0 oy
379 göst.
Diğer kategorisinde (689 puan) tarafından
Ben hic sevmezdim niye bilmiyorjm.ama o kadin yuzunden okuldan nefret ederdim gitmek istemezdim zorla yollarlardi ya siz gece gece maksat muhabbet

42 Cevaplar

0 oy
(774 puan) tarafından
Çok severim nikah şahidim bile.oydu
-Reklam-
0 oy
(916 puan) tarafından
Çok severim nikahima bile geldi hala da görüşürüz
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Çok severim halen numarası vardir yazarım hal hatır sorarım ☺
0 oy
(3,276 puan) tarafından

Evet çok severdim oda beni çok severdi bana hep zeytin gözlüm derdi diğer öğretmenlere de öyle demiş bir kaç öğretmen beni çevirip gözlerime bakardı irdiydi gözlerim hatta bazen birebirlerimize gider gelirdik öğretmenimle ailecek yani çocukken :D o kadar iyi bir öğretmendi ki bir gün bizlere hayatınız ne demişti yapılacak olan hayalleri gerçekleştirmişti bir arkadaşımız bmwyle gezmek demişti öğretmenimiz ve eşi arabalarında o çocuğu gezdirmisti :)

0 oy
(12,861 puan) tarafından
Her dönem değişti hiç birini hatırlamıyorum :)
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Ben çok severdim o da beni çok severdi allah razı olsun ondan 
0 oy
(570 puan) tarafından

Çokk severdim şimdi bi yerde görsem koşa koşa gider yine soru sorardım ona adını bile unutmadım iyiki öyle bir ögretmenden öğredim okuma yazmayı :)

0 oy
(7,972 puan) tarafından
1. Sinif ögretmenimi hiç sevmezdim çok kötüydü matemeatikten soğuttu beni çarpim tablosunu zorla ezberlettirdi ögrenene kadar canim çıktı
0 oy
tarafından
Hayır hiç sevmezdim canı cehenneme hep ellerime ağaçla vurup döverdi hiç unutmam pislik karı şimdiki aklım olsa bu hakkı sana kim veriyor diye sorardım.....
0 oy
tarafından

Evet. 

Hatta beni ogluna istemeye gelmiştiler annesi ablasi falan, babam vermemişti gerçi kucuktum 18dim daha :angel:

0 oy
(5,938 puan) tarafından
Ilk okul 1 ve 2 öğretmenim öğretmenim cok severdim harika bir öğretmendi.ama 3. .sınıfta Gülbahar diye asabi sinirli bir ogretmen vardi imza topladi annelerimiz başka öğretmen geldi .berbat birseydi aklıma geldi gene 
0 oy
(15,304 puan) tarafından
Severdim.          
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Kadere bak ki soyisimlerimiz  bile aynı gudubet kadın merinos hiç sevmezdim daha doğrusu ben değil kimse sevmezdi çok sempatik bi yüzü vardı cicili bicili bişeydi ama öğretmen demeye bin şahit lazımdı keşke süsüne püsüne verdiği önemi biraz mesleğine verseydi en azından şuan arkasından kimse sövmezdi:D 

0 oy
(1,523 puan) tarafından
Evet severdim Allah razı olsun öğretmenime ❤️
0 oy
(1,630 puan) tarafından
39 yaşındayım,hala ana okulu öğretmenim ile bile görüşüyorum, ilk okul öğretmenim yaşamıyor maalesef, orta okul lise üniversite hepsiyle görüşürüm, öğretmenleri çok severim ben. 
0 oy
tarafından
Aynı senin hesap ilkokul öğretmenim yüzünden okuldan soğudum nefret ederdim hala aklıma geldikçe dahada nefret ediyorum adam bildiğin bizi dövüyordu yüzümüze tokati geçiriyor ellerimize cetvelle sap sap geçirirdi meymenetsiz çok korkuturdu bizi annem babamda gözü açık degillerdi o zamanlar bisey dmeezlerdi 
0 oy
(12,264 puan) tarafından
İkinci sınıfa kadar Sema öğretmen vardı hergun döverek yolar di beni eve 

Ödev yapmadım diye yapıyordum ama yanlış yapıyordum anam okuma yazma bilmezdi babam da yardım etmezdi 

3 sınıfta Hamide öğretmen geldi bir kere bile vurmadı bana 

Çok seviyordum 3 oğluma hamileyken bile görüştüm çok severdi beni 

Uzun zamandır gorusmuyorum 

Allah' ondan razı olsun burdan ona SLM olsun canım öğretmenim ❣️❤️❤️❤️❤️
0 oy
(313 puan) tarafından
Çok severdim hala görüşürüz hayatıma çok şey kattı 
0 oy
(9,001 puan) tarafından
Yaa severdim o günleri özledim ♡♡
0 oy
(1,091 puan) tarafından
20 sene oldu..

Biz onun ilk öğrencileriydik. O da bizim ilk öğretmenimizdi.. Hala görüşüyoruz. Düğünlerimize katılır doğumlarımıza gelir. Sık sık görüşürüz.. Bu hayattaki en büyük sanşım iyi bir öğretmene denk gelmek oldu. Ahlak eğitiminden tut herşeye kadar en ince ayrıntısına kadar anlatıyordu biz küçükken.. Ne öğrendiysem onun sayesinde.. Allah başımızdan eksik etmesin Selma öğretmenimizi..

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 235 göst.
9 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 51 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Birmucizeolsunn (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 23 göst.
0 oy
11 cevap 301 göst.
24 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,068 puan) tarafından soruldu