0 oy
423 göst.
Diğer kategorisinde (1,946 puan) tarafından
Allah'ıma şükürler olsun sağlıklı bir evlâdım güzel davranan bir eşim ve çatısı olan bir evde yaşıyoruz ama nasıl desem mutlu değilim kızlar ya gün içinde çok ruh halim değişiyor önceden yasan olaylar aklıma geliyor birden kafam gidiyor normale dönmem uzun sürüyor eşim bu yüzden kızıyor bana yüzün gülmüyor diye ama bir yandan da kaynanamla yaşıyoruz ve eşimle dertlesemiuorim peki siz nasıl pozitif kalmayı başarıyorsunuz

22 Cevaplar

+3 oy
(8,081 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Geçmişe bakarak bugününü harcıyorsun insanoğlunun  en büyük hatası bence, ölümlü dünya.
-Reklam-
+4 oy
(25,224 puan) tarafından

:D:D:D:D:D:DBöyle :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Kız bidaha mı gelcez dünyaya boşver takma kafana 

(12,513 puan) tarafından
Ahahaha manyak :)
+3 oy
tarafından
Valla yaptığım yemek güzel olursa mutlu oluyorum oğlum neşeli olup gulerse falan mutlu olurum çay demleyip balkona çıkıp bı sigara yakınca mutlu olurum.markete gidip mutfak alışverişi dahi yapsam mutlu olurum :) 
+2 oy
(1,219 puan) tarafından
Sana bir tavsiye gülmek herzaman güzel cevaptır insanlar sen mutsuz ol diye elinden geleni yapar ama sen tersini yap hep gül on dakika sonra kafandan sil ki onlar senin mutluluğuna mutsuz olsun benden sana tavsiye içinde volkan bile patlasa dişina belli etme içinde yasa 
0 oy
tarafından
Tmm kendi sorunun cevabı yazdıklarında kaynanla yaşaman
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Basaramiyoruz:))

Her halimize şükür kuzum modum dusunce daha kötüleri düşünür şükrederim ve çikolata yerimm:))
(1,946 puan) tarafından
Çikolata yiye yiye patlicaz valla:)
0 oy
tarafından
Rabbimi zikrederek huzur buluyorum gün için de estağfurullah elhamdülillah kelimeleri dilimden düşmez ve kalbime ferahlık gelir
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Yani bende olamıyom poZitif olmaya çalışıyorum basaramiyorum
0 oy
tarafından
Evlilik bazen göz yummak bazen susmak iletişim, fedakarlık gerektirir. 

herşeye kulp bulup konuşma geçmişi öne vurmak herzmn evliliği zedeler eşin o herşeyi onunla konuş beni o anlamazsa kim anlayacak :) 
0 oy
(879 puan) tarafından
Valla benimde var arada öyle şeylerim hiç olmadık şeyi kafaya takip mutsuz oluyorum eşimle en çokta burdan tartışıyoruz yüzün gülsün takma diye diyerek ama sağolsun eşim beni mutlu ediyor yüzümü güldürüyor
0 oy
(2,257 puan) tarafından
Insan herzman pozitif olmayabiliyor ama elimden geldikçe umursamamaya çalışıyorum arkamdan konuşanları duymamazlıktan geliyorum esimle ccgum la gzl vakit gecirmeye çalışıyorum böyle işte 
0 oy
tarafından
Antidepresanlar sağ olsun bi iciyorsun pambık oluyosun "D hahahah senin kafa sonra kimsede yok bide çikolata zaten çikolata da olmasa çekilmez dünyanın kahrı 
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Geçmişi orada bırakıyorum anı yaşıyorum her sorunun hal olucağını ve eşim oğlum olduğu için rabbimden başka kimseye mıhtaç olmadığım için şükredip mutlu oluyorum 
0 oy
(119,331 puan) tarafından
yuzumde sahte bi gulumseme var ama ic sesim susmuyo
0 oy
tarafından
Kendine ait evde olman sana özgürlük verir 

Kaynananla yaşaman seni bunaltır ister istemez

İyi insan da olsa kötü insan da olsa insan ruhundaki birikimler ileride daraltıyor işte

Yaşamadım birlik hayatı ama yakınen biliyorum
0 oy
(36 puan) tarafından
Zaman zaman hepimiz cileden cikiyoruzdur sonra reset atip devam ediyoruzdur kadiniz dogamizda var :D
0 oy
(660 puan) tarafından
Mutlu olmasanda mutlu gibi davran bir süre sonra gerçekten mutlu hissedeceksin kendini bir kitapta okumuştum gerçekten işe yarıyor 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Kiz bende öyleyim bu ara hemen mutsuzlasiyom kendi kendime bi hallere giriyom
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Basaramiyom esimden yana deil ama bu ara hem mutsuz hem yorgun hem yilginim
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Bakıyorum şöyle bi şükredecek o kadar çok şey varki şükrediyorum sonra açıyorum bi müzik tutuyorum çocukları oynaaaa:))) 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 187 göst.
14 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sedeff (223 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 164 göst.
12 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sirvan00 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 834 göst.
0 oy
2 cevap 85 göst.

379,910 soru

11,372,809 cevap

34,855 kullanıcı

...