0 oy
403 göst.
Aile kategorisinde (6 puan) tarafından
kapalı

Eşim aslında çok iyi birisi ama bazen yaptığı şeyleri işleri bana danışmasını istiyorum ona sorduğumda boş ver seni ilgilendirmez diyor eşimi o konuda kendime nasıl bağlayabilirim var mı Bir fikriniz bayanlar :ermm:<3

notu ile kapatıldı: Soru tekrarı

8 Cevaplar

0 oy
(866 puan) tarafından
Her dediğini yapan eş mi varmis .hangi dünya orasi ya
tarafından
Kuzum erkeklerinde biz kadınlar gibi bir egosu var. Düşünsene sen isteklisin eşin arkasını dönüp yatıyor. Hayır bu böyle olmamalı. Birde erkeklerin yerine koyun kendinizi buradaki çoğu kadın arkamı dönüp uyurum diyor. Bu dinen bile günah. Bir kadın erkeğin cinsel ihtiyacını gidermek zorunda. Ve bunu zorla değil arzuyla şehvetle yapmalı ki adamın egosunu okşasın. Mesela kusura bakmayın ama ben eşimin hiç ilişkide oldu bitti yaptığını görmedim. Her zaman önceliği ön sevişmedir. Erkeklerde biz kadınlar gibi ilgi bekler. Onlarda insan duyguları var. Ve bir erkeği elinde tutmakta bir kadının elinde diye düşünüyorum
(6 puan) tarafından
Tabii ki bir erkeği elinde tutmak kadının elinde erkek de tabii bizim gibi insan onların da farklı istekleri oluyor düşünceleri oluyor istiyorlar esleri yaklaşsın tabii bizim gibi onlar da istiyor o konuda yani ben eşimi hiç eksik bırakmadım ya
tarafından
Vallaha kuzum kadınız sonuçta eşim günde 2 kez yapalım dese asla hayır demem. Çünkü gözü başka yere kayabilir. Şimdi eşi elinde tutmakla cinselligin alakası ne diyenler olabilir. Erkekler için en önemli şeylerden birisi evlilikte cinselliktir. Mesela onlar için öncelik geçim ardından cinsellik gelir. Ama biz kadınlar için öncelik yemek yapmak temizliktir. Bizim cinsel dürtülerimizle onların ki kesinlikle bir değil. Ne zaman isterse o zaman yaparım. Bazen egosunu okşamak adına iltifat ederim. Bazen sarılır bazen öperim. Bazen saçını okşarım hatta bazen severek kendi elimle banyosunu yaptırırım. Ve oda bana hiç hayır demez. Çünkü ben akşama kadar dırdır etmem. Bağırmam ani tepki vermem bunlara dikkat edin sonuçları görün derim
(6 puan) tarafından
Hep mutlu olun inşallah en güzelini sen yapıyorsun değerli insan
tarafından
Çok sağol kuzum inşallah hepimiz çok mutlu oluruz hayatımızda ❤️
-Reklam-
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Kiz her dedigini yapan es henuz icat edilmedi 
(6 puan) tarafından
Var ya vallahi çok var ama bize yok arkadaşımın eşleri var abilerim var yani çok kişi var en yakınimda  bile çok çok kişi var bizde yok
0 oy
tarafından
Eşim işini eve getirmez konuşmaz da gerek yok bence.
(6 puan) tarafından
Zaten işini getirsin istemiyorum ki tek istediğim şey mesela bazen alışverişe çıkacağız kendi gönlü istiyor bana demiyo bir an kapıya geliyor Canan hazırlan alışverişe gidiyoruz eee erkenden deseydin diyorum
 misafir geliyor eve gelip oturuyor oturuyor kapı çalıyor kimdir diyorum misafirler gelecek de daha sabah bana haber verdi mübarek haber verseydin yemek hazırlasaydım öyle yani
0 oy
(245 puan) tarafından
Eğer öyle olursa ona karşı düşünceleriniz değişir emin olun. O da ayrı bir birey size niye herşeyi sorsunki. Herşeyde söylenmezki anlamadım 
(6 puan) tarafından
canım benim tabii o birey saygı duyuyorum onun da kendine ait özeli de olur ailesine karşı çevresine karşı saygı duyuyorum
fakat yKüçük ikimize ilgilendiren meseleleri bana anlatmasını istiyorum bana son dakika anlatır ben de o an ne yapacağımı bilmiyorum yani
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Ohooo sizde çok şey istiyonuz kocam bana bunu yapsa bende aynı eşin gibi cevap veririm herkes bir birey bunu kabullensek sorun kalmaz.. Çok takmayın kafaya şu adamları salın biraz olan size olur
(6 puan) tarafından
e canım tabii onlar da birey onlar da salı veriyoruz onlar da Özgür yani sadece şöyle küçük sıkıntılarımız var küçük bir örnek vereyim size ... kayınpederim memleketten evime geldi eltim Diyarbakır'dan evime geldi benim evim İstanbul'da bir bakıyorum kapıdalar eşime diyorum hayırdır inşallah diyor ben bir haftadır biliyordum gelecekler e niye bana söylemiyorsun öyle yani
(1,787 puan) tarafından
Oha seninki biraz fazla abartmış yaa
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Bilmem benim ki dedigimi yapar 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Ütopyata git Selena sana öyle bi koca bulsun
0 oy
(266 puan) tarafından
Kim  istemez ki

İlgili sorular