0 oy
184 göst.
Diğer kategorisinde (617 puan) tarafından

Ya bilmiyorum ama bazen diyorumki bir aylığına türkiyenin başına geçsem ortalığa bir düzen koysam sigara alkol  hepsini kapattirsam asla icilmiyecek bağımlı olan tedavi edilecek  idam getirirdim özelliklede bebek cinayetleri çocuk cinayetleri tecavuzler ne biliyim bir sene içinde yola koyardım ya yani hayal bazen saçma sapan hayaller kurabilirim  bir şeyi 40 defa söylersen gerçek olurmuş  hadi inşallah :P 

Not:  Aç tavuk kendini buğday  ambarinda görürmüş  yazmayın bellimi olur :D<3 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hayaller Hayatlar öyle uçuk hayallerim yok bnm
(617 puan) tarafından
Çocukluk hayalim iste siyasetçi olmak istemiştim yada gazeteci ama imkanlar okuldan ayrılmak zorunda kaldım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Seni o zaman tuvalete gitsen cama yaklassan suikast ederler pusu kurarlar
(617 puan) tarafından
Hahaha kız o zaman bir ton korumam olur
0 oy
(570 puan) tarafından

Sen bunları yapsan seni ilk fırsatta öldürürler helede sigara alkol konusunda :Dgerçekleşmicek hayaller kurmuyorum basitler bile gerçekleşmezken imkansıza ne gerek:D

(13,124 puan) tarafından
Çok doğru, :))
(617 puan) tarafından
Aman hayal iste  eskiden  siyasetçi olmak isterdim ama babam okuldan aldı :(( çocukluk hayalim
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Ulaşılamayacak hayaller değil aslında

Var bizimde bir hayalimiz❤️
(617 puan) tarafından
Olur insallah
(2,264 puan) tarafından
Amiinn
0 oy
(25,224 puan) tarafından
1 sene içinde yapılabilecek hayal kur kız :D 
(617 puan) tarafından
Aman kursam ne kız keşke icrat olsa:))
0 oy
tarafından

Polis olmayı çok istiyordum haylada istiyorum ama abimden kaynaklı. Ve sağlık sorunları nedeniyle asla olmayacak

(617 puan) tarafından
Ay bir tane arkasim vardı  o kadar polis olmayı istemistiki ama babası göndermemisti okula  akrabsiyla evlendirdiler hala  içinde onunda
tarafından
Benimde öyle cnm polis olamayınca Özel güvenlik oldum ama onun yerini tutmadı
0 oy
(325 puan) tarafından

Paraşütle uçmak isterdim ** hayallllll mümkün bile değil sadece hayalde yaşıyorum normalde korkarım yere çakılırsam görürsün diyor içimdeki ses hahaha:D

(617 puan) tarafından
Hahaha seninkide güzelmiş
(325 puan) tarafından
Aaa birde uçarken kayınpederim ve karısının üstüne kuş gibi sıçmak hahahaha  :D :D
(617 puan) tarafından
Kız Allah seni napmasin kayinvalide neysede kayinbabayı genelde sever gelinler:))))))
(325 puan) tarafından
Hiç sevmem
(114 puan) tarafından
Kayinpederde kaynanayi tuttugu icin sevilmiyor bende severdimde artik gozumde degerleri yok
0 oy
tarafından
Ben de düğmeye bassam da herşey olduğu gibi kalsa güzel bir uyku çeksem sonra kaldığım yerden devam etsem hayatıma diyorum
0 oy
(16,110 puan) tarafından
Olmayacağını bildiğim bir şeyin hayali kurmam. Tek hayalim adanaya aileme gitmek. 
0 oy
tarafından
Alkol sigarayı yasakla ekonomi batar cnm.devlet encok onlardan vergi alıyor olmaz o iş .

İlgili sorular

+2 oy
33 cevap 620 göst.
17 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Nur ay_ (3,139 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 84 göst.
13 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 149 göst.
9 Ekim 2022 Aile kategorisinde melike03 (195 puan) tarafından soruldu
+1 oy
37 cevap 325 göst.
27 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu

381,437 soru

11,419,600 cevap

34,975 kullanıcı

...