0 oy
232 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Nisanliyken esime surekli sen evlenince beni unutcn her seyin o kiz olmus falan diyordu oysa oyle bir sey yoktu bende annesini cok severdim esimede her zaman annen cok iyi derdim ama nisanliyken bunu duydm arkamdan surekli esime beni unutcksn biliyorum bu tarz konusmalar yapinca duydgmda cok sogudum kaynanamdan simdi evliyiz gordu oglunun ona ne kadar iyi oldugunu ama ben unutamyorum icinde kotuluk oldugunu dusunyorum bir turlu sevemiyorum onu artk sizce hakszmym

9 Cevaplar

0 oy
(2,688 puan) tarafından
Geçmiş geçmiş kaldı insanlar bazen cahillik yapıp sora telafi ediyorsa çok büyük şeyler yapilmamişsa bence kin tutmaya ara bozmaya değmez. Önemli olan sana şuan nasıl yaklaşıyor. Büyüklerde bazen ilklerde çok cahilce davranabiliyor bazen hayatı yaşayarak ogreniyorlar aşırı sevmesende önyargılı olma bence.
tarafından
Mesela nisanliyken esim ailemle yakn annemle fotograf cekmisti onu gormus diye cok kizmisti esimde beni uyarmsti annem gormesin senin ailenle olan fotograflari sonra sorun cikaryor demisti ne bileyim sizce bu kotu niyet degil mi
(2,688 puan) tarafından
Şuan nasıl kıskançlığı devam ediyorsa tabiki kimsenin hoşuna gitmez sevmek öyle hesapla kitabla olmuyor pek eşinde çok hata var ama böyle herşeyi sana söylerse soguman normal o niye söylüyor ki annem kızar filan diye ne gerek var
Kendisi sana hoşgörülü ise bunu dile getirmesine gerek yok sonuçta eşinde bana aynı dusunuyor gibi geliyor.
tarafından
Yok esim o dusuncede degil fotograf paylasnca goruyor diye soyledi paylasma gormesin sorun cikaryor dedi
(2,688 puan) tarafından
İşte bunu demesi saçma canm en fazla ne sorunu olabilir cekingen niye olsun ki eşin niye korkuyor
Annesine karşı gelmek istemediği için büyük ihtimal bana karışamaz esim ailemi istediğim gibi paylaşırım.
-Reklam-
0 oy
(799 puan) tarafından
Bazı kadınlar ciddi böyle korkular yaşar ..hele  yaşlanınca çoksa artar.çok Normal o kadının psikolojisi 

