0 oy
618 göst.
Aile kategorisinde (6 puan) tarafından

Eşim aslında çok iyi birisi ama bazen yaptığı şeyleri işleri bana danışmasını istiyorum ona sorduğumda boş ver seni ilgilendirmez diyor eşimi o konuda kendime nasıl bağlayabilirim var mı Bir fikriniz bayanlar :ermm:<3

17 Cevaplar

0 oy
(1,007 puan) tarafından
Benim esim ilk basta ailesine sorardi yeni evliyiz ama  artik evlendiini bi bebegi olacagini evinin ve yolunun ayri oldugunu soyledm bi kere soyledim bi kere de anladi simdi ne alsa bana soruyo ne yapsa bana soruyo sizde konusun ama sanane diyen biri ne kadr anlar bilmiyorm
(6 puan) tarafından
Kötü bişey de yapmıyor ama bişey yapınca hep başkalarından duyururum yani misafir bile eve gelse demiyor geliyor bu bakıyorum misafirler kapıda
(1,007 puan) tarafından
Misafiri soylemesi lazm ama belki sen o gun cok kotusun belk misafir agirlicak durumda degilsn ben ne yaparsam esime soyluyorum markeete giderkem bile oda bana soyler belki bununda etkisi vardir  sizde napsaniz esinize.soyluyomusunuz
(594 puan) tarafından
Aynısı yaa misafir konusunda. Yada biryere gidicez sormaz hazırlan gidiyoruz der
-Reklam-
0 oy
tarafından

Her dediğini yaparsada çok sıkıcı olur :D

Ayrıca eşimdee bana yapacağı bazı şeyleri danışır sorar anlatır.. Ama herşeyi değil. Öylede olması gerekir yani herşey soracak değil ya 

(6 puan) tarafından
Oyie tabi ama bile eve gelen misafirleri söylemiyor bu bakıyorum misafirler kapıda
tarafından
Bu kadar da olmaz ama onları sorması gerekiyor
(6 puan) tarafından
Yani benim asıl derdim o zaten iş hayatına para hayatına harç hurç hayatına zaten karışmıyorum
tarafından
Konuşmayı denedin mi.. Yada konuştuğun halde aynı mı
(6 puan) tarafından
Denedim çok kez diyor ben dışarda olması gereken işleri hal ediyorum sana sormamın sebebi senin canını sıkmak istemiyorum ev ortamındaki sıkıntıları da seni üzmek istemediğim için söylemek istemiyorum ama misafir olayına gelince haklısın aşkım diyor o konuda kendime çeki düzen vereceğim diyor tabii 3 yılımız geçti ne zaman çeki düzen verecekse kendine
0 oy
(401 puan) tarafından
Cok zorlama bence kavga edersiniz valla benim kocamdan onun telefonuna dokunmami şifresini bana söylemez ama yemin içer telefonunda kotu bisy olmadığına mesela whatsap da evli mutlu yapmış fecbooda evli bende baktim her defasinda kavga ediyoruz dahada takmamaya başladım ama askerden gelsin essek gibi söylecek bana :)
(6 puan) tarafından
Ahahshsgfs bu dünyada ben eşimden başka hiç kimseye güvenmiyorum sağ olsun hiçbir zaman güvenimi de sarsma mış gerçekten çok temiz çok temiz yürekli bir insan ben onun hakkını ödeyemem o konuda telefonunu da bana verir o konularda hiç sıkıntı yok onun şifresi ben de benim şifrem onda sadece birkaç küçük bir şeyleri bana Danışmasını istiyorum tabii dediğiniz gibi kavga etmeye değmez teşekkür ederim cevabınız için
(401 puan) tarafından
Rica ederim cnm ya benim yerimde olsaydın ne olurdu yemin simide sinirlendim ama bi gelsin o :))
0 oy
tarafından
Kendi isyle ilgiliyse banane. Ama kendi ailemizle.ilgiliyse bir zahmet sorsun. Ama cok ilgili ama.konusmayi da sevmiyor.olabilir ic dunyasinda herseyi halletmeyd calisiyor olabilir. Bence en iyi esini sen tanirsin 
(6 puan) tarafından
Gerçekten çok mantıklı bir cevap verdiniz kendi iç dünyasında yaşıyor her şey halletmeye çalışıyor aslında öyle bir insan içine kapanık
 çok konuşkan bir insan değil demek ki sebebi bu olabilir
tarafından
Tabi ki canim en iyisi sen tanirsin esini ona gore.olc bic burda herkes kendince konuscak canin iyce sklcak
(6 puan) tarafından
Saolsun bütün kızlar da mantıklı cvplar verdiler sizede tskr edrm canım ❤️❤️
0 oy
(570 puan) tarafından

Vallah bulursan banada de benimkine önüne gelene para veriyor kızıncada hayır diyemiyorum ben diyo banada çözüm bulun nasıl anlatcam bunu :ermm:

