0 oy
402 göst.
Aile kategorisinde (568 puan) tarafından
Arkadaşlar bugün 5 gün oldu doğum yapalı ya bıktım eşimin sulalesi benim sütüm un derdine düştü sütü var mı sütü var mı zıkkım ya zaten bebeğim kuvezde sağıp yolluyorum zaten içim yanio arayıp bide ikide bir eltim ne pisirdiniz ne yiyonuz die soruo kayananam ne yapcan die bana soruo zaten kalkamiorm annemde garibim evde çorba filan yapio isbanak yapio getirio kaynanam da sürekli onlara dio anası şunu yapmış filan of zaten bebeğim orda bide bunları düşünüp duruom

13 Cevaplar

+2 oy
(3,036 puan) tarafından
Hiç kimseyi duyma hatta sağım yaparken sessiz sakin bi odaya geç bebeğini kucağına aldığını onu emzirdigini ve sasır şakır sütünün aktığını hayal et pozitif ol boşver yok desinler nazar değmez kuzum bebeğinin kıyafetlerini kokla sağım yaparken eğer orda ciplaksa bilemem tabi üzülme bebeğin gelecek bolbol vakit geçireceksiniz kimin bebeği aylarca kalmış illa çıkacak kuzum gereksiz insanları takma 
(3,036 puan) tarafından
Doktor ne zaman dus al dedi canım dus almaz isen tam olarak inmez bak en azından sıcak su buharına tut bide sıcak suyla yıka göğüslerini
(568 puan) tarafından
Üçüncü gün dedi yaptım bir defa da tekrar korkuorm
(3,036 puan) tarafından
Ben her gece yaptım okadar rahatlatıyor ve düş alıp uyuyunca anlicaksin sagdığında
(568 puan) tarafından
Canım dikislerim alınsın zaten pislikten kokuom gibi gelio sık sık yikanirim ama şimdi korkuorm bişey olacak die 10 gündür çok çektim hastanede şimdi ödüm kopuyo
(3,036 puan) tarafından
Kuru tutarsan bisey olmaz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hiiiiiiccccc düşünme valla sadece bebeğine odaklan 
(568 puan) tarafından
Nasıl sinir oluorm anlatamam gelinin sütü var he zıkkım var gel delircem
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Hiiiç sallama bak ben salladım sütüm inmedi. Uzak dur muhabbetten ne sürmüş mübarek yaa. 
(568 puan) tarafından
Sorma ya zaten uzuluom kaç gün oldu daha gelecek yani Allah'ın izniyle ama sürekli vic vic soruya ne gerek var
0 oy
(9,004 puan) tarafından
Geçmiş olsun kuzum boşver o onların dusuncesizligi
(568 puan) tarafından
Canım valla bezdum sürekli sürekli elli kere ariolar sütü var mı die
0 oy
tarafından
Böyle karşılık veremeyen insanlara çok sinir oluyorum ya kime ne senin sütünden Allah aşkına çocuk senin çocuğun beslemeyi sen daha iyi anlrsn bilirsin konuşmak için konuşmasn şu kişiler 
(568 puan) tarafından
Sinir oluyorum ama kalp kırmak istemiorm ya zaten bebek yok görmedim bile üzülüyorum sürekli de sormaya ne gerek var
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Ozlem sen kulaklarini baskalarinin söylediğine tıka duyma çünkü boş konuşmaya merakli insan sayısı çok...

