0 oy
1,468 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kizlar kucukken ben bizim yan evin caminin altinda kullanilmis prezervatif bulup balon diye sisirirdim bir gun amcam gorunce tum mahallenin maskarasi olmustum hala unutmam cok igrencti :D

48 Cevaplar

0 oy
(1,505 puan) tarafından

Valla seninkinden sonra ben koptummmm :Dsuan dişlerini sıkıyorum eşim uyuyor çok yorgundu elinin tersindeyim korkudan kıskıskıskıs liyorum 

tarafından
Aman terse gelme canm  :D
-Reklam-
0 oy
(612 puan) tarafından
Kendi iğrençliği temiz kaldı, yazmıyorum. :D
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Ögggg kusucammm kiz sen cocukmussun hadi onlar niye ortaliga atiyolarmis cöp kovasi mi yokmus
tarafından
Adamlarda ayri fantazi varmis birde akrabalar degisikler valla olan bana oldu :)
(1,297 puan) tarafından
Ayyyy bebelerini yuttun he:D
tarafından
Yaaa mihdemdeleerrr :)
0 oy
(2,075 puan) tarafından

Seninkide iğrenç ama kendimi kini hatirlayinca çok da iğrenç gelmedi. Kapının girisine bişey dökülmüş bende ondsn bı kaç dakika önce kola içtm salonda. Annem kızdı ne döktn buraya diye yerde böyle sarımsı bişey. Anne diyorum dökmedm nerdrn gelicek.bu diyo. Elimi sürüp tadına baktm kola da değil. Aman dedm. Ertesi gün kapı açık kalınca gördük meğer bı kedi mesken edinmiş orayı bulunca işeyip kaciyomus :ermm:

tarafından
Offff anam o neydiii :)) igrec gercekten spermden sonra sidik icende cikti :)
(2,075 puan) tarafından
Öyle parmağımın ucunu degdirip baktiydim tadına :( ne bileyim canim
0 oy
tarafından
Evde gecenin bir yarısı tuvallet tıkanınca poşete tuvaletimi yapıp atmam yanı en igrenci bu çünkü dün yaşadım utanıyorum yaa
tarafından
Nereye attin :)
tarafından
Çöpe ya iğreniyorum kendimden ama yaopmasaydimda patliycaktim
0 oy
(884 puan) tarafından
7 yaşındayken annemlerle teravihe gittik çok sıkışıktim annemde namaz kılıyordu :D caminin halisina isedim cikista sirtlayip halıyı bizim bahçede yikamisti annemler .d.d d 
tarafından
Evet ya onu baya cocuk yapiyo tervih cok uzun oldugu icin :) en azindan gormusler
(884 puan) tarafından
Çıkışta halıyla çıkınca herkes bize bakıyordu en komik tarafı o işte .d.d.d.d
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Ayy seninki çok komikmiş bn tek hatırladığım sümüğümü yemiştim o ay çok iğrençmişim
tarafından
Sümugunu yiyen akilli olurmus oyle diyerek bizim mahallede bir cocuk yerdi :)
(3,167 puan) tarafından
Ya benim heralde tadı hoşuma gidiyordu yerdim
tarafından
Benimde aglarken arada agzima girerdi tuzlumsu bir tat ;)
(4,275 puan) tarafından
O tuzlumsu olan bizim göz yaşımızın tadı sümügün degil:))
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Ahahahaha postun hakkini vermissin cidden igrenc ;)))
tarafından
Demi arada hatirliyorum esime anlatiyorum benden tiksiniyo :)
(4,152 puan) tarafından
;))) al.bnden de bi igrenclik gelsin sana bebegim agzima kustu gulerken onu yuttum ahahaha bide ustune bir bardak su ictim.
0 oy
tarafından
Çok küçüktüm babam su istedi bende bardağa kattım neden yaptım bilmiyorum ama içine tukurdum ve götürdüm .sonra bir gün babam su istedi ve arkamdan tukurmeden getir dedi :D gordumu nasıl anladı hala bilmem neden yaptım onu da bilmem :D beş yaşında filandim 
tarafından
Bu çok güzelmiş ya :D senin masumluguna ayrı güldüm babanın hoşgörüsüne ayrı:)))
tarafından
Baban da babaymis ama :)
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Oyyy itiraf ediyorum ama dalga geçmeyin 