Unutulmak 

Sorulmamak 

Vs kaldıramaz çok alıngan olablir vs 

Senin ile ilgili deyıl kaynananın yıllar içinde yaşadığı sonucunda bu kadar hasaslaşması
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Bu kaynanalar neyin kafasini yaşiyo ben bir turlu cozemiyorum valla cok dayanamiyosan evlendirme arkadas vitrine bagla dursun orda bir anne evladinin mutluluguyla mutlu olur o iyiyse annede iyidir sen tek iyi ol mutlu ol demeli (ama tabiii evlenipte anasini unutanlar istisna hadi bakmasa aramasa sormasada oyle isyan etsen gene anlarim ) el kizi gibi gormeselerde oda bi anne evladi deyip bagrina bassa böyle dusunmezler (kiskanclikkk da var sankim)
tarafından
Yani iste bende anlamadm ki daha nisanlydk evlenmeden hep bunu soylerdi neyse onuda gectim de nisanliyken esim annemle fotograf cekerdi ailemi sever yaknlar ona dayanamazdi esim beni uyarmsti ailenle fotograflarmizi atma annem sorun cikariyor demisti sizce bu kotu niyet degil mi ya
(2,687 puan) tarafından
Kiskanclik fesatlik baska ne olsun
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Ben kaynanamı cok severdım yanı anlatsam yaptıklarını herkeste der sevılmıyecek biri dgl dıye halada öyle. Ama bır hatta yaptı evliliğimin başında ve 6 yıldır içimden gelerek hiç birsey yapmadım ona hiç bir zmn içim ısınmadı beni başında tasısa bıle artık sevecegımı sanmıyorum
tarafından
Insan kirilinca hicbir sey eskisi gibi olmuyor
(11,217 puan) tarafından
Aynn bide ben hiç unutmiyan bir ınsanım bnde 1 yanlış bütün dogruları götürür
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Su an sorun yoksa size karşı uzatmaya gerek yok bence 
0 oy
tarafından
Ya benim kayinvalidem de birsey olsa oğlu ona kızsa falan en çok seni seviyor. En çok sana sevgisi var bizi hiç sevmiyor tarzı cümleler kurar. Bir gün dedim anne sen niye hep böyle diyorsun oğlunun beni sevmesi tuhaf mı? O beni seviyor diye mutsuz mu oluyorsun dedim. Yok kızım tabiki mutlu oluyorum niye.olmayim dedi ama bana pek inandırıcı gelmedi. Açıkçası takmıyorum da artık. Şimdi de doğmamış çocuğum için fikirlerde bulunuyor cinsiyeti erkek. Söyle yapacagm böyle yapacağım böyle sevecek beni. Yani biraz böyle oluyor sanırım erkek anneleri. Onları anlamak zor. O yüzden üzülme. Takma.
tarafından
Esim benim annemle yakin olsa ona bile kiziyor diyor bak nasl yaknsn bak nasl konusuyorsun onlarla nasl fotograf cekmissin surekli boyle oysa esim annesini cok sever yani esim bana dedi senin ailenle cektigmz fotograflari atma annem gormesin sorun cikaryor bu kotu niyet degil mi
tarafından
Kıskanıyordur kuzum oğlunu klasik tripler  işte en çok beni sevsin isterler..
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Size kötü bişey dememiş ki belki de oğluna duygu sömürüsü yapmıştır bu kendi aralarında bişey sizle ilgisi olduğunu düşünmüyorum ben takmazdim
tarafından
Nisanliyken boyle yapmasi bana tuhaf geldi daha evlenmeden birde esim benim annemle fotograf cekse ailemle yakn olsa hemen diyor bak onlarla nasl yakinsin bak nasl fotograf cekmissin hep boyle seylee soyluyor esimde sizin aileyle cektgm fotograflari atma annem gormesin sorun cikaryor dedi sizce bu ne demek kotu niyet degil mi
(1,210 puan) tarafından
Biraz kıskanç sanırım oğluna duygu sömürüsü yapıyor sizin uzerinizden
0 oy
(2,555 puan) tarafından
Bende kizlarima diyorum minicikler ama unutmayin diye ne sartlarla buyuyolar ne zorluklarla buyuyolar her aninda anneleri var sonucta bence sana karsi bi kotulugu olmamis buna takilman cok sacma bence tabikide annelerini unutmasinlar anneyi bile unutan neleri unutmaz ki
tarafından
Nisanliyken daha evlenmeden boype dusunmesi uzmustu beni birde benim annemle esim fotograf cekse yakin olsalar benim ailemle kiziyor diyor bak onlarla nasl yakinsn bak annesiyle fotograf cekmissin esime kiziyor bu sizce ne demek oluyor
0 oy
(161 puan) tarafından
Aynısını yaşadım ve yaşıyorum içimden anne demek bile gelmiyo. 1 senedir evliyiz 1 senedir kaosla geçti evliliğim. Esim namaz kılıyosa telefonu acamadıysa namazı bitince geri arar annesini hemen karını buldun ya telefonlara cıkmazsın demeye baslar(şaka yapıyomuş güya) esim gün icinde aramayı unutursa aksam ararsa hesap verir anne gündüz uyuyodum der mesela hemen der ki he he karın var ya bizi napcaksın der. Boğup öldürmemek elde değil. Ne sevecekmişim ne sayacakmışım bana ne. Gelmişler kac yasına yirmili yaşlarında gencecik insanlarla s*dik yarıstırıyolar. Kıskanıyolar arkadaşım kuduruyolar. Sırf bu arama sorma meselesinden ayrılma noktasına geldik cünkü baktım evimin icine kadar burnunu sokmaya basladı. Yeter dedim git ananla bacınla yaşa gelsinler eve kurulsunlar sen de günlük rapor verme derdinden kurtul dedim. Ne demek karını buldun ya evlendin ya aramazsın bilmem ne bunlar nasıl laflar. Tabiki evlendiğin için önceliğin başka ve zaman ayırma süren kısıtlı. Herkes yerini haddini bilsin dedim. artık o lafları etmeye yürek ister. Haa zırt zırt aramasından vazgeciremedim. Arıyo. Bu konuda sen kendini yetistir canım, takmamayı he he demeyi öğren. Bu tarz kafa yapısını düzeltemezsin cünkü olan sana olur. 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 872 göst.
+2 oy
22 cevap 602 göst.
8 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 450 göst.
20 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 514 göst.
31 Mayıs 2022 Aile kategorisinde egc01 (625 puan) tarafından soruldu