0 oy
333 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızım doğmadan önce ayda mutlaka temizlerdim ama artık yapamıyorum toz olmasının önüne nasıl geçebilirim 

10 Cevaplar

0 oy
(971 puan) tarafından

Gecemiyorum malesef sürekli siliyorum :D

tarafından
Bende canim da kızım çok huysuz günlük işimi bile yapamıyorum artik
(971 puan) tarafından
Valla bizimde oyle canim bugun evi temizleyene kadar aksam oldu cami faln acma anca öyle biraz temiz kalır
tarafından
Kalmıyor canim ya anlamıyorum çamaşırları falan katlıyorum onların tozu falan sanırım
-Reklam-
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Ayni sorun bendede var ya kapaklarini kapatmama ragmen nerden giriyor o kadar toz anlamiyorum bende bekliyim burda belki vardir bir çözümü 
tarafından
Ya demi eşim haftaya izne çıkacak hepsini indirip yıkayıp silip tekrar yerleştirecem nerden geliyor anlamiyorum
(8,081 puan) tarafından
Kıyafetlerden canım bi yolu yok malesef el mahkum silcez :D
(1,158 puan) tarafından
Keske bir yolu olsaydi yaa :D evin icinin tozu yetmiyomus gibi birde dolap içinin cikiyor
tarafından
Orası öyle canim kapitone seriyorlarmış raflara faydası olurmu acaba
0 oy
tarafından
Biraz buyusun parmak izi silmekten bıkacan:)
tarafından
Oda doğru canim da nerden geliyor anlamıyorum bi çözümü varmiki raflara kapitone falan seriyorlar ise yararmiki
0 oy
tarafından
Maalesef toz havada uçuşuyor
tarafından
Bi ben değilmişim demekki şikayetçi olan
0 oy
tarafından
A 101 de varya silikonlu yüzey temizleyici, camları   masayı siliyorum 1 hafta toz olmuyor onunla sildikten sonra durulama gerekmiyor 
tarafından
Var canim ondan ama yinede toz oluyor
0 oy
(3,769 puan) tarafından
Olmaz öyle aman aman sadece bı sürgü yerlerinde olur biraz onuda ıslak mendil ile silerim arada yada evi süpürdgmde orayida çekerim
tarafından
Ben de süpürürken tutuyorum ama indirip temizlemeden olmuyor
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Ayyy ayni dert bendede bide ici hep.siyah yildiiimmm artik 1 gun bike gitmiyo sildikten 2 saat sonra yinee uffff:ermm:

tarafından
Ay seninki daha kötü benimde beyaz eskiden kızım yoktu sürekli temizlerdim şimdi kızım olunca günlük işimi bile yapamıyorum kapitone falan seriyorlarmış ise yararmiki
(44,603 puan) tarafından
Valla komple eskisin diye dort gozle bekliyom alirsam beyaz alcam kizima gardalop aldim sirf beyaz inan 2  3 gune bi toz aliyom fazla toz tutmuyo
0 oy
tarafından
Camasirlarini kuruduktan sonra iyice çırp sonra katlayip dolabina koy. Ben oyle yapinca uzun sure tozlanmiyor. Komşularım dalga gecerler neden bu kadar kiyafet cirpiyorum diye. Ama dolap temiz kaliyor
tarafından
Kız bende yaparım kuruyan çamaşırlar i tek tek çırparım eşim kızıyor ama yinede toz
tarafından
O zaman dolabindan kaynaklaniyor. Bazi dolap turleri cok tozlanir
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Bnmde cok tozlaniyor canim bir çare bulamadim
tarafından
Anladım canim kapitone falan seriyorlarmış raflara acaba faydası olurmuki
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Yapacak bisey yok malesef hep tozlanıyor en iyisi haftada bir temizlemek
tarafından
Haftada bir malesef temizleyemiyorum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 122 göst.
2 Nisan 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Seymenn (1,043 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 171 göst.
5 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kirsehirli (597 puan) tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 1,472 göst.
21 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,541 göst.

379,528 soru

11,361,481 cevap

34,839 kullanıcı

...