele diyin ben bu adama ne yapam? Ya pozitif cikarsa ya kizimada bulastiysa. Allah'im korusun ya. Kizlae dua edinde negatif çıksın :((

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bu umursamazlik yüzünden bitmiyor virüsler çok haklısın canim inşallah negatif cikar
(565 puan) tarafından
Aynen oyle ya ben bebegimin kontrolu haric evden disari çıkmıyorum kimseyi eve kabul etmiyorum benim adamin bu umursamamazligi benj mahvedicek insallah canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hemen testte çıkmaz ki bı kaç gün sonra belli eder kendini
(565 puan) tarafından
Bende oyle düşünüyorum gene 14gun cikma disari belki sonradan da pozitif olabilir diye
tarafından
Zaten temaslı diye söylediyse 14gun çıkamaz diye biliyorum
(565 puan) tarafından
Ayy insallah oyledir yoksa bu durmaz anam cikar disariya
tarafından
Hayat eve sığar dan bakın temaslı yazıyor söylediyse pozitif çıkan
(565 puan) tarafından
Tesekkur ederim canim soylemis pozitif cikan oyle test yapmislar zaten bakiyim ben bi
0 oy
(393 puan) tarafından
Canm eşinde olsa bile hemen cikmazki bu vrus 10ngunde anca pozitif belli olur 
(565 puan) tarafından
Bende dedim yine sonradan pozitif olabilr diye insallah olmaz ya :(
0 oy
(184 puan) tarafından
Senin bişey yapmana gerek yok onun aklı başına gelir
(565 puan) tarafından
Onun akli basina gelene kadarrrr yilaar gececek. Bide diyor test cok zordu diye. Iyi b.o.k yedin gittinde dedim
0 oy
(703 puan) tarafından
Tavayla vur kafasına kafasına.. inşallah bişey cikmaz
(565 puan) tarafından
Aklima gelen başıma geldi yani. Insallah canim
0 oy
tarafından
Amin canım inşallah yoktur 

Kız ne yapsın o da bunslmıştır 
(565 puan) tarafından
Ee ben napiyim canim bebegimin kontrolunden haric hic disari cikmiyorum pandemi basladi baslayali iki cocukla oyle evdeyim duramadı evde
tarafından
Bende öyleyim canım ama erkekler sıkıya gelemiyor
(565 puan) tarafından
Kendini düşünüyorsa bile cocuklari düşünmek zorunda. Gerci kendide korktu da bir daha gitmem asla diyor
tarafından
Benim eşim işten eve evden işe gitti yine oldu yani olacağı varsa oluyor
(565 puan) tarafından
Evet olacagi varsa her türlü oluyor. Ama olacagi varsa diyerektende kendimiz bile bile kalabalik ortama girmemeliyiz bence :)
0 oy
(570 puan) tarafından
Ah ah inşallah birşey olmaz kuzum rabbim korusun meleğini 
(565 puan) tarafından
Amin insallah canim
0 oy
(782 puan) tarafından
Kız inşallah bişey yoktur yaa kıyamam smdi ne kadar tedirginsin :( bende eşime bazı şeyler için çok yalvarıyorum bazen yok olmaz bişey diyip gecistiriyor ödüm kopuyor 
(565 puan) tarafından
Iste hep boyle oluyo aklima gelen başıma geliyo ama soz dinletemiyorum olanda gene bize oluyo düşün dur artık
(782 puan) tarafından
Merak ederim ben smdi. Sonuçlar ne zaman cikacak
(565 puan) tarafından
Yarin ariyacaklarmis canim. Gene post acarim haber veririm
(782 puan) tarafından
Tmm canım iyi haberlerini bekliyorum
(565 puan) tarafından
Insallah iyi haberlerle gelirim canim :( tesekkir ederim cevabin icinde
0 oy
tarafından
Temaslı olduğu için sonuç çıkana kadar karantina altına girmesi lazım inşallah yoktur ama varsa yayiyor şuan 
(565 puan) tarafından
Sonuç yarin cikiyomus galiba aricaklarmis. Sonuc negatif olsa bile cikma diyorum bende 14gun belki sonradan pozitif olur diye
tarafından
Normalde karantinaya alıyorlar zaten bizi almışlardı ama
(565 puan) tarafından
Bakalim aricaklarmis yarin ne diyecekler
0 oy
(10,146 puan) tarafından
Dün görüştüyse bugün zaten pozitif çıkamaz canım kuluçka süresi en az 3 gün. 
(565 puan) tarafından
O zaman benim dedigim dogru negatif olsa bile cikma 14gun disariya dedim
(10,146 puan) tarafından
Arkadaşı adını verdiyse zaten 14 gün karantina canım
(565 puan) tarafından
Iyi o zaman cikmaz hic bir yere
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Korkutmak istemem ama negatif ciksada guvenmeyin cogu yakinlariminki negatif cikti ama covid gecirdikleri sonradan kanda belli oldi
(565 puan) tarafından
Evet bende diyorum negatif ciksa bile genede 14gun cikma belki sonradan pozitif olur diye
(6,978 puan) tarafından
Aynen insaAllah bisey yoktur, ama kimseye laf anlatamiyiruz hala bisey olmaz kafasindalar. Bundan sonra kusen kussun bana kimseyle görüşmüyorum
(565 puan) tarafından
Benee hastane disinda hic bir yere gitmiyorum kimseyide eve kabul etmiyorum çocuk var diye ama gelde laf anlat iste
(6,978 puan) tarafından
Yok yok covid geçirdim, gorusmeyecem kimseyle dedigim icin dusman kesildiler. Hayirlisi
(565 puan) tarafından
Valla banada oyle oldular ama umrumda değil gerçi umrumda olmasa ne yazar başta benim koca dikkat etmiyo ki. Aynen canim hayirlisi tesekkur ederim
0 oy
(612 puan) tarafından
Korkma canım inşallah bişey olmaz açık havada bulaşma riski daha az oluyor sanki. Kızmakta haklısın, düşünmeden sizi riske atmış ama aynı evde bebeğiyle bilmeden 18 gün birlikte yattı kalktı arkadaşım. 18 gün sonra gribim geçmiyor diye test verince pozitif çıktı. Ne eşinde ne bebeğinde bişey çıkmadan atlattılar çok şükür. Çok dua edelim. İnşallah bişey olmaz. 
(565 puan) tarafından
Sagol canim inşallah
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Canim korkma ben ve kizimada bulasti cok cabuk atlattik insallah yoktur sizde
(565 puan) tarafından
Insallah canim kendim degilde cocuk olunca korkuyorum ya ister istemez

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 833 göst.
0 oy
6 cevap 562 göst.
6 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Tvbmo (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 435 göst.
26 Aralık 2021 Aile kategorisinde Kbrpymylmz (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 469 göst.
28 Aralık 2021 Diğer kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu

377,077 soru

11,284,440 cevap

34,686 kullanıcı

...