Sen iyi düşün çocuğunu kucagina alacağın günü bekle 

Millete se b*k ymk düşer 
(7,654 puan) tarafından
Bir an önce toparlan herkesi defet yoksa cok basın agrir
(568 puan) tarafından
40 im çıkana kadar herkes burda malesef
(7,654 puan) tarafından
Muhtemelen yaşın küçüktür ondan dolayi
40 günde seni yerler:(
(568 puan) tarafından
33 yaşındayım ama karşılık vermek istemiyorum huyum pis nah deyip mıh demeyen biriyim
(7,654 puan) tarafından
Bazen demek gerekiyor canım malesef
0 oy
tarafından
Bebeğime yetiyor da sütüm sizin sulaleyi doyuramadım bir türlü de kes seslerini ve kulağını tika duyma kimseyi boşuna kendini üzüp hırpalama sen güçlü olmak zorundasın çünkü bebeğinin senin güçlü olmana çok ihtiyacı var unutma sen bebeğin bebeğin andın için varsınız bundan sonra 
tarafından
Birlik mı oturuyosunuz siz
(568 puan) tarafından
Bana yardımi yokki eringec zaten yine ben kalkiorm herşeye
(568 puan) tarafından
Yok canım ayrı yaşıyoruz eşim oraya götürecekti beni sobalı ev klozet filan yok yapamam dedim bide onun kavgasını etti evime geldim onlar bizde kalio
tarafından
Gitsinler o zaman ne duruyo boşu boşuna
(568 puan) tarafından
Bişey denmioki işte
0 oy
(41 puan) tarafından
Beraber mi oturuyorsunjz yoksa kaynanan dogumuna mi geldi anan yemek yapip yollarken kaynanan ne yapiyor cok mu yasli eli kolu tutmuyor mu
(568 puan) tarafından
Ayrı yasioz ama kaynanam usengec sicmaya gitmez
(41 puan) tarafından
Afedersin ama dogum yapmissin niye basina eksimeye gelmis madem oyle bahaneyle annen ona da bakiyor demi
(568 puan) tarafından
Aynen annem hepimize bakio valla
0 oy
(2,127 puan) tarafından

image

onlara bunu de:angry:
(568 puan) tarafından
Heh tam aradığım cevap
0 oy
tarafından
Allah yardım etsin sana takma  kimseyi sütü n   gelme zmillet  boyleDr   boş  konuşur.  Tez zaman da kavuwursn inşallah dua   edicem  sana  bede 7 gündür doğum yapmsm 
(568 puan) tarafından
Allah analı babalı büyütsun inşallah canım
tarafından
Sağol senin de cnm.  Üzme kendini ya başina agri grck
(568 puan) tarafından
Valla üzülmemek için dusunmemeye calisiorm
tarafından
Allah büyük.  Benim  sutum var  kaynanam kimseye deme  diyo nzr için.  Demek senin kaynanam a    chi ll
(568 puan) tarafından
Cahil mi yoksa öyle mi işine gelio bilmiorm
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Aynen ya sütün varmı ağlıyo aç bu tekrar mama ver bıktım mama verdiğime çok üzülüyorum zaten 
(568 puan) tarafından
Bizim bebek yok hastanede ben evden yolluorm
(3,282 puan) tarafından
Rabbim tez zamanda kavuştursun inşallah canım niye  hastanede
0 oy
(325 puan) tarafından
Ayyyy 'ne kadar meraklılar !!!!! Var sütüm derdi size düşmedi deseydin 
(568 puan) tarafından
Millet olarak derdimiz benim sütüm zaten dedim anca şunu ye bunh ye diolar sonra başkaları arayıp süt gelsin die çok yeme dio offf bi bunaldım
(325 puan) tarafından
Hiç takmaa cidden olan sütünüde bitirme stresle sen bol bol kuru dut ye bak çok güzel süt yapıyor :))) bebeğine bol bol şifa olsun
(568 puan) tarafından
Allah razı olsun canım inşallah sağ salim gelsinde sütüm çok çok gelir

İlgili sorular

+1 oy
13 cevap 171 göst.
13 Nisan 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Asilomm (472 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 37 göst.
20 Mart 2024 Aile kategorisinde Bizimkz12 (2,447 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 96 göst.
0 oy
4 cevap 126 göst.
23 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,780 soru

11,429,596 cevap

34,989 kullanıcı

...