0 oy
211 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Hero babay varya ondan vercem sizce nasıl veriyim

image

15 Cevaplar

+1 oy
(2,260 puan) tarafından
Çatalla ezip verebilirsin ya da kendine cam rende al onda rendele canım bunları verecegine taze taze yer en azından. Mesela ben cam rende de rendeleyip taze taze veriyorum.
-Reklam-
0 oy
(1,472 puan) tarafından
Neden kendin yapmıyosun canım 
tarafından
Robot yok abla blendr yok nasıl ezeyim
(2,479 puan) tarafından
Çatalla?
tarafından
Olurmu abla catala
(2,479 puan) tarafından
Aşağıya yazdım canım haşla meyve sebzeni çatalla ez azıcık suyla kıvam ver yedir
(1,472 puan) tarafından
Elmayı rendele muzu da içine koy çatalla iyice ez canım 5 aylıkmış zaten daha bunlarda hep katkı var
0 oy
(2,069 puan) tarafından
Ben veriyorum canım bunların sebze pureleri de var onlardan da veriyorum ama sürekli değil evde kendim yapmaya çalışıyorum genelde eğer yapamazsam o gün temizlik yaptıysam veya bir yere gidiyorsam atıyorum çantama 
0 oy
(10,440 puan) tarafından
Kendin yap canım bunlar katkılı 
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Bunlar zarardan başka bişey değil kendin meyve sebze haşla çatalla ez ver
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Bence bunu vereceğine evde kendin yap daha lezzetli ve sağlıklı. Ben deneme amaçlı bundan verdim yemedi, evde kendim yaptım bitirdi hatta bitti diye de ağladı. 
0 oy
tarafından
Benimki hiç sevmedi bu hazır gıdaları bende sırf kavanozu için almıştım kendim yapıyorum çatalla ezerek yapabilirsin hem büyüyünce daha rahat yutma yetisi olur
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Ben arada yediriyorum  canim
0 oy
(765 puan) tarafından
Bende bundan aldım bebeğim.hic sevmedi sonra kendim haşlayıp ezip veriyodum
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Elmayi hasla muzla ikisini catalla güzelce ez canım armut havuç da ekle istersen muz dışındaki diğer elma armut havuç lari hasla 
0 oy
(954 puan) tarafından
Ben veriyordum çok da seviyordu şimdi büyüdü artık 
0 oy
(364 puan) tarafından
Bunları kendin yap ver neden hazır veriyosun sert olan meyveleri hasla çatalla ez
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Meyveleri şu buharında haşla çatalla ez ver canım ileriki zamanda da pekmez katarsın ben öyle yaptım hiç vermedim bunlardan 
0 oy
tarafından
Bunu verme bende verdim başlarda hazır ama gerek yokmuş gerçekten. Hipp yulaflı kaşık maması al muzu koy elmayı koy bunu blendera çek baktın elmanın suyu çok sulu etti kaşık mamasından koy ama dediğim kaşık maması ndan koy ki şeker ilavesi katkı olmasın. 
0 oy
(2,781 puan) tarafından
Benimki hiç yemiyor bunları evde kendim yapıyorum hem daha dagal daha besleyici

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 130 göst.
0 oy
18 cevap 469 göst.
15 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde ★✿☞ƘƛƦƊЄԼЄƝ☜✿★ (443 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 94 göst.
20 Eylül 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 180 göst.
4 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Merveadiyaman (162 puan) tarafından soruldu

381,229 soru

11,412,710 cevap

34,956 kullanıcı

...