(6 puan) tarafından
Valla benimde eşim öyle kayım ile eltim her gün bir yerde geziyor tozuyor eşim de çalışıyor neymiş onlar için çalışıyor para istediklerini de veriyor onlar da tatil keyfi yapıyor ben ise hep evde 3 kayınima bakıyorum eltim de tek evinde o mekan senin mekan benim
(570 puan) tarafından
Huuuuuu beterin beteri varmış ben benimkine anlatamam onlara vermek zorunda olmadığını ama hayır diyemiyorum sen de diyo bende kötü olmak istemiyorum sonuçta onun ailesi hayır dese belki anlarlar ama ben desem gelin piss derler
(6 puan) tarafından
Evet hep biz yazık gelinlerin adı çıkmış sorma
0 oy
tarafından

Bende çok şey istiyorum ama olmuyo bacım :Dyapı meselesi kimi adamlar karılarının sözünden hiç dışarı çıkmaz kimisi ise onu hiç takmaz 

(6 puan) tarafından
Benimkisi takmıyor bacım valla
0 oy
tarafından
Senin her dedigini yapmasida kendi kafasina göre hareket etmesidir yanlış bana göre otur konuş bundan sonra kararları ortak alalım de
(6 puan) tarafından
❤️ en mantıklısı
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bende istiyorum :D kim istemez ki canım her konuda değil ama misafir konusunda sormasa bile haber vermeli hadi o gün sürpriz yapasim gelse gecelikle kapıyı açsan napcak acaba kim suçlu olcak
(6 puan) tarafından
İşte Maşallah eşinize hep mutlu olun inşallah darısı eşimin başına
(7,791 puan) tarafından
Canım bu eşle ilgili değil ki ben onun mahremiyim evimiz mahremimiz yani sutyennkilot gezsem kimene belki çocuk kustu o an tişörtü çıkarıp attın eee? Eve biri geldi nolcak bu ihtimalleri hep anlat eşine emin ol haber vermeye baslicaktir :D
(6 puan) tarafından
Çok haklısın oturup  çok mantıklı konuşmak gerekiyor o zaman gerçekten anlar eminim inşallah
(7,791 puan) tarafından
Yani ben eşimle zıt gidince kendimce mantıklı olan sebepleri sayarım hep ikna olur eğer bı kojuda ikna edemiyosan haksizimdir zaten :)
(6 puan) tarafından
Doğrudur aynn öyle herşeyin başı tatlı dil ve doğru bir zamanda mantıklı konuşmak
0 oy
(594 puan) tarafından
Ah ahh aynı seyi bende isterim. Benm dediklerimi hic önemsemez. Sen mi ödücen sen mi yapcan der hep
(6 puan) tarafından
Aynn öyle valla seni çok çok iyi anlıyorum Allah yardımcımız olsun inşallah
(594 puan) tarafından
Amin kuzum .. biz smdi tasınıcaz eşim bu evi sevemedi bir türlğ diğer evde mutlu huzurlu oluruz insallah
(6 puan) tarafından
İnşallah canım inşallahyeni yuvamızda huzur sağlık bereket Aşk saygı sevgi hiçbir zaman eksilmesin hep sonsuz mutlu olun siz imrenmeyin çevrenizdekiler karşınızdaki ler sizi imrensin inşallah
(594 puan) tarafından
Amin kuzum insallah hepimizin yuvasına huzur versin allahım
(6 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(515 puan) tarafından
Esım herseyı bana sorar bı dısarı cıkar bın kez arar olmadı alacagı seylerı foto atar sadece suprızlerı solemez o da suprız dıe. Ama bazen benı sıkıyor dıorum adam kendın yap bazı seylerı de bana sorma soleme olmaz dıo hatta kendı annem bıle oglum sureklı arama ısı gucu var kızın der 
(6 puan) tarafından
Ay Maşallah şanslısın öyle olması daha iyi
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Daha ne istiyorsun ki 
(6 puan) tarafından
Danışmasını sadece ev ortamında iş hakkında değil
0 oy
tarafından
Bazı konularda da gercekten karışmamak lazım 
(6 puan) tarafından
Zaten dışarı hayatina karışmam sadece aile ortamında bir sıkıntı olur ya da güzel bir şey olur ya da bir düğün olur ya da bir misafir gelir o konularda bana Danış masını istiyorum
0 oy
(5,406 puan) tarafından

Cinayet sebebi :woot: 

(6 puan) tarafından
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Öyle bir dünya yok :)
0 oy
(119,790 puan) tarafından
Kendini salma giyin suslen makyajini yap kendine iyi bak degistir kendini snr adamin aklini al ne desen yapar zaten
(6 puan) tarafından
İşe. Yararr mi o konuda pasifim ne yalan söyleyeyim
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Şimdiye kadar danışmadıysa bundan sonra bıraz zor bence ya

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 408 göst.
23 Ocak 2021 Aile kategorisinde canan savas (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 736 göst.
21 Şubat 2024 Diğer kategorisinde ASENA40 (18,068 puan) tarafından soruldu