0 oy
738 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar eşim bakarda bı watsapa bakar dün bn uyurken yanımdan almış gece cocuga uyandım ozmn yanıma koydu tabi hemen baktım neye bakmis die heryeri gezmiş telde watsap burası face ( facem yok)  gmail neyse sabah oldu hesap sordum n ariyosun die yok bişe msj geldi öylesine baktım bnd dio  snd bnm  tele bakion dio saydirdim tabi bnd senle bn bir değiliz Şenin dosyan kabarık dedim ( eski sevgilisine bakmıştı) sna eskisiGibi guvenmedimi söyledim bakıyorum herzmnda bakcam dedim öle atistik  

Şimdi bnm bu kocamın amacı nee

38 Cevaplar

0 oy
(6,202 puan) tarafından
Eşinin amacini bilmiyorum ama biz şifrelerinizi dahi bilmiyoruz.Benim için o onun özeli cüzdanı bile onun özeli o yüzden karistirmamaktan yanayım ha güvensizlik gibi bir durum olursa da bay bay cagniiim naş naş derim
tarafından
Şimdi sen şifreleri bilmiyoruz yazmışım ya yazarlar nasıl karı kocasınız diye vallahi bende oda bilmez şifrelerinizi ne gerek varmı bu lüzumsuzluga
(6,202 puan) tarafından
Valla çok güzel karı kocayiz ve çok mutluyuz böyle kişiliğin de alnından opesim geliyor:D Bana annem kişilerin özel eşyalarına dokunulmadigini öğretti.Ben bu yaşımda bile annem cüzdanını istese direk çantasını götürürüm.Evlilikte bir kişi mutsuzsa zaten gelip karşıdakine söyler,konuşulur anlasmiyorsa ayrılır,biter kendini daha taşa vurmanın anlamı yok sonucta
tarafından
Geçen biri sormuş eşinizin cüzdanını karıştırır misiniz diye hayır asla karıştırmak resimde çok tuhaf yazmış kız acaba ben mi tuhafim bilemedim sjsjjsj
(12,870 puan) tarafından
Bizde şifreleri bilmeyiz özelimize saygı duyarız yalnız değilmişim :)
-Reklam-
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Ben bakiyorum diye esimde bir iki kere inadina bakti ama sorun yok yani bak tabi ama kiz gruplarina girme dedim orada kapali olan yakinlar bazen anlik foto atabiliyor cunku... eşimden bi ona dikkat etmeaini istedim oda abakmaz hassas bu konularda...ama teoki vermem yani, saklanacak biseyim yok nasilsa, ben tepki vermezsem oda ben baktigimda agzjni acamaz :)
0 oy
tarafından

Neden bu kadar atar yaptın ki sabahın köründe ben anlamadım. Belki gece sen uyurken mesaj geldi adam bulamadı o yüzden heryeri aradı 

0 oy
(338 puan) tarafından
Bakmasında bir sakınca görmüyorum bende bakıyorum oda 
0 oy
(6,390 puan) tarafından
Normalde yapmıyorsa Bi kere yapmışsa insan der yani ne oluyor diye. Ama benim eşim her zaman karıstırdıgı için normal Bi durum. Ama senin eşin gibi durup dururken Bi anda karıstrsa sorardım tabi amacın ne diye
tarafından
Herkesin fikri farklı cnm bazıları bişe olmaz dio bazıları iy yapmıssin dio bn bakmasına deilim bn uyurken alıp detaylıca bakmasına takıldım  resmen bişe arar gibi sadece hadi watsap Instagram' olsa yine neyse senin gmailde n işin var face'de n isin var bu uygulama da n işin var resmen arama bu bide bn yanindayken baksa TM oan bn uyuyorum yni
0 oy
tarafından
Bozde bakariz birbirinizinkine
0 oy
(1,043 puan) tarafından
4 sene olacak biz evleneli eşimde birkaç sefer karıştırdı telefonumu. Yakaladım hepsinde de :) her seferinde güldüm geçtim. Ona takildim sevgililerimi mi buldun hayır olamaz diye. Bende eşimin telefonunu karıştırırım illa ki aldatıyor şüphesiyle değil ki. Meraktan. 

Sen de büyütme bence o zaman eşinin içine şüphe düşer işte neden bu kadar rahatsız oldu neden istemiyor diye. Istediği zaman baksın. 
0 oy
(238 puan) tarafından
4 senedır evlıyız ne sıfremı bılır ne sıfresını bılırım valla 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Eşim bakabilir sıkıntı yok. Ben de onun telefonuna bakarım ama yanımdayken.
0 oy
(120,156 puan) tarafından
bizde serbest isteyen bakar ama genelde ben bakarim
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Eşim benim telefonumu karistirmayali yıl olmuştur hiç benden habersiz eline almaz. Bende eskiden çok bakardım ama inan şimdi hiç aklıma bile gelmiyor. Eşinin buraya girmesi aklıma takıldı ben olsam ona soylenirdim hayır burda ne işi var yani
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Karistirir didik didik bakar bisey 2 yillik evliyiz ben onun kimle konustuguna bile bakarim vodafone yanimda dan oda benimkine bakmis gecen gun☺takmam oyle seyleri istedigine baksin 
0 oy
(12,870 puan) tarafından
İki tarafta birbirinin telefonunun alıp karıştıramaz demek ki ikinizde birbirinize karşı güven problemi yaşıyorsunuz 
tarafından
Evet cnm bn güvenmiyom eskisi gibi sevgilisini bakacakmi bida die bakıyorum
(12,870 puan) tarafından
Neden bakmış ki peki açıklaması ne canım
0 oy
tarafından
Benim ki bakmaz baksada baksın yani hesap sormam gizli saklı bişi yok bakabilir 
0 oy
(142 puan) tarafından

Benimkide bakar ama öyle kim ne yazmis diye kıskanc biraz erkek kuzenlerimin numarasini sildirmisti teyzelerim halalarim fln da beni onun bacılarına karsı dolduruyo sanıyo diye bakiyo inek oysaki ben kendim seğmiyom onun ailesi pislikler hepsi para icin yedikce yiyolar kocamdan o da inek gibi herseye goz kapıyo :getlost:

0 oy
(3,078 puan) tarafından
O da bakar bende bakarım 

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 957 göst.
24 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Sedeff (285 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,090 göst.
28 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Iyiniyetli (707 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 538 göst.
30 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Neslihan hepileri (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 3,808 göst.
25 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Umut343434 (7 puan) tarafından soruldu

385,728 soru

11,532,953 cevap

35,206 kullanıcı

...