0 oy
460 göst.
Aile kategorisinde (179 puan) tarafından
Yukarda sorum kızlar 

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hayır aksine git yavrum der
(179 puan) tarafından
Ne güzel canım ben çok bunaldim ya
-Reklam-
0 oy
(508 puan) tarafından
Benimki yapmaz niye yapsın ki 
(508 puan) tarafından
Valla üzüldüm ya anne bide yani atsan atılmaz satsan satılmaz yani oda keşke biraz anlayışlı olsa yanında dursa seni üzmek icin değilde mutlu etmek icin yaşasa çok zor bi durum anlaşılan konsuunca da anlamak istemiyor çok fazla hayat her insanın karşısına zor insanlar çıkarıyor demk ki seninkide annen ama ama karşı değilmiş tek ablana da öyleymiş baksana dizi kıskanıyor belkide ama onlara da eşlerinizin ailesi sonuçta yani ne kadar uzak durabilirsin ki
(179 puan) tarafından
Anlamiyo bunu işte canım  ben kimsenin biseyin istemiyorum huzur mutluluk sağlık istiyorum her türlü aradayim cidden dertlesmeye çok ihtiyacım vardı çok sağol hakkını helal et dinledin beni
(508 puan) tarafından
Keske sana fikir verip bu sorunu çözümleyebilsem ama elden bisey de gelmiyor öyle şey ol u r mu estağfirullah annene so yulemeden habersiz git bence bundan sonra ve denk getirmemeye çalış
(179 puan) tarafından
Sağol canım benim
(508 puan) tarafından
Sende sağol
0 oy
(15,395 puan) tarafından
Yoo gidin kızım onların da gönlünü alın der. Gitmemizi ister 
(179 puan) tarafından
Ne güzel ya  bı benim annem mi sorunsal
(15,395 puan) tarafından
Onlar tarafından yaralandıysa üzüldüyse sizin de tavır koymanızı istiyor olabilir . Üzdüler mi annenizi?
(179 puan) tarafından
Hayır sadece kaçtım  başta sorun oldu sonra bı sorun olmadi
0 oy
tarafından
Hayır edemez ona ne ki
(179 puan) tarafından
Çok bunaldım ya kimseye bişey diyemiyorumanlatamiyorum dertlesemiyorum
tarafından
Bazen en yakının bile olsa biraz mesafe iyidir.
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Aman çok gitme Napıcan der :))
0 oy
(13,725 puan) tarafından
Aslaaaaa

Annem her zaman mutluluk duymuştur
(179 puan) tarafından
Ne güzel ben çok bunaldim
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Neden yapsın aslında teşvik eder zaten uzağa gelin geldim böyle bir derdimiz yok ama bu sefer de yanımıza gelin iş bulun diye çok baskısı var. 
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Hayir ben gitmek istemesem annem ısrarla git der surekli beni de bu bunaltıyor 
(179 puan) tarafından
Ne güzel
0 oy
(68 puan) tarafından
Sen oraya giderken annenden mi  izin alıyorsun  ne eşinin ailesi ne senin ailenin bu tür şeylere karışmasına izin verme ha zin verirsen evliliğin biter haberin olsun 
(179 puan) tarafından
Bunaldım ya hep arada kalmaktan
(68 puan) tarafından
Empati kur aynı şeyi eşin yapsa annene gidyorsun diye arada kaldım dese çok zoruna gider dimi yani annenin karışması çok saçma gitme annene de ozaman sorunca da eşimde surat yapıyor de hatasını anlasın anne de olsa yuvanı kurdun artık yetişkinsiniz
0 oy
tarafından
Hayır aksine git derdi takı hastalanmasana kadar şimdi gidemem çünkü kalabalığa çıkmam yasak
0 oy
(10,125 puan) tarafından
Ne münasebet :)
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Benimki hep saygılı ol git der bizi nasıl görüyorsan onlarada aynı o şekilde davran der ailem saolsunlar 
(179 puan) tarafından
Ne güzel canım arada kalmiyosun ben çok bunaldim
0 oy
tarafından
Saygıda sevgide kusur etme kızım sen o evin kızısın gelinisin sana düşeni yap iyi şeyleri öğren kötü şeyleri at arkana gitsin evlilik sabır işidir fedakarlık gerekir en küçük sıkıntıda olumsuz düşünme ne bana nede annene nede kimseye anlatma bugün sana iyi olan yarın Bi gün düşman olur yüzüne vurur düşük yanını kimseye gösterme. Evini bedenini temiz tut. Eşine karşı hürmetli hoşgörülü ol. Evin her an yola çıkacakmış gibi misafir gelecekmiş  gibi tertemiz olsun ocağında her zaman hazır yemeğin olsun ani misafir gelir Allah misafiri gelir elin boş çıkma evden kimseyi boş gönderme kapına geleni Hızır a.s bil. Kalp kırma.... Ve daha çoook nasihat. Hamd olsun büyük sıkıntı yaşamadık. Rabbim de yaşatmasın
(179 puan) tarafından
İnslalah canım
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Ben gitmesem git yavrum onlarında gönlü olsun diye başımın etini yer bitirir hatta buraya gelme oraya git önce der :-D ama ben hep ilk anneme giderim ;)
0 oy
tarafından
Yok kiz nie yapsin en cok zaten anama gidiyom ,:)
0 oy
(25 puan) tarafından
Benim annem değilde babam kendini parçalıyo gitmemem için evinde otur falan diyo yani :)) ama baba mecbur gidicem diyorum falan gidiyorum sonunda napim mecbur
0 oy
(3,823 puan) tarafından

Sürat çok kötü bişeydir hız yapmamakta fayda var 

:D

Karışmaz hatta gidip gitmediğimiz sorar çünkü senede 1 götürüyoruz 

0 oy
(6,120 puan) tarafından
Neden yapsın ki o da eşimin annesi sonucta 
0 oy
tarafından
Benimki eder biraz kıskançlık oluyor canım. Oraya gidiyorsunuz bize niye gelmiyorsunuz orda çok kaldınız bizde az kaldınız falan . Önce güzel konuşur sonra bir anda ona öyle yaptın sen zaten oranın kızı oldun sen burayı unuttun falan yüzüme çarpar 
(179 puan) tarafından
Çok yoruldum ya canım herkesin gönlünü yapmaya çalışmak tan kimse benim uzulmezmi takmıyor ama
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Annem gözümü oyar kaynanama git ara der =)) 

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 1,160 göst.
9 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 799 göst.
17 Şubat 2022 Aile kategorisinde Eslo (791 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 58 göst.
11 Kasım 2023 Diğer kategorisinde bglm_ftma (5,555 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 189 göst.