0 oy
1,468 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kizlar kucukken ben bizim yan evin caminin altinda kullanilmis prezervatif bulup balon diye sisirirdim bir gun amcam gorunce tum mahallenin maskarasi olmustum hala unutmam cok igrencti :D

48 Cevaplar

0 oy
(12,513 puan) tarafından

Iyyyy daha iğencini düşünemiyorum :sick:

-Reklam-
0 oy
(65 puan) tarafından

Bizim divanın altında duran annemin hamur yoğurduğu leğen vardı. Tuvaletimizde dışardaydı. Çişim gelince geceleri ona işeyip sabah olunca dökerdim. Yıkamadan koyardım yerine. Düşünün annem o leğende bulaşık bile yıkamazdı. Hamur yoğurduğu için ama ben işerdim. Anneme anlattım geçende. Çok kızdı ve gülüştük napalım:D

tarafından
Yaaa milet sidikli ekmek mi yedi simdi ufff :(
(65 puan) tarafından
Aynen☹
(747 puan) tarafından
Kız napmışsın sennn nasıl miden aldı o ekmekleri yemeye :/
(65 puan) tarafından
Çocukluk işte. Ne bileyim. Şimdi aklıma geldikçe kendimden iğreniyom valla
0 oy
(2,350 puan) tarafından
Düşündükçe seninki kadar igrenc bsym yok Allah seni iyyyy
tarafından
Benimde migdem bulaniyo hatirladikca :)
0 oy
(826 puan) tarafından
Ben hatırlamıyorum küçükken ablam söyler hep bi keresinde kendi bokumu yenişim bırakıb gitmişler beni bende yaptıktan sonra merak edib tadına bakmışım galiba. Ablam enişteme anlatmış anlattında kendi kızı yapıyormuş görmemişler bi bakmışıar kız *** yiyo. Dedim benden konuşursan olur öylee. Bide küçükken anannemler duş alırken köy yeri tabi  çok kötü karnım ağeımışrı bende kimin kesesiyse ona yapıb atmıştım komşunun bahçesine. Seninkide baya iğrençmiş ha. Ben abimin cebinde görürden hep bakardım bu ne diye anlamazdım hep. 
tarafından
Oyyy seninki benimkinden beter b.k yemek ne :)
(826 puan) tarafından
Bide beni düşün artık. iyiki hatırlamıyorum.
0 oy
tarafından
Karnım ağrıdı gülmekten ya. Benim kardeşimde okula götürmüş orda şişirmiş öğretmen almış elinden
tarafından
Ben daaha kucuktum ama senin kadlrdes daha kotuymus :)))
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Bende kapı beklerdim aile apartmanı idi kapı acildi mi kapıyı acarım nereye gıdıyon derdim begenmedım bıyere yuzune kapadım kapıyı adım sabrı beye cıkmıstı ☺️☺️bide cim inadım sulalede keçi diye bilinirim 
tarafından
Deli dumrul gibi Allahtan para istememissin :)
(4,061 puan) tarafından
Yok para istemezdim sadece nereye gıdıyon derdim istemedim yerse yuzune kapadım ama sevcem biterse bende gelcm derdim kız ben sanayide buyudum biraz sorunlu bir kızım :)
0 oy
tarafından

İlkokuldayken yerde küçük yuvarlak çikolata görmüştüm. Ayağımla kapının arkasına ite ite götürüp bir güzel yemiştim:) seninkinden iğrenç olmasın:D

tarafından
Oo bu da guzel canm bende copten alman pastasi bulup tadina bakmistim o gun bugub daha alman pastasinu bir daha yemedim :)

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 1,541 göst.
0 oy
24 cevap 1,035 göst.
8 Kasım 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 333 göst.
31 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 180 göst.
5 Kasım 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Neşe26 (397 puan) tarafından soruldu