0 oy
926 göst.
Aile kategorisinde (154 puan) tarafından
Hanımlar çok garip değil mi sizce bu akşam teyzem bebeğimin hediyesini getirdi bir kaç parca elbise flaan bide 100 tl kaynanm hemen 50 tl getirin dedim niye dedi 50 tl bna 50 tl sana bundan sonra her gelen hediyenin yarısı sana yarısı bana diodu çok saçma değil mi yani bunları söylemem benim tuhafıma gitti o yüzden bu postu açıyorum siz olsanız ne düşünürsünüz garip değil mi 

42 Cevaplar

0 oy
(9,626 puan) tarafından
Yorumunu okudum da eşin annene o tavizi ne demeye veriyo o bebeğinin hakkı onun nasibi para toplamaya çok merakliysa doğursun o zaman..ben senin yerinde olsam eşimin ağzını parçalar gene vermem o parayı eğer eşin de vermek istiyosa  kendi cebinden versin 
-Reklam-
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Niye onu doğurmuş bebeği manyakmi ne paragöz kadın
0 oy
(11,505 puan) tarafından

• :DNe değişik insanlar var ya
0 oy
tarafından
Burda o kadar cok bi yasima daha girdim ki 52 oldum arrik. Duymadigim seyler duyuyorum. Kendi kaynanama sukurler ettim. 
0 oy
(6,978 puan) tarafından
O para torunun rizki bogazijdan gececekse hepsi senij olsun ama torununu dusunuyirmus gibibyapma bundan sonra derim
0 oy
(140 puan) tarafından
Oglumun mevlütunde gelenler para takmisti kaynanam paralari sahiplenmek isetemisti o kişinın çocuna ben takmistim diye halbuki geri odeyeceek olanda biziz
0 oy
(704 puan) tarafından

Ayy hadi canm yok artıkk :D kocandan geri al sen o parayı cok istiyorsa anasına kendi verseymis ne sacmaa kadınmış ben olsam vermem kesinlikle istemezde zatn orası ayrı.

0 oy
(1,046 puan) tarafından
Benim kaynanam esimin arkadaşı 100 tl vermişti kaynanam almış çantasına koymuş esim sonra parayı istedi birde ozman esim çalışıyodu pasta yoktu elimizde gerçekten bazı kaynanalar manyağı tekiler 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Ne demek ya sessiz kalmayacaksın oyle şey olur mu valla ben dogum yaptığımda k.validem in is arkadasi zarf a para koymuştu k.validem erdekten geldi açıp bakmamış bile direk getirdi verdi bana 
0 oy
tarafından
Aşırı saçma ya. Kaynanam bebeğin parasını bana bile bırakmadı sakla onları onlar kızına ait dedi bende hiç dokunmadım. Nasil bı insan o ya 
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Benden sana uyanık bı tavsiye git çocuğun üstüne kumbara hesabı aç sana bı kumbara veriyorlar ve anahtrini vermiyorlar her dolduğunda bankaya gidip açtırıp çocuğun hesabına yatir tek yetki sende olduğundan senden başka kimse dokunamaz o paraya sadece çocuğun oda 18 yaşına girince demem su ki geleni kumaraya at biri bişey derse çocuğumun geleceğine yatırım yapıyorum de kimse bişey diyemez kumbarayida zorlasada acamaz imkansız bendede var kasadan farksiz kilidi 
0 oy
tarafından
Bende bebege gelen kiyafetin birisini ona birisini kendime gotururum. Al anne kucucuk beynine giydir derim Allah Allah yaaaaa
0 oy
tarafından
Kaynanamın akrabalarından bı kaçı düğüne gelmemiş oda vrnim evime geldiker geri tuttu o parayı aldı gitti bişey diyemedim ama çocuğumun paraları ni da almaya kalkisamdi
0 oy
tarafından

Pardon da çocuğu yaparken kaynananda mı ortak olmuştu tövbe tövbe ya. Burda daha neler okuyacam acaba :'(

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kız daha ne istiyon kaynanan resil olmak için eline fırsat vermiş senin biri sana para getirince o kişinin yanında kaynanana 50 tl ver al anne yarısı senin yarısı çocugun sen istemiştinya de ohh içimin yağları erir :D 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Şakasına söylrmişse he he de geç 

Yok cidden istediyse verme 

Benim kaynanamda devletin verfşği oaradan isted ben vermedim
0 oy
(5,220 puan) tarafından
yeni doğmuş bebeğin hakkına girmekte ne bileyim bu insanların hiç mi allah korkusu yok sanki cenneti garantilemiş gibi tavırlar kocanda ayrı zaar belliki sen çocuğunu ve kendini dimdik savunacaksın yoksa ezerde ezerler
0 oy
(826 puan) tarafından
Acaba napsak bu kaynanaları. Düşünüyorumda bizdemi öyıü oluruz acaba vAllah kendime yemin ettim ayrı eve çıkarıcam  hepsini
0 oy
(10,364 puan) tarafından
Bebeğime gelen altın para ne varsa biz bile el sürmedik duruyor öyle büyüyünce istediğine harcıycaz ya da odasını alıcaz. Kaynanan kim oluyor eşin de biraz sorunlu yani 
0 oy
(2,615 puan) tarafından
Niye çocugu yaparken yardim mi etti?

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 1,180 göst.
28 Kasım 2020 Aile kategorisinde Smyyee (808 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 486 göst.
11 Şubat 2022 Aile kategorisinde nevinnzn (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 601 göst.
11 Ekim 2020 Aile kategorisinde Zeliş fatoş (548 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,250 göst.
5 Mart 2020 Diğer kategorisinde Edanur'un annesi♡♡ (1,633 puan) tarafından soruldu

379,929 soru

11,373,296 cevap

34,855 kullanıcı

...