0 oy
129 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,103 puan) tarafından
Ya lütfen bu konuda yardimci olabilecek birisi var mi artik bende yoruldum cocugumda ne yapacagimi bilemez oldum.4.5 yasinda kizim bir aydir buyuk tuvalet yapma sorunu var psikolojik olarak dusunyrm cunku doktora gittik butun tahlilleri temiz birkac kez lavman yaptim o sekilde yaptı bagirsaklarini hareketlendirecek her seyi yediriyrm zaten surupta kullniyor tuvaleti geliyof karni ağrıyor konusyrm vs artik poposunu bile uyardim ama yok yapmıyor akışına birakaym diyrm bu sefer de artik rahatsiz oluyor belli .Ne yapacagimi bilemyrm artik yaptrmyrm da  ya boyle bir sorun yasayan var mı baska ne yapabilirim 

4 Cevaplar

0 oy
(395 puan) tarafından
Bagırsak düzenleyici al geçer sonsuza kadar
(1,103 puan) tarafından
O nedir
(395 puan) tarafından
Eczaneye söyle bu reklamda bile çıkıyor yA bagırsak dostu falan diyor enterogermina falan
(1,103 puan) tarafından
Doktorun yazdigi surup bile etki etmkyir ama
(395 puan) tarafından
Benim 4 aylık bebeğime birde 25 yaşındaki kocama bile etki etti ne kaybedersin ki her yolu dene
-Reklam-
0 oy
tarafından
Psikolojik olduğunu düşünüyorsan bir pedegok ile görüş bence 
0 oy
(183 puan) tarafından
Dogdu dogali kizimdada ayni sorun var 4 yasinda oda herseyi yaptim bitkisel ozellere devlet hastanelerine herye re goturdum yok olmuyor illa benim bisey yapmam lazim  valla en son bagirsak duzenleyici toz varmis yarinnonu alicam bi arkadas tavsiye etti   canim bide onu deniycem 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 51 göst.
13 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zisan (1,148 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 109 göst.
18 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hicrannn (1,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 51 göst.
5 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hicrannn (1,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 480 göst.
18 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

385,366 soru

11,523,729 cevap

35,191 kullanıcı

...