Küçükken yere yapışan sakızı alıp çiğnemiş tim hemde yerden kazıya kazıya çıkarttım 

Neden yaptım onuda bilmiyorum 

Küçükken hiç durumumuz yoktu öyle ıvır zıvır alacak para nerde hak getire muhtemelen o yüzden yyaptim

Cignerken taş karda geliyordu ağzıma oyyy midem bulandı nee gece gece
(12,490 puan) tarafından
Yeminle aynısını yaptım çocukken defalarca bide toprak kazıyorduk içinden 1.2 kere sakız çıkmıştı yıkayıp çiğnemilştim

Ya bir sakızı 1 hafta çiğneme me ne demeli cidden iğrenç böööğğğ
tarafından
Yere sakiz atmanin zariri :) ama gercekten igrenc
0 oy
(747 puan) tarafından

Ayy kız kuscamm o ne öyle :'(Ben küçükken annem beni çok severmiş seni yerim şuranı buranı yerim diye.Tuvalete gitmişim çıktığımda işaret parmağıma büyük abdestimi alıp anneme herşeyimi yemek istiyorsun al ye demişim:ninja: Utandım

tarafından
Iyyyy benin ki yapsa ayni seyi tepkim ne olurdu bilemedim :)
(747 puan) tarafından
Haha bende bilemedim :D
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Küçükken tuvaletten korkardım deliğinden o yüzden dışarıda üzerime işerdim kuruyana kadar dışarıda beklerdim sonra eve giderdim, evdeykende halıların altına işerdim en sonunda annem çakmağı alıp şeyimi yakacam diye arkamdan koştu çok az değdirdi :-) o günden sonra yapmadım annem çok haklıymış ben olsam daha beterini yapardım herhalde 
(12,993 puan) tarafından
Şeyini yakacam ahahhaha çok komik :)))
(2,972 puan) tarafından
Valla çakmağı çaktı :-) ne yapsın kadın haklı :-)
tarafından
Vallahi buna kahkaha attım şeyini yakacam ha ☺️☺️☺️
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Şükur öle biseyim olmadı ama seninkine midem kalktı bovvg:sick:

0 oy
tarafından
Valla benim aklıma gelmedi 

Ama 3 kuzenim 2 yengem amcam aynı sigarayi ortak icerlerdi birer nefes midem bulanirdi ogggkk 
tarafından
O artik dogal canm hala yapanlar var :)
0 oy
(325 puan) tarafından

İğrenç bir şey yapmadım okumak için burdayım hahahah:D

0 oy
tarafından
Benim yaptığım iğrençlik yok yada ben hatırlamıyorum 
0 oy
(450 puan) tarafından

Aslında benim yaptığım bi iğrençlik değil de başıma gelen talihsiz bi iğrençlik var 11 yaşında falandim memleketim rizedeydik komsunun çocuğunun kakası gelmişti tuvalete yetistiricektim giderken kakasını yapmıştı halıya bende bir güzel üstüne basmıştım ayağım da çıplak ıyyyy vıcık vıcık olmuştu ayağım çığlık attım anneme :D

tarafından
Uff valla migdem kalkti :(
0 oy
(763 puan) tarafından
Küçükken arkadaşımla pis bardakları bulup içine çamur koyup içerdik :)) 
tarafından
Tovbe ins bobrekler iyidir :)
(763 puan) tarafından
İyidir heralde :))
0 oy
(14,030 puan) tarafından
Yorumları okumaya gelmiştim ama midem kaldirmadi sabah sabah :D
0 oy
tarafından
Köyde tuvaletimiz dışardaydı arkasında artezyen kuyusu vardı üstüne tenekeden kapak yapmışlar bizde çocuklarla oynarken üstünden geçeyim dedim ki ayağım içine girdi beügggggk
tarafından
Iyiki icine düsmemissin dua et :)
tarafından
He valla orası da var :) ama sanırım orası aşırı derin degildi. Neyse ki ev yıkıldı da kurtardık ondan ama dibinde bir incir ağacı vardı o ağacın incirlerinin tadının nereden geldiğini bayaa bi büyüdükten sonra anlamış bulunmaktayim memlekette öyle bir incir yok maalesef :D

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 1,541 göst.
0 oy
24 cevap 1,035 göst.
8 Kasım 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 333 göst.
31 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 180 göst.
5 Kasım 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Neşe26 (397 puan) tarafından soruldu