0 oy
154 göst.
Diğer kategorisinde (723 puan) tarafından
Kızlar daha öncede paylaşmıştım sabahları bi daraldı geliyo ya uyanınca biseyi de takmiyom ama sinir oluyom böle olmasina dağılımlık oluşup sonra kendimi çok toplayamiyom unutkanlasyom dalginliktan tabi öle ufak tefek unutkanliklardan ama çıldırıcam böyle olmak istemiyorum ya.. sonra günboyu pek bisi yapasım gelmiyo lütfen akıl verin napayım..  kalınca içim çok sıkkın gibi oluyor..

1 cevap

0 oy
(274 puan) tarafından
Ben güne geç basladigim zaman öyle oluyorum. Sabahları güne erken başla kendini meşgul edecek birsey bul bi hobi edin derim.
(723 puan) tarafından
Aynen kuzum geç başlayınca öle oluyo zaten bende de geç yatıyoruz bazen geç kalkiyom erken kalkınca enerjik iyi oluyom yani.gec kalkmaya mi alakalı ki o zmn acaba
(274 puan) tarafından
Benimde öyle oluyor işte canım sabah erkenden kalkıp işlerimi görünce enerjik oluyorum ama çocuk uyudu bende biraz daha uyuyim falan diyince yorgun oluyorum güne nasıl başlarsam bütün günüm öyle geçiyor. Bi de mesela ben bu aralar makorme ye taktım odanın birini ona ayirdim fırsat buldukça onu yapıyorum. Sabahları onu yapicam diye heyecanla kalkıp hızlıca işlerimi bitiriyorum. Bi tane de hobi edin iyi geliyor insana
(723 puan) tarafından
Bende kitap aldım yeni kuzum kitap okucam bazen akşamdan bulasiklarimi bırakıyom yıkarım diye ev biraz dağınık kaliyo oda etkiliyo sanırım direk dağınıklık görünce insan sıkılıyo. Bakalım kitap falan okumayı denicem kursa yazıldım halk eğitimde çıkarsa gitcem de.spora gidiyom insan icim sıkılarak kalktigm için onu bile hiç yapasım gelmiyo
(274 puan) tarafından
Evin dağınıklığı da çok etkiliyor ben akşamdan bütün evi toparlar öyle yatarım sabah kalktığımda toplu görmek huzur veriyor resmen :)
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 357 göst.
16 Haziran 2021 Aile kategorisinde Kayrmm (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 424 göst.
3 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Ö.B❤️A.C.A (582 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 88 göst.
7 Şubat 2024 Aile kategorisinde Pakize333 (929 puan) tarafından soruldu
0